Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios Suknelės Suknužės 26 tema

Merginos, merginos, auksinės auksarankės, kiek suknių, kiek norų thumbup.gif

Dovyda, seniai skaityta, labukas biggrin.gif

Aha, suknytės jau lakstyminės wub.gif Ateik ir tu kokios naujos suikurti, man taaaip patinka tavo modelių išbaigtumas {niu dar atsimenu tą nuostabiai puikią vyšninę suknelę}.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 20 sausio 2010 - 20:24
Spange, man labai gražu ir labai tinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2010 01 20, 21:23)
Merginos, merginos, auksinės auksarankės, kiek suknių, kiek norų thumbup.gif

Dovyda, seniai skaityta, labukas biggrin.gif

Aha, suknytės jau lakstyminės wub.gif Ateik ir tu kokios naujos suikurti, man taaaip patinka tavo modelių išbaigtumas {niu dar atsimenu tą nuostabiai puikią vyšninę suknelę}.


niuu, rezgu rezgu minti drinks_cheers.gif

parodyk gi ta lenktynini modeli, jetuliau blush2.gif atsiusk foto, emaila dar turi? mirksiukas.gif
Atsakyti
http://radikal.ru/F/...373fd5.jpg.html gal kas nerete sia suknele ir galite pasidalinti patirtimi nelabai suskaitau schema schmoll.gif
Atsakyti
sveikutes,kiek prisiziurejau sukneliu tai visu morisi,bet dabar neriu sesei jau ipusejau tikiuosi,kad iki vasaros pradzios pabaigsiu ax.gif
Atsakyti
Prie visų jūsų nuostabių suknelių 4u.gif , keliu ir aš savąją nėrinukę 4u.gif
user posted image
Atsakyti
vau kokia grazi suknele
Atsakyti
Labai gražu, Mime.
Atsakyti
Klausimėlis:
Neriu dryžuotukę-banguotukę, kaip išlygint mezginį toj vietoj kur bus sudūrimas(po krūtine)? Manau gražiau susisius, jei bus lygiai, o ne bangelėm blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žiogienė: 22 sausio 2010 - 19:41
QUOTE(Žiogienė @ 2010 01 22, 20:41)
Klausimėlis:
Neriu dryžuotukę-banguotukę, kaip išlygint mezginį toj vietoj kur bus sudūrimas(po krūtine)? Manau gražiau susisius, jei bus lygiai, o ne bangelėm  blush2.gif

Aš mezgu virbalais irgi dryžę, tai mezgu su žilka, kad nereikėtų siiuti. Tik rankoves siūsiu ir tai manau, reikės pasitelkst daug kantrybės. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lorkutė @ 2010 01 23, 12:46)
Aš mezgu virbalais irgi dryžę, tai mezgu su žilka, kad nereikėtų siiuti. Tik rankoves siūsiu ir tai manau, reikės pasitelkst daug kantrybės.  doh.gif

Aš matai noriu tokio tipo viršaus
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Žiogienė @ 2010 01 23, 15:19)
Aš matai noriu tokio tipo viršaus
user posted image

Gražu . Būtinai pasirodyk, kai pabaigsi. 4u.gif
Atsakyti