Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios Suknelės Suknužės 26 tema

QUOTE(Amade @ 2010 01 25, 15:32)
g.gif  tu gal parodyk motyvus arba modeliuka, pagal ka neri, tada butu galima patart siaurinimo-platinimo klausimais  ax.gif



Pridedu:


user posted image

schemute:

user posted image

na, o modeliukas - platejantis nuo krūtinės. Viršutinės dalies "gėlytes" (krutinė, rankovytės) planuoju mažint, t.y. mažiau akių dėt, kad jos mažesnės gautųsi nei apatinės "gėlytės" (sijonuko).

iš anksto dėkoju wink.gif

suknelės forma maždaug tokia:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sauliukas:): 25 sausio 2010 - 13:56
QUOTE(Sauliukas:) @ 2010 01 25, 13:51)
Pridedu:
user posted image

schemute:

user posted image

na, o modeliukas - platejantis nuo krūtinės.  Viršutinės dalies "gėlytes" (krutinė, rankovytės)  planuoju mažint, t.y. mažiau akių dėt, kad jos mažesnės gautųsi nei apatinės "gėlytės" (sijonuko).

iš anksto dėkoju wink.gif

suknelės forma maždaug tokia:

user posted image


manyciau, kad siaurejima-platejima galima daryt mazinant ar didinant tu jungiamuju gelyciu pyneliu akiu skaiciu ax.gif
Atsakyti
Sveikos auksarankes
Norejau pasiteirauti ar kas yra mezges is 100% akrilo siulu? Koks gaunasi mezginys, ar labai kietas, nemalonus?
Aciu

Atsakyti
Siaip tai nuo akrilo labai prilauso, as ju tokiu skirtingu esu maciusi.... Yra tikrai labai mielu megzti ir mezginys nekietas, ir nesiojasi gerai.
Atsakyti
QUOTE(Letti @ 2010 01 25, 15:50)
Sveikos auksarankes
Norejau pasiteirauti ar kas yra mezges is 100% akrilo siulu? Koks gaunasi mezginys, ar labai kietas, nemalonus?
Aciu


as kaip tik praeitam puslapy idejau 2 savo suknytes, jos abi megztos is 100% akrilo. Labai minkstos ir mielos. siulai vadinasi berods Kartopu g.gif pigus, o kaip nesiosis neisivaizduoju... ax.gif bet kol kas atrodo ir nesiojasi smagiai
Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 01 24, 18:03)
mano nauja suknyte-sarafanas  4u.gif  tik spalva ne melyna, o violetine is tikruju  ax.gif
user posted image

o siai suknytei nezinau, ka padaryt, kad graziai atrodytu, nes atrodau kaip "malka" reik kazkaip juosmeni isryskint  g.gif  ar dirza pirkt, ar nert, ar kaip patobulint  g.gif

user posted image


fainos suknytes 4u.gif
su ta 'malka' prajuokinai... lotuliukas.gif gal prie kaklo koki ryskesni apnerima padaryk?o gal kiseneles su gelytem numegzk? ax.gif

LETTI- as esu mezgusi is akrilano,jei plonas siulas tai buna minkstas mezginys,jei storesni imsi,tai gali buti ir kietokas...cia nuo siulo priklauso.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jollyk @ 2010 01 25, 17:08)
fainos suknytes 4u.gif
su ta 'malka' prajuokinai... lotuliukas.gif gal prie kaklo koki ryskesni apnerima padaryk?o gal kiseneles su gelytem numegzk? ax.gif



kazkaip abi sukneles vienodu plociu ir ilgiu, bet dryzuotoji atrodo super, o vienspalve isryskina mano neegzistuojanti liemeni doh.gif tai ir mastau, ar kazkaip pasiuvinet kokiom gelytem, ar pirkt dirza g.gif o gal kiseneles visai idomus sprendimas tikrai g.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

visų Jūsų darbeliai labai gražūs ir įkvepiantys wub.gif

O štai mano moherinė suknelė:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(A-Z @ 2010 01 25, 20:05)
Sveikos  4u.gif
visų Jūsų darbeliai labai  gražūs ir įkvepiantys  wub.gif
O štai mano moherinė suknelė:


wub.gif labai grazu, ramu paprasta genialu... 4u.gif butu labai idomu ant modeliuko pamatyti, kad matytusi ir virsaus rastelis smile.gif
Ir as jau tokios uzsimaniau... gal rasteli galima ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sauliukas:) @ 2010 01 25, 14:51)
Pridedu:

suknelės forma maždaug tokia:

user posted image


As osinkoj paskaiciau ir isbandziau toki varianta: suknele dalini i tris dalis ir nauoji skirtingo dydzio vaselius. Man kaip pradedanciajai buvo super patarimas, nesudetinga ir geria veikia rolleyes.gif Isdestai nuo krutines 1.5,po to 2, galiausiai 2.5 vaseliais. ypac patogu,kai nereikia didelio iliemenavimo, kaip vaikiukams ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pavasarėlis @ 2010 01 25, 21:31)
wub.gif  labai grazu, ramu paprasta genialu...  4u.gif  butu labai idomu ant modeliuko pamatyti,  kad matytusi ir virsaus rastelis  smile.gif
Ir as jau tokios uzsimaniau... gal rasteli galima  ax.gif


virsus paprastai, gerom akim 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo A-Z: 25 sausio 2010 - 19:54
QUOTE(Amade @ 2010 01 25, 17:00)
manyciau, kad siaurejima-platejima galima daryt mazinant ar didinant tu jungiamuju gelyciu pyneliu akiu skaiciu  ax.gif




neišeina taip, nes pagrindinis sujungimas yra tarp pačių "gėlyčių".. tas "trikampiukas" daugiau kaip dekoratyvinė dalis. Jei jo akių skaičių didinčiau, tai gautųsi arba duobė, arba kalnas tarp 4 "gėlyčių".


QUOTE(Spygliusss @ 2010 01 25, 21:47)
As osinkoj paskaiciau ir isbandziau toki varianta: suknele dalini i tris dalis ir nauoji skirtingo dydzio vaselius. Man kaip pradedanciajai buvo super patarimas, nesudetinga ir geria veikia rolleyes.gif  Isdestai nuo krutines 1.5,po to 2, galiausiai 2.5 vaseliais. ypac patogu,kai nereikia didelio iliemenavimo, kaip vaikiukams   ax.gif


geras patarimas, niekada nebūčiau pagalvojus. reiks pabandyt. ačiū wink.gif

nunėrusi pažadu įkelt ir jums parodyti.. bet tai bus tikrai negreit, nes per dieną išeina nunert tik kokias 2-3 "gėlytes".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sauliukas:): 25 sausio 2010 - 21:21