Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios Suknelės Suknužės 26 tema

QUOTE(netikėtai @ 2010 01 08, 13:08)
Mano dryžiukė megzta štai iš šitų siūliukų http://auksaranke.ne...p?categoryID=67  Vieno siūlo.Juodo sumezgiau 200g,balto 100g. Dydis 36 mirksiukas.gif

o kokio storio virbalai g.gif , nes siūliukas tai panašu, kad labai plonas unsure.gif
Atsakyti
[quote=ADDULE,2010 01 07, 18:44]
[quote=jegle,2010 01 06, 16:51]

maišant su tokiais truputuką storesniais (50% vilna ir 50% akrilinio pluošto) va tokie:
user posted image
as is situ siulu mezgiau sali , mezgasi tikrai labai smagiai , tik isskalbus jie gerokai patysta
[/quote]


Aga, žinau dėl to patysimo... Bet tikiuosi labai neištys.. blush2.gif Man jie labai gražūs buvo ir kaip sakei labai smagūs megzti.. ax.gif Iš tokių pačių tik pilkų kepurytę ir pirštinės mezgiau tai po skalbimo labai stipriai neištyso, gal truputį.. Tikiuosi tas pats ir su suknute bus.. tongue.gif O dar papigiui buvo, tai neatsispyriau.. bigsmile.gif
Suknytę jau pradėjau megzti, jau beveik pirmą pusę baigiu.. tongue.gif Pasinaudojau patarimu dėl dryžiukų, tai labai fainai gavosi.. blush2.gif Kai tik pabaigsiu, būtinai pasidemonstruosiu.. 4u.gif Ačiū už pagalbą visoms.. mirksiukas.gif Ir sėkmės darbukuose ir toliau stebinkit savo auksinėm rankutėm, nes vos ne kiekvieną kartą čia užėjus esu priversta išsižioti.. biggrin.gif
Atsakyti
Na tai nerealiai mažai siūlų,aš dukrytei 12 m noriu kokią suknytę numegzti g.gif
Atsakyti
help.gif help.gif merginos , labai reikia jusu pagalbos bandau megsti serveteline , bet pasiklydau shemoje, niekaip nesuprantu nuo kurios vietos kartojasi motyvas g.gif
bandau ikelti cia is rankdarbiu kraites 2009 05 zurnalo
BBCODE photo for forums:
user posted image
nu niekaip nesuprantu nuo kurios vietos toliau ta pirma eile megsti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ADDULE @ 2010 01 08, 17:43)
help.gif  help.gif merginos , labai reikia jusu pagalbos bandau megsti serveteline , bet pasiklydau shemoje, niekaip nesuprantu nuo kurios vietos kartojasi motyvas g.gif
bandau ikelti cia is rankdarbiu kraites 2009 05 zurnalo

nu niekaip nesuprantu nuo kurios vietos toliau ta pirma eile megsti verysad.gif



Mano supratimu, motyvą sudaro 11 akių pirmoj eilėj. Mezgi 9 geras akis, 2 užmetimai, 2 sumegztos į dešinę, 2 užmetimai. Ir vėl 9 geros akys, 2 užmetimai, 2 sumegztos į dešinę, 2 užmetimai ir t.t.

Dar apie tuos Smyrna Platinum siūliukus. Pernai nėriau irgi dryžuotą suknikę iš smėlio, bordo ir rudos spalvos. Išskalbus vanduo buvo ryškiai raudonas, net silpna buvo pasidarę, atsimenu. Bet niekas nesubėgo, spalvos išliko, kokios buvusios. Yra jų ir parduotuvėse, bet auksarankė.net jie pigiausi, kiek teko matyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naiste777: 08 sausio 2010 - 17:19
Sveikos!

Labai susizavejau sita liemene , gal isivaiduojate, koks cia rastelis? as pati rusiskai nemoku skaityt, tai gal kazkur kazka esu praleidus,,, 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2010 01 08, 19:16)
Mano supratimu, motyvą sudaro 11 akių pirmoj eilėj. Mezgi 9 geras akis, 2 užmetimai, 2 sumegztos į dešinę, 2 užmetimai. Ir vėl 9 geros akys, 2 užmetimai, 2 sumegztos į dešinę, 2 užmetimai ir t.t.

Dar apie tuos Smyrna Platinum siūliukus. Pernai nėriau irgi dryžuotą suknikę iš smėlio, bordo ir rudos spalvos. Išskalbus vanduo buvo ryškiai raudonas, net silpna buvo pasidarę, atsimenu. Bet niekas nesubėgo, spalvos išliko, kokios buvusios. Yra jų ir parduotuvėse, bet auksarankė.net jie pigiausi, kiek teko matyt.

aciu uz paaiskinima , 4u.gif bandysim gal gausis kasnors smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vigilyte @ 2010 01 08, 14:25)
o kokio storio virbalai  g.gif , nes siūliukas tai panašu, kad labai plonas unsure.gif

Virbaliukai nr 2. Siūlliukas tikrai baisiai plonas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bloga3 @ 2010 01 08, 13:07)
Turėjo būt suknelė,bet siūlų stoka rankovėms ax.gif Sarafanas biggrin.gif

man labai graži, paprastutė, bet labai žavi.ir labai tau tinka
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2010 01 08, 18:58)
Virbaliukai nr 2. Siūlliukas tikrai baisiai plonas doh.gif

mega_shok.gif , aš čia viena tokia tinginė, vis taikau, kad ne plonesnis kaip 3,5 nr būtų blush2.gif
Atsakyti
na va mergaitės mano pirmas sijonas ir liemenė na ne suknelė bet be jūsų pagalbos nebūtų pavykę tai pasirodau
user posted image[B]
Atsakyti
VOGELS-TIESIOG PERFEKTAS thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti