Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios Suknelės Suknužės 26 tema

merginos, o jus kai mezgat/neriat sukneles darot sukneles brezini ? Man nuolat kyla sis klausimas smile.gif Kaip pataikyti i savo dydi ? smile.gif
Atsakyti
sveikos!
nu ir graziu sukneliu prisiziurejau!!! as sau kol kas sukneles nesiryztu megzti ir figura tam nelabai tinka, bet va noriu parodyti kokia numezgiau savo mergytei ant kaledu smile.gif

user posted image



Atsakyti
[quote=kairekoja,2010 01 11, 11:15]
sveikos!
nu ir graziu sukneliu prisiziurejau!!! as sau kol kas sukneles nesiryztu megzti ir figura tam nelabai tinka, bet va noriu parodyti kokia numezgiau savo mergytei ant kaledu smile.gif

Nerealiai graži suknutė smile.gif
Kaip aš noriu mergytės ax.gif
Atsakyti
Iš karto atsiprašau,kad taip braunuosi,bet reikia pagalbos. Peržiūrėjau suknutes,ooojeeii,kiek grožio. thumbup.gif Na ir aš vieną radau,tai nusiramint negaliu. Gal kas labiau patyrę gali įžiūrėt,koks čia raštas? Ir kokie galėtų būt siūliukai? Dar kl prie to pačio,kur Kaune,Vilniuj arba internete geriausiai būtų,galima nusipirkt YarnArt Summer siūlų? Va tiek daug kl. Būsiu labai dėkinga,jei pagelbėsit.

Va svajonių suknelė

user posted image
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 01 11, 12:44)
Iš karto atsiprašau,kad taip braunuosi,bet reikia pagalbos. Peržiūrėjau suknutes,ooojeeii,kiek grožio. thumbup.gif  Na ir aš vieną radau,tai nusiramint negaliu. Gal kas labiau patyrę gali įžiūrėt,koks čia raštas? Ir kokie galėtų būt siūliukai? Dar kl prie to pačio,kur Kaune,Vilniuj arba internete geriausiai būtų,galima nusipirkt YarnArt Summer siūlų? Va tiek daug kl. Būsiu labai dėkinga,jei pagelbėsit.

Va svajonių suknelė

user posted image

manau,kad Yarn art summer bus per stori siai suknelei...cia gal labiau tulip tiktu g.gif
Atsakyti
Sveikos,

as su klausimu,noreciau patarimo. Kadangi laukiuosi,tai nutariau nusimegzti sarafana,virsus bus staciakampis,bet va nuo krutines nezinau kaipdaryti platinima,kaip tas akis uzdeti ir kas kiek eiliu platinti.Nelabai suprantu su tuo uzdejimu,nekokia as mezgeja,todel ir klausiu.galkas galit paaiskinti?
Atsakyti
kairekoja kokia dailutė suknutė thumbup.gif o ir manekenė tikra karalaitė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizv @ 2010 01 11, 11:15)
merginos, o jus kai mezgat/neriat sukneles darot sukneles brezini ? Man nuolat kyla sis klausimas smile.gif Kaip pataikyti i savo dydi ? smile.gif


g.gif as kazkaip is akies neriu/mezgu g.gif praktiskai visada pataikau. Nepataikiau tik moherinukei, nes pirma karta mezgiau "servetele" plius is labai plonu siulu. O siaip pataikau kazkaip nesimatavus ax.gif
Atsakyti
Kairekoja,nuostabi suknyte wub.gif dukrytei labai tinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Karalaite28 @ 2010 01 11, 12:19)
Sveikos,

as su klausimu,noreciau patarimo. Kadangi laukiuosi,tai nutariau nusimegzti sarafana,virsus bus staciakampis,bet va nuo krutines nezinau kaipdaryti platinima,kaip tas akis uzdeti ir kas kiek eiliu platinti.Nelabai suprantu su tuo uzdejimu,nekokia as mezgeja,todel ir klausiu.galkas galit paaiskinti?

as kaip tik mezgu sarafana nestuke.gif , tai radau toki aprasa norvegiskai, nuo krutines apacios uzdet po 2 akis is sonu kas 5cm 4 kartus (mezgama 4nr virbalais).

O as uzstrigau ties rankoviu issemimu, sarafanui reiktu biski daugiau isimti nei mezginiui su rankovem. Gal galetu kas padet 4u.gif
Atsakyti
sveikutes, norečiau parodyti savo darbą (sijonuką). Va tik nemoku nuotraukytes įkelti.
Atsakyti
QUOTE(norwa @ 2009 12 17, 21:31)
Seniai zadetas sios sukneles rastas  blush2.gif
user posted image
user posted image

labai grazi suknele..... smile.gif
Atsakyti