Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios Suknelės Suknužės 26 tema

QUOTE(daiva78 @ 2009 12 16, 09:18)
Pagaliau ir as nusimezgiau savo pirmaji mocherini servetelini sijona.

labai grazus sijonukas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
daiva78 nu labai liuks tavo sijoniukas.Man labai gražiai atrodo. thumbup.gif
Atsakyti
Nepykit, kad aš čia žiauriai poster_offtopic.gif , bet pabalsuokit už kalėdinius meškiukus, a? mirksiukas.gif
Atsakyti
suknute krikstynoms
BBCODE photo for forums:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ADDULE @ 2009 12 16, 18:16)
suknute krikstynoms


Labai graži suknutė 4u.gif
Ji megzta mašina?
Atsakyti
QUOTE(Rzivilele @ 2009 12 16, 19:23)
Labai graži suknutė 4u.gif
Ji megzta mašina?

aciu ,viska mezgiau rankomis
ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ADDULE: 16 gruodžio 2009 - 17:34
Daiva78, sijonėlis super. Labai gražiai krenta, labai gerai atrodo, o jau suknelė tai išvis nepakartojama bus. Labai tinka tavo lieknai figūrytei.
Atsakyti
QUOTE(zavin @ 2009 12 16, 15:11)
daiva78  nu labai liuks tavo sijoniukas.Man labai gražiai atrodo. thumbup.gif

QUOTE(gandriuke... @ 2009 12 16, 14:51)
labai grazus sijonukas  wub.gif  wub.gif  wub.gif

QUOTE(viosim @ 2009 12 16, 22:29)
Daiva78, sijonėlis super. Labai gražiai krenta, labai gerai atrodo, o jau suknelė tai išvis nepakartojama bus. Labai tinka tavo lieknai figūrytei.

Aciu labai visoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Ateinu ir aš su servetėliniu variantu. Kliošas mažesnis nei pas daiva78 (labai puikus sijonas), dar neskalbta, pasuknelę ir nežinau kokią siūsis, tai toks nevisai užbaigtas vaizdas.Ačiū dar kartą Capricorn, nes kitaip kažin ar būčiau apsiemus mirksiukas.gif suknutė
Atsakyti
QUOTE(polo @ 2009 12 17, 10:27)
Ateinu ir aš su servetėliniu variantu. Kliošas mažesnis nei  pas daiva78 (labai puikus sijonas), dar neskalbta, pasuknelę ir nežinau kokią siūsis, tai toks nevisai užbaigtas vaizdas.Ačiū dar kartą Capricorn, nes kitaip kažin ar būčiau apsiemus  mirksiukas.gif  suknutė


Viena graziausiu matytu moheriniu suknuciu wub.gif
Atsakyti
daiva78 Waaau clap_1.gif
Tavo nepatyrimas, isejo tik i nauda! Koks zavus kliosiukas gavosi thumbup.gif As vis ziuredavau ziuredavau i tuos servetelinius sijonukus ir suknytes, ale vis man kazko joms trukdavo . O cia toks purumas grazus , toks kliosiukas 4u.gif bigsmile.gif Tikras svajoniu sijonelis. 4u.gif

ADDULE, labai jauki suknute mergytei wub.gif
Atsakyti
QUOTE(polo @ 2009 12 17, 10:27)
Ateinu ir aš su servetėliniu variantu. Kliošas mažesnis nei  pas daiva78 (labai puikus sijonas), dar neskalbta, pasuknelę ir nežinau kokią siūsis, tai toks nevisai užbaigtas vaizdas.Ačiū dar kartą Capricorn, nes kitaip kažin ar būčiau apsiemus  mirksiukas.gif  suknutė

grazi suknyte, kada kazi as subresiu tokiai sukneliai doh.gif bbijau kad man neuzteks kantrybes blush2.gif blush2.gif
Atsakyti