Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios Suknelės Suknužės 26 tema

QUOTE(vogels @ 2010 01 09, 12:02)
na va mergaitės mano pirmas sijonas ir liemenė  na ne suknelė bet be jūsų pagalbos nebūtų pavykę tai pasirodau

super atrodo
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2010 01 09, 12:02)
na va mergaitės mano pirmas sijonas ir liemenė  na ne suknelė bet be jūsų pagalbos nebūtų pavykę tai pasirodau
[img]http://lh3.ggpht.com/_m_OUMif2TLs/S0hR36wPzPI/AAAAAAAAEPg/5BpIZH_vvJs/s800/mocherinis%20su%20%C5%A1ilku%20sijonas%20ir%20liemen%C4%97.jpg

Labai gražu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
vogels-faina labai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2010 01 09, 12:02)
na va mergaitės mano pirmas sijonas ir liemenė  na ne suknelė bet be jūsų pagalbos nebūtų pavykę tai pasirodau

Vau, va čia tai grožis thumbup.gif
Atsakyti
vogels - labai labai thumbup.gif
as kol kas apie serveteline tik svajoju... stengiuosi nepraleisti ne vienos is ju aprasymo ar rasto aiskinimo, "kaupiuosi" svaju realizavimui, bet kol kas dar nesiryztu pradeti..gal pradziai megsiu siaip kokia mocherinuke.tiesa pasakiu, viena jau nuziurejau rolleyes.gif o kadangi kazkuri is jusu ja tobulai jau atkartojo, tai kreipiuosi prasydama pagalbos: kokio storio ir kokius siulus rinktis siai man "ikandamai" suknikei?..
Is anksto dekoju uz pagalba 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kiurtė @ 2010 01 09, 14:25)
vogels - labai labai  thumbup.gif
as kol kas apie serveteline tik svajoju... stengiuosi nepraleisti ne vienos is ju aprasymo ar rasto aiskinimo, "kaupiuosi" svaju realizavimui, bet kol kas dar nesiryztu pradeti..gal pradziai megsiu siaip kokia mocherinuke.tiesa pasakiu, viena jau nuziurejau  rolleyes.gif  o kadangi kazkuri is jusu ja tobulai jau atkartojo, tai kreipiuosi  prasydama pagalbos: kokio storio ir kokius siulus rinktis siai  man "ikandamai" suknikei?..
Is anksto dekoju uz pagalba  4u.gif
user posted image

Kidmoheriuką arba moherį su šilku-bus super sukniukas...dėl kritimo gali dėti medvilnę plonytę su viskoze šalia-bus kritimas ir tankumas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Capricorn: 09 sausio 2010 - 14:34
QUOTE(Capricorn @ 2010 01 09, 15:34)
Kidmoheriuką arba moherį su šilku-bus super sukniukas...dėl kritimo gali dėti medvilnę plonytę su viskoze šalia-bus kritimas ir tankumas thumbup.gif

Sirdingaidekoju uz toki operatyvu atsakyma mirksiukas.gif O kiek tokiai siulu reiketu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiurtė @ 2010 01 09, 14:40)
Sirdingaidekoju uz toki operatyvu atsakyma  mirksiukas.gif  O kiek tokiai siulu reiketu?  ax.gif

Jei esi liekna, manau 5-6 matkelių kidmoherio tikrai pakaktų drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 01 09, 15:45)
Jei esi liekna, manau 5-6 matkelių kidmoherio tikrai pakaktų drinks_cheers.gif


Atsikasiau Osinkoj ta suknia, o rusaites is dvejopu siulu ja mezga! blink.gif Virsu-vienais, o apacia-kitais! Ir vargsta jos per 10 psl ten atspalvius taikydamos..Is tikruju reikia dvejopu siulu?.. Ir virbalu skirtingo storio?.. Jei gerai rusiskai supratau, tai virsu jos nemochera mezga del to, kad mezginys standesnis ir tvirtesnis butu, o su mocheriniu kliosu irgi ten visaip gaunas, nes ne visada virbalus tinkamo storio parenka doh.gif Kadangi as is mocheriniu siulu isvis niekad nesu mezgus, tai kuo daugiau apie ta suknia skaitau, tuo miskas tamsesnis g.gif
Apie siulus. Capricorn, siulei rinktis arba mocherinius, arba medvilninius su viskoze.Vasara savo "auksinuke"esu is medv.„Linie Java“narpliojusi-puikus siulai, graziai krinta ir neistista..bet man taip norisi minkstutes mocherinukes! blush2.gif Kaip manai, ar galeciau ir virsutine dali is moch.megzti?..ir jei taip, tai gal gali pasakyti, kokio storio virbalais reikia apacia, o kokio virsu megzti?.. ax.gif
Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiurtė @ 2010 01 09, 15:51)
Atsikasiau Osinkoj ta suknia, o rusaites is dvejopu siulu ja mezga!  blink.gif Virsu-vienais, o apacia-kitais! Ir vargsta jos per 10 psl ten atspalvius taikydamos..Is tikruju reikia dvejopu siulu?.. Ir virbalu skirtingo storio?.. Jei gerai rusiskai supratau, tai virsu jos nemochera mezga del to, kad mezginys standesnis ir tvirtesnis butu, o su mocheriniu kliosu irgi ten visaip gaunas, nes ne visada virbalus tinkamo storio parenka  doh.gif  Kadangi as is mocheriniu siulu isvis niekad nesu mezgus, tai kuo daugiau apie ta suknia skaitau, tuo miskas tamsesnis  g.gif 
Apie siulus. Capricorn, siulei rinktis arba mocherinius, arba medvilninius su viskoze.Vasara savo "auksinuke"esu is medv.„Linie Java“narpliojusi-puikus siulai, graziai krinta ir neistista..bet man taip norisi minkstutes mocherinukes! blush2.gif Kaip manai, ar galeciau ir virsutine dali is moch.megzti?..ir jei taip, tai gal gali pasakyti, kokio storio virbalais reikia apacia, o kokio virsu megzti?..  ax.gif
Aciu  4u.gif

Kiurte, įdėmiai perskaityk dar mano tą sakinuką, aš sakiau dėti medvilnės+viskozės siūlą (čia toks gatavai yra pirkt Vittorios) šalia moheriuko...būt vienas siūlas moherio, antras to pridėtinio mirksiukas.gif taip ir megztum mirksiukas.gif Mano sukniukas vienas yra tokiu principu megztas-gavosi tankus ir krentantis, bei minkštas mirksiukas.gif Va ši:
user posted image
O tam tankumui išgauti viršutinei daliai reiktų imt plonesnius virbaliukus nei apatinei arba dėt dvigubą moherio siūliuką ir viskas bus čiki mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 01 09, 16:57)
Kiurte, įdėmiai perskaityk dar mano tą sakinuką, aš sakiau dėti medvilnės+viskozės siūlą (čia toks gatavai yra pirkt Vittorios) šalia moheriuko...būt vienas siūlas moherio, antras to pridėtinio mirksiukas.gif taip ir megztum mirksiukas.gif Mano sukniukas vienas yra tokiu principu megztas-gavosi tankus ir krentantis, bei minkštas mirksiukas.gif Va ši:
user posted image
O tam tankumui išgauti viršutinei daliai reiktų imt plonesnius virbaliukus nei apatinei arba dėt dvigubą moherio siūliuką ir viskas bus čiki mirksiukas.gif


Oho! thumbup.gif
Aciu.Skubu tu Vittorios ieskoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiurtė @ 2010 01 09, 16:08)
Oho!  thumbup.gif
Aciu.Skubu tu Vittorios ieskoti  mirksiukas.gif

šito siūlo kiekį pasiskaičiuok pagal moherio metražą, ten vienoj babinoj Vittorios labai daug metrų yra-žinosi kiek tau jų reiks mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Capricorn: 09 sausio 2010 - 16:12