Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios Suknelės Suknužės 26 tema

Rodau paskubom nufotografuota naujiena. Tikiuosi galesiu pasigirti ir kokybiskesnemis nuotraukomis
user posted image
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2010 01 17, 20:58)
O aš noriu parodyt savo naujausią suknę draugei. 10-oji ji pas mane. Kaip sakoma, ruošk ratus žiemą...

vau bigsmile.gif suknelė graži, bet tavo draugės drąsa dar įspūdingesnė thumbup.gif viena taip apsirengus neišeičiau. blush2.gif
Atsakyti
Ligvita,populiari šita tavo suknelė. thumbup.gif

o mano naujiena be tikrosios šeiminikės lelabai kaip žiūrisi ax.gif
suknelė 52 dydžio

user posted image
user posted image
Atsakyti
Naiste777-super suknele super atrodo ant modeliuko thumbup.gif
o cia mano nerta si suknele,tik labai persiprasau,kad modeliukas 'neitema',o liemenele tam juoda,kad geriau matytusi liemeneles rastas... lotuliukas.gif ... lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
Viliuteee, aha, labai ji populiari. Dabar dar viena tokia mezgu su nedideliais pakeitimais ir dar viena eiluteje laukia...

O tavo naujienele puiki. Spalva labai grazi. Is kokiu siulu ji?
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2010 01 18, 13:10)
Ligvita,populiari šita tavo suknelė. thumbup.gif

o mano naujiena be tikrosios šeiminikės lelabai kaip žiūrisi ax.gif
suknelė 52 dydžio


Labai faina. Spalva mano mėgstamiausia ax.gif
Atsakyti
Jau moherinukių grožis wub.gif
Kaip sukrapštyti kantrybės tokiam grožiui g.gif
Atsakyti
Viliuteee ir nualpti galima pamacius toki grozi!!!!!!!!!!!!!!!!
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Viliuteee, tu auksas! Ta suknele mano dydzio! Net neisivaizduoji,kaip apsidziaugiau ja pamacius! Reiskia ir tokiu formu moterytes mocheriukus nesioja! thumbup.gif O as galvojau,kad ir taip apvalia mano figura mocherinuke dar labiau storins! Vis nesiryzau,tik seile varvinau,ziuredama jusu grozius! O dabar tikrai bandysiu! ax.gif Labai dar idomu butu ant modeliuko pamatyti! 4u.gif O kiek siuliuku reikia tokiam groziui? Ir gal schemute rastelio galima butu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bastinga @ 2010 01 16, 22:37)
Noriu parodyti suknelę, kurią mezgiau pagal pagal VS modeliuką

Kaip grazuuu...mmm... wub.gif

QUOTE(agurčikas @ 2010 01 17, 00:10)
Sveikutės, nuvažiavau pirkti siūlų vienokių, nusipirkau visai kitokių. Ir dabar pasimečiau. Nusipirkau MAXI siūlukus, 100 proc. medvilnė, plonučiai. Labai noriu megzti virbalais.

O vaseliu nenori nert? Man tai laaabai grazu is Maxi nertos suknutes, jos ir neissisedi, ir labai super atrodo. thumbup.gif
Atsakyti
naiste777
nidulee
Abiem aciux 4u.gif
Atsakyti
oiiiii merginos na ir grozis jusu sukneliu wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif



gal kartais kas nors turite sios sukneles rastelio shemute ? LABAI LABAI REIKIA smile.gif ISANKSTO DEKOJU
BBCODE photo for forums:
user posted image
Atsakyti