Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios Suknelės Suknužės 26 tema

Labai daili naujiena, Viliuteee
Atsakyti
Laba ryta..
merginos, kokius jus pasijonius servetelinem siunates ar perkates?
Pasiuvo man pasijoni, matyt visai prasta medziaga- elektrinasi, sijonas ant pasijonio 'lipa', nu kazkokia nesamone g.gif ..
Papildyta:
QUOTE(satyrra @ 2010 01 14, 18:53)
gal galit man paaiskinti  kaip daromi tokie sijonai, mezgami ar neriami kaip servetele aplinkui?

Tai kad cia beveik visa tema apie tokius sijonus ar sukneles, o pries sia ,buvusioj temoj, tai ir schemuciu daug prideta.. smile.gif
Mezgasi ratu kaip servetele..
Atsakyti
Ingapoc,elektrinasi tie mocherinukai baisiai.Aš naudoju atlasą,jis geriausiai tinka.Tas,kur plonesnis,viena pusė blizganti,kita ne.Kaina apie 20 lt.Kitos lenvesnės medžiagos visai netinka,nes tuomet sijonas lenda tarp kojų,o neslysta pasijoniu.
Atsakyti
Aciu Viliuteee, teks ieskotis atlaso ir siutis nauja..nes dabar tai tik susinervinau nuo gauto rezultato..o dar pasijoni pasakiau kad pasiutu nuo klubu platejanti, klostuota, na tai isvis- sijonas lenda i virsu, atrodau kaip backa,vienzo nekas.. doh.gif
Atsakyti
Sveikutės, na ir aš pasirodau savo pirmąjį tokį didelį darbelį, po visų kepuryčių, batukų ir pnš... tongue.gif Kadangi pirmas blynas, tai šiek tiek prisvilęs.. blush2.gif Bet šį kartą dar sau už klaideles atleidžiu.. biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
[quote=jegle,2010 01 16, 13:52]
Sveikutės, na ir aš pasirodau savo pirmąjį tokį didelį darbelį, po visų kepuryčių, batukų ir pnš... tongue.gif Kadangi pirmas blynas, tai šiek tiek prisvilęs.. blush2.gif Bet šį kartą dar sau už klaideles atleidžiu.. biggrin.gif


smile.gif mes irgi tau uz klaideles atleidziam, tik g.gif kas bus toliau jei sis blynas pirmas ir toks thumbup.gif
Atsakyti
Viliuteee labai grazi suknele bigsmile.gif
Atsakyti
jegle- tavo blynas superinis, cia net ne blynas o visas nuostabus pyragas wub.gif thumbup.gif
Viliuuutes naujiena jauki, tokia minksta atrodo thumbup.gif
Atsakyti
sveikos darbstuolytes, reikia pasitarti..
trinktelejo cia man i galva mintis, jei jau nepavyko nusipirkt, taigi galiu nusimegzt..
paziurekit foto ar palaikot tokia mano minti?verta prasidet? man rankos tai labai niezti ... smile.gif
tad patarkit kaip toki grozi numegzti? kiek siulu ir kokiu reikia? kokie virbalai? rastas? schemute?
is karto ACIU, zinau kad padesit wink.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(rugija @ 2009 12 18, 09:41)
Mezgiau iš akies, tai schemos kaip ir nėra, tik sarafano paveiksliukas (praeitoj temoj buvo įdėtas gal 46 ar 47 psl.).
Čia paprastos pynės. Jeigu kas norės, tai galėsiu smulkiau papasakoti kaip mezgiau, kiek uždėjau akių, kiek pynių ir t.t., bet gal po savaitgalio, dabar kraunuosi daiktus važiuoju pas mamą.


rugija, sarafanas suuuuuuper thumbup.gif gal butu galima schemute, paaiskinima ir t.t.
labai noriu ir as tokio grozio wink.gif
Atsakyti
Viliutee, daili šiltutė sunkutė. Darbelio daug turėjai su tom pynutėm 4u.gif .
Bet žiūriu, vistiek kažkaip metražas nėra didelis.

Aš virš 2,1 km sumezgiau iš Pandos siuliukų, kur 50 g - 210 m. Virbaliukai Nr 2,5 ir tik tokio ilgio man gavosi suknutė. O pas mane visai jokių raštų nėra, na tik liemens dalis stulpeliais mastau.gif
(ateity vaizdas pagerės, nes tik 1,5 mėn po gimdymo, taip kad talijos nerasta) rolleyes.gif

user posted image

Siūliukas iš arčiau:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo niuma: 16 sausio 2010 - 15:46
Ačiū merginos už palaikymą ir gražius žodelius.. 4u.gif Tik paskatina stengtis toliau blush2.gif , ir taupyti studentiškus pinigėlisu ant siūliukų.. biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti