Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios Suknelės Suknužės 26 tema

QUOTE(Capricorn @ 2010 01 09, 17:11)
šito siūlo kiekį pasiskaičiuok pagal moherio metražą, ten vienoj babinoj Vittorios labai daug metrų yra-žinosi kiek tau jų reiks mirksiukas.gif

O jo internetu parsisiusti galima ar tik "Verpalu"parduotuvese?.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiurtė @ 2010 01 09, 16:21)
O jo internetu parsisiusti galima ar tik "Verpalu"parduotuvese?..  g.gif

Jei prekiauja-tai galima mirksiukas.gif
Atsakyti
Capricorn........as apakus.......... blink.gif
kokio nerealaus grozio ta juoda suknyte .......... net pasitempiau ziuredama............ sakes kaip grazu........ blush2.gif
aisku, tokiai figurai turbut viskas tinka, bet atrodo NEREALIAI thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2010 01 09, 17:03)
Capricorn........as apakus..........  blink.gif
kokio nerealaus grozio ta juoda suknyte .......... net pasitempiau ziuredama............ sakes kaip grazu........  blush2.gif
aisku, tokiai figurai turbut viskas tinka, bet atrodo NEREALIAI  thumbup.gif

Ačiū...čia pernai Kalėdoms mezgiausi mirksiukas.gif
Atsakyti
Capricorn, su tokia figūra bet kokias suknias megztas tik ir nešiot. Bet jau elegancija kalėdinės tai nesvietiška. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(viosim @ 2010 01 09, 20:00)
Capricorn, su tokia figūra bet kokias suknias megztas tik ir nešiot. Bet jau elegancija kalėdinės tai nesvietiška.  thumbup.gif

Ačiū, privertei savo postu mane nusišypsoti. Ačiū biggrin.gif
Atsakyti
labas vakaras mergaitės,
labai atsiprašau, kad taip įsiveržiu į temą, bet esu pasiklydusi. unsure.gif Svajojau, svajojau ir pagaliau pradėjau kauptis tos auksinės suknelės nėrimui. Nebeatrenku kurioj ten temoj kalbėjot ir šitiek skaitymo doh.gif
Kaip supratau ne viena jūsų (jei nepaklydau tarp panašių temų) ją jau nešiojate. Kadangi su skaitymu rusų kalba sudėtinga man, jų forumas ne ką te pagelbėjo. Klausimas: kiek apytikriai reikia siūlų? Be abejo, suprantu, kad tai priklauso nuo ūgio ir kūno sudėjimo. ax.gif
Arba gal galite pamokinti kaip tai išskaičiuoti? Nes bijau nunėrusi pusę suknelės nebegauti daugiau tokių pat siūlų ir gal kuri dar turite nėrimo schemą? Ar visos nėrėte iš nuotraukos?
Labai dėkui už atsakymus. Kad nebeteršti temos gal galite rašyti až. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Siguliukas @ 2010 01 09, 21:54)
labas vakaras mergaitės,
labai atsiprašau, kad taip įsiveržiu į temą, bet esu pasiklydusi.  unsure.gif  Svajojau, svajojau ir pagaliau pradėjau kauptis tos auksinės suknelės nėrimui. Nebeatrenku kurioj ten temoj kalbėjot ir šitiek skaitymo  doh.gif
Kaip supratau ne viena jūsų (jei nepaklydau tarp panašių temų) ją jau nešiojate. Kadangi su skaitymu rusų kalba sudėtinga man, jų forumas ne ką te pagelbėjo. Klausimas: kiek apytikriai reikia siūlų? Be abejo, suprantu, kad tai priklauso nuo ūgio ir kūno sudėjimo.  ax.gif 
Arba gal galite pamokinti kaip tai išskaičiuoti? Nes bijau nunėrusi pusę suknelės nebegauti daugiau tokių pat siūlų ir gal kuri dar turite nėrimo schemą? Ar visos nėrėte iš nuotraukos?
Labai dėkui už atsakymus. Kad nebeteršti temos gal galite rašyti až.  4u.gif

Iš mūsų forumo žinau kad yra Bielra nėrusi ją-pamėgink per až susisiekt-patars kaip ką daryti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 01 09, 22:01)
Iš mūsų forumo žinau kad yra Bielra nėrusi ją-pamėgink per až susisiekt-patars kaip ką daryti mirksiukas.gif

dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 01 09, 14:22)
VOGELS-TIESIOG PERFEKTAS thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif



QUOTE(Akire3 @ 2010 01 09, 14:37)
super atrodo



QUOTE(jurgičiukas @ 2010 01 09, 15:05)
Labai gražu  wub.gif  wub.gif  wub.gif



QUOTE(Jollyk @ 2010 01 09, 15:06)
vogels-faina labai smile.gif



QUOTE(Sonatuole @ 2010 01 09, 16:11)
Vau, va čia tai grožis  thumbup.gif



QUOTE(Kiurtė @ 2010 01 09, 16:25)
vogels - labai labai  thumbup.gif
as kol kas apie serveteline tik svajoju...



ačiū visoms už gražius žodžius 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif na be jūsų tikrai nieko nebūtų išėję notworthy.gif mezgiau iš BBB kid mocheros su šilku sijonui reikėjo 2,5 matkelio o liemenei tik 1 .
Atsakyti
QUOTE(Agnukė! @ 2010 01 08, 18:22)
Sveikos!

Labai susizavejau sita liemene , gal isivaiduojate, koks cia rastelis? as pati rusiskai nemoku skaityt, tai gal kazkur kazka esu praleidus,,,  4u.gif


Šitas švarkelis buvo iš VOGUE Knitting, bet ten jo jau nebėra verysad.gif
Gal gali įmesti rusišką nuorodą?
Atsakyti
QUOTE(Kiurtė @ 2010 01 09, 16:51)
Atsikasiau Osinkoj ta suknia, o rusaites is dvejopu siulu ja mezga!  blink.gif Virsu-vienais, o apacia-kitais! Ir vargsta jos per 10 psl ten atspalvius taikydamos..Is tikruju reikia dvejopu siulu?.. Ir virbalu skirtingo storio?.. Jei gerai rusiskai supratau, tai virsu jos nemochera mezga del to, kad mezginys standesnis ir tvirtesnis butu, o su mocheriniu kliosu irgi ten visaip gaunas, nes ne visada virbalus tinkamo storio parenka  doh.gif  Kadangi as is mocheriniu siulu isvis niekad nesu mezgus, tai kuo daugiau apie ta suknia skaitau, tuo miskas tamsesnis  g.gif 
Apie siulus. Capricorn, siulei rinktis arba mocherinius, arba medvilninius su viskoze.Vasara savo "auksinuke"esu is medv.„Linie Java“narpliojusi-puikus siulai, graziai krinta ir neistista..bet man taip norisi minkstutes mocherinukes! blush2.gif Kaip manai, ar galeciau ir virsutine dali is moch.megzti?..ir jei taip, tai gal gali pasakyti, kokio storio virbalais reikia apacia, o kokio virsu megzti?..  ax.gif
Aciu  4u.gif

Istiesu, jei idealiai atkartoti pagal aprasyma, tai virsus mezgama is kitokiu siulu, bet as mezgu is dvigubo moherinio siuliuko virsu, o apacia is vieno.
user posted image
Tik cia mohera Pretty, tai kritimas ne toks kaip originale, dabar mezgu is plonesnio siuliuko - mohera 50%, vilna 25%, akrilas 15%. tai kritimas bus truputi kitoks.

Cia kritimas turejo buti truputi kitoks, bet neturiu nuotraukeles ant modeliuko, o ir siaip fotografuota labai velai nakti prastu fotoaparatu
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ligvita: 11 sausio 2010 - 10:33