Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios Suknelės Suknužės 26 tema

agurcikas nera uz ka mirksiukas.gif
zavin sauniai atrodo,super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
is kokiu siuliuku mezgei?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norwa: 12 sausio 2010 - 18:48
Zavin, labai graži suknelė thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sonatuole: 12 sausio 2010 - 19:50
QUOTE(norwa @ 2010 01 12, 16:56)
agurcikas nezinau ar aiskiai matysis rastas
http://img260.images.../9226/rk037.jpg



norwa, pradėjau studijuoti kaip megzti suknelę, bet ten tik 3 schema, o 2 ir 1 schemų nėra. Gal ir jas gali įmesti? Ar aš kažko nesuprantu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agurčikas: 12 sausio 2010 - 20:13
agurcikas prasom rastelis smile.gif
http://img251.images.../6958/rk038.jpg
Atsakyti
as labai nemegstu daryti breziniu. Tai is pradziu tik nusimezgu pavyzdeli-paziuret, kiek akiu reikia ir kiek centimetru iseina. O paskui turiu manekena. Tai ustatau savo ismieras ir vis matuoju. Jei reikia isimti rankoves, tai bandau pagal koki sena megztinuka ar marskinukus.
Atsakyti
narplioju mocherinę-servetėlinę suknikę, artėja sijono pabaiga. iškilo klausimukas: kaip užbaigiate sijono apačią (paskutinę eilę)?
aš visas (dvi) savo virbalais megztas servetėles užbaigiau su vašeliu suimdama po kelias akis ir pynutes megzdama... čia pati taip sugalvojau... o kaip reikia iš tikrųjų g.gif
Atsakyti
QUOTE(san @ 2010 01 13, 09:02)
narplioju mocherinę-servetėlinę suknikę, artėja sijono pabaiga. iškilo klausimukas: kaip užbaigiate sijono apačią (paskutinę eilę)?
aš visas (dvi) savo virbalais megztas servetėles užbaigiau su vašeliu suimdama po kelias akis ir pynutes megzdama... čia pati taip sugalvojau... o kaip reikia iš tikrųjų g.gif

kad būtų gražu, taip užbaigiau ir aš savo servetėlinį sijoną drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(norwa @ 2010 01 12, 16:56)
agurcikas nezinau ar aiskiai matysis rastas
http://img260.images.../9226/rk037.jpg


Aš vis apie šią suknutę vėl noriu klausti. Ir šiaip bendrai apie suknių mezgimą. nė karto nemezgiau suknios, tai kyla daug klausimų. Kai mezgi sijoną (būtent šios) kaip suprantu iš aprašymo tai akių nereikia pridėti, kad ji platėtų? Ir parašyta megzti ratu. Vadinasi jos nereikės šonų siųti? Nemoku megzti ratu. Su kuo reikia megzti? Turiu tokius virbalus sujungtus su tokia kaip viela. Tai su šiais reikia? Labai prašau patyrusių mezgėjėlių pagalbos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(agurčikas @ 2010 01 13, 10:27)
Aš vis apie šią suknutę vėl noriu klausti. Ir šiaip bendrai apie suknių mezgimą. nė karto nemezgiau suknios, tai kyla daug klausimų. Kai mezgi sijoną (būtent šios) kaip suprantu iš aprašymo tai akių nereikia pridėti, kad ji platėtų? Ir parašyta megzti ratu. Vadinasi jos nereikės šonų siųti? Nemoku megzti ratu. Su kuo reikia megzti? Turiu tokius virbalus sujungtus su tokia kaip viela. Tai su šiais reikia? Labai prašau patyrusių mezgėjėlių pagalbos  blush2.gif

mezgama ratu penkiais virbalais arba virbalais su valu (Jūs rašėt su viela), tokiam servetėlianiam sijonui tinka virbalai su valu ir kuo ilgesniu, nes į pabaigą tikrai nemažai akių susidaro mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(san @ 2010 01 13, 10:02)
narplioju mocherinę-servetėlinę suknikę, artėja sijono pabaiga.

O as uzdariau paprastai, o paskui i kas trecia aki po penkiu akiu pynute ineriau smile.gif
user posted image
Atsakyti
user posted image
sveikos
o kaip sita rasteli ismegsti
Atsakyti
Sveikos, pasirodau ir cia suknele sesei.
user posted image
Atsakyti