Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios Suknelės Suknužės 26 tema

QUOTE(aiwita @ 2010 01 19, 11:50)
sakyciau nemazas metrazas. Tai kiek matkiuku suknelei sueina? Ir kokia matkiuko kaina?

Aš galiu atsakyti į šį klausimą, nes iš tokių pat mezgiau savo suknutę
http://public.fotki....i-nerti-30.html
tai sunaudojau du.
Atsakyti
Nors ne manęs klausėte, bet kaina HAlės Turguje šių siūlų 8 lt-9 lt
Atsakyti
aciu, mergytes tongue.gif
hales turgus man tolokai, bet bandysiu Panevezy kazko panasaus rasti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2010 01 19, 10:50)
sakyciau nemazas metrazas. Tai kiek matkiuku suknelei sueina? Ir kokia matkiuko kaina?

nepilni keturi, o kainos neatsimenu. As visada perku daug siulu, tai kazkaip matkiuko kaina retai uzfiksuoju, nebent nuolat tuos pacius siulus perku smile.gif
Atsakyti
Gal patartumete koki pamusala rinktis po nerta vasarine suknele, kad paskui neliptu i virsu po neriniu. Prisiuti nerini prie pamusalo negraziai gaunasi.
Atsakyti
As asmeniskai po nerta suknele naudoju pirktini pasijoni, jo medziagele labai gera ir tikrai nelimpa....dazniausiai panaudoju ji prisiudamaiskart po krutine tada visa suknele graziai uzpildoma vienu pamusaliuku.
Atsakyti
QUOTE(makse* @ 2010 01 18, 20:28)
pradziai nelabai aisku del "rezinkos". pagal foto sakyciau kad nera.. iskart eina rastas.
toliau neaisku, niekaip rusiskai neikertu kaip ten mazint, t.y. siaurint?
ir dar- kaip jus mezget, ant virbalu (uzteko ju) ar ant "zilkos" wink.gif
Aciu!

Pasirodo nieko neturiu išsisaugojusi, prieš porą metų mezgiau, o ir mezgiau tik iš paveikslėlio, aprašymo neturėjau ax.gif Stulpelio ten nėra [aš jo nedariau], nes sijonas visas iš stulpelio, bet gali būti itališkas akių užmetimas. Dėl siaurinimo tai tikrai nepamenu schmoll.gif Lyg ir du kartus sumezgiau akis išvirkščiuose stulpeliuose. Man užteko paprastų virbalų, zilkinius naudoju, tai kai mezgu be siūlių, o šitą dariau su siūlėmis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2010 01 19, 13:28)
aciu, mergytes  tongue.gif
hales turgus man tolokai, bet bandysiu Panevezy kazko panasaus rasti  tongue.gif

As tokius pirkau siulu parduotuvej prie optikos, salia teismo, beveik priesais zana (ar kokia ten indu parde su dailes parduotuve, vienas iejimas).

Merginos reikia pagalbos, numezgiau suknele, tvarkau jau kakla, bet niekaip nesigauna graziai uzbaigti verysad.gif Jau ardau gal 10-aji karta. Siulai gan stori, mezgiau 4,5nr virbalais. Padariau V formos apykakle, uzbaigiant paprastai virbalais, kazkaip sutraukia, bandziau su adata, per laisvai ir banguojasi unsure.gif Gal turit kokiu geru praktisku patarimu ax.gif

Ir dar kas mezget nestuke.gif suknele, ar daret prieki ilgesni? Dabar kol kas tinka, bet veliau kai pilvukas padides nepasikels priekis g.gif
Atsakyti
QUOTE(hakura @ 2010 01 19, 17:42)
<<<Merginos reikia pagalbos, numezgiau suknele, tvarkau jau kakla, bet niekaip nesigauna graziai uzbaigti  verysad.gif  Jau ardau gal 10-aji karta. Siulai gan stori, mezgiau 4,5nr virbalais. Padariau V formos apykakle, uzbaigiant paprastai virbalais, kazkaip sutraukia, bandziau su adata, per laisvai ir banguojasi  unsure.gif  Gal turit kokiu geru praktisku patarimu  ax.gif 

<<<Ir dar kas mezget  nestuke.gif  suknele, ar daret prieki ilgesni? Dabar kol kas tinka, bet veliau kai pilvukas padides nepasikels priekis  g.gif

<<<įmesk nuotrauką, nes nelabai supratau kaip užbaiginėjai kaklą, ar prisiuvai, ar iš karto mezgei g.gif
<<<aš trikotažinį sarafaną nešiojau gal iki 7 mėnesio, vis su garais palygindavau, bet vėliau tai tikrai kils į viršų, jei po krūtine yra siūlė geriau pailginti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vigilyte @ 2010 01 19, 18:05)
<<<įmesk nuotrauką, nes nelabai supratau kaip užbaiginėjai kaklą, ar prisiuvai, ar iš karto mezgei g.gif
<<<aš trikotažinį sarafaną nešiojau gal iki 7 mėnesio, vis su garais palygindavau, bet vėliau tai tikrai kils į viršų, jei po krūtine yra siūlė geriau pailginti  smile.gif

Surinkau akis ir apmezgiau, va fotke
user posted image

Na iki galo gal nenesiosiu, vistik 60proc vilnos, iki 7 men manau uzteks. O ir po krutine prisiuta, galesiu prailgint bet kada rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=bastinga,2010 01 16, 22:37]
Noriu parodyti suknelę, kurią mezgiau pagal pagal VS modeliuką
blush2.gif

O gal gaetumet pasidalinti rasteliu 4u.gif Labai prasau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(varna575 @ 2010 01 19, 18:31)
Pasirodo nieko neturiu išsisaugojusi, prieš porą metų mezgiau, o ir mezgiau tik iš paveikslėlio, aprašymo neturėjau ax.gif  Stulpelio ten nėra [aš jo nedariau], nes sijonas visas iš stulpelio, bet gali būti itališkas akių užmetimas.  Dėl siaurinimo tai tikrai nepamenu schmoll.gif  Lyg ir du kartus sumezgiau akis išvirkščiuose stulpeliuose. Man užteko paprastų virbalų, zilkinius naudoju, tai kai mezgu be siūlių, o šitą dariau su siūlėmis 4u.gif


oi dekui ir uz situos komentarus. tai labai pravers. o gal dar prisimintumet is kokiu siulu mezget? kokio storumo virbalais?
ir kas tas italiskas uzmetimas? blush2.gif
Atsakyti