Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios Suknelės Suknužės 26 tema

QUOTE(Labanga @ 2010 01 24, 16:50)
Labai grazu... FAntastiska...  4u.gif  drinks_cheers.gif  thumbup.gif

Aciu
Atsakyti
Spange- puikus sarafaniukas.
Ligvita- jau nieko nebesakysiu- nebeįmanoma
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 01 24, 13:37)
user posted image


Tikrai, kad stampuoji. biggrin.gif Grazu, kaip visada. 4u.gif

Uzsidegiau ir as siuo modeliu. Manasis bus daugiau panasus i pastaraji Ligvitos megsta. Nes rankoves darysiu ilgesnes, nei originaliame pavyzdyje, triju ketvirciu. Ir liemeni ilgesni, nes man netinka prasidedantis sijonas is karto po krutine. Galvoju, ilgos rankoves turbut butu per grubu tokiam lengvam sijonui? g.gif
Nors del tu juosteliu per liemeni ir rankoves tai neapsisprendziu dar... Na, gi grazu jos...
Mezgu is labai plonyciu siuliuku, tokia bus pavasarine daugiau manoji. Sviesiai salotine. Per savaitgali tik nugara sugebejau nunarplioti.

Ligvita, norejau paklausti, ar pridedi akiu, megzdama sijona? Jei taip, tai kas kelinta akis pridedi mazdaug?
Atsakyti
pridedu, megzdama pirma kiaurarascio aki as paprasciausiai nesumezgu akiu, tik pridedu. Sumezginet pradedu nuo trecios eiles
Atsakyti
mano nauja suknyte-sarafanas 4u.gif tik spalva ne melyna, o violetine is tikruju ax.gif
user posted image

o siai suknytei nezinau, ka padaryt, kad graziai atrodytu, nes atrodau kaip "malka" reik kazkaip juosmeni isryskint g.gif ar dirza pirkt, ar nert, ar kaip patobulint g.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amade: 24 sausio 2010 - 19:04
Merginos, noriu informacijos apie servetėlių sukneles: kokia mochera labiau tiktų, o gal vasarai geriau kitokie siūlai, kad nebūtų karšta; ar neišsisėdi tokios suknelės;ar nestorina, nes mano figūra, tai blush2.gif Ačiū iš anksto 4u.gif
Atsakyti
merginos iskilo klausimas: labai noriu suknios ir mezgeja sake, kad geresni siulai yra babinose g.gif o tai yra macheriniu siulu tose babinose g.gif ir kur ju galima rasti????
Atsakyti
Vilniuj tai Ditekse is babinu yra, zinau dar Klaipedoj irgi yra..
Atsakyti
QUOTE(onute33 @ 2010 01 20, 15:23)
Siuliukai stai tokie;
50%vilnos ir 50% akrilo.Megzta is dvieju daliu,per sonus yra siules.


iš viengubo siūluko? g.gif


Atsakyti
kablį tikrai gavau.

Pradėjau dukružei nert suknutę krikštynoms.. iš atskirų detalių.. nunėriau keletą ir susimąsčiau.. Reikia pradėt dėliot nuo liemens į apačią, ar atvirkščiai? blush2.gif esu nėrus tik servetėles, tai pirmasis toks sudėtingesnis darbelis, bet tikiu, kad ne paskutinis, nes norisi savo princesę puošt wub.gif wub.gif

ir raštelis toks griežtas, nes 4 pagrindines detales reikia jungti jungiamąja detale, tai mąstau, kaip reiks platint/siaurint apatinę suknutės dalį.. gal esat kuri nėrusi ką nors panašaus?

Atsakyti
QUOTE(Amade @ 2010 01 24, 20:03)
o siai suknytei nezinau, ka padaryt, kad graziai atrodytu, nes atrodau kaip "malka" reik kazkaip juosmeni isryskint  g.gif  ar dirza pirkt, ar nert, ar kaip patobulint  g.gif


Labai dailios sukneles thumbup.gif O del antrosios,tai gal nusifotografuok ja apsivilkus ir moteru taryba tau patars kaip ir ka biggrin.gif
QUOTE(daivulka78 @ 2010 01 24, 20:05)
Merginos, noriu informacijos apie servetėlių sukneles: ar nestorina, nes mano figūra,


Gal tik labai kritiska sau esi?Manau,jei jau koks M-L dydsi,tai sijonuko raukima reiktu daryti nuo klubu,kad optiskai prailgetu liemuo.
Bet jei jau moters figura kaip dainininkes Bileviciutes,kuri irgi devi moherines sukneles,tai man negrazu schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Sauliukas:) @ 2010 01 25, 12:04)
kablį tikrai gavau.

Pradėjau dukružei nert suknutę krikštynoms.. iš atskirų detalių.. nunėriau keletą ir susimąsčiau.. Reikia pradėt dėliot nuo liemens į apačią, ar atvirkščiai?  blush2.gif  esu nėrus tik servetėles, tai pirmasis toks sudėtingesnis darbelis, bet tikiu, kad ne paskutinis, nes norisi savo princesę puošt  wub.gif  wub.gif

ir raštelis toks griežtas, nes 4 pagrindines detales reikia jungti jungiamąja detale, tai mąstau, kaip reiks platint/siaurint apatinę suknutės dalį.. gal esat kuri nėrusi ką nors panašaus?


g.gif tu gal parodyk motyvus arba modeliuka, pagal ka neri, tada butu galima patart siaurinimo-platinimo klausimais ax.gif
Atsakyti