Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios Suknelės Suknužės 26 tema

mergaitiškas suknutes į paradą priimat mirksiukas.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
grazu! thumbup.gif
Atsakyti
VIGILYTE
DAilus kūnas, daili suknia, tokia žiemiškai šilta, spalva miela.....
Atsakyti
ačiū 4u.gif , čia mano vidurinioji panelytė wub.gif
Atsakyti
[quote=jegle,2010 01 06, 16:51]

maišant su tokiais truputuką storesniais (50% vilna ir 50% akrilinio pluošto) va tokie:
user posted image





as is situ siulu mezgiau sali , mezgasi tikrai labai smagiai , tik isskalbus jie gerokai patysta
Atsakyti
Vigilyte , netiketai lb grazios sukneles 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti

jau kokios auksarankių auksarankės jūs čia visos thumbup.gif

Norėčiau patarimo. sumąsčiau dukrai vasarai krikštynoms suknelę numegzti. Daugelis jūsų turite patirties mezgant sevetėlines sukneles. O ar jas galima megzti tik iš mocheros? Jei megzčiau iš medvilnės (ne ploniausios, o tokios, kuri skirta mezgimui virbalais)?
Nes vasarą iš moheros gal nelabai?
Nerti irgi moku, bet labai noriu servetėlinę suknelę pabandyt numegzti.
Būsiu dėkinga, jei kas rasite laiko patarti.
Atsakyti
QUOTE(mamabalta @ 2010 01 07, 20:49)
jau kokios auksarankių auksarankės jūs čia visos  thumbup.gif

Norėčiau patarimo. sumąsčiau dukrai vasarai krikštynoms suknelę numegzti. Daugelis jūsų turite patirties mezgant sevetėlines sukneles. O ar jas galima megzti tik iš mocheros? Jei megzčiau iš medvilnės  (ne ploniausios, o tokios, kuri skirta mezgimui virbalais)?
Nes vasarą iš moheros gal nelabai?
Nerti irgi moku, bet labai noriu servetėlinę suknelę pabandyt numegzti.
Būsiu dėkinga, jei kas rasite laiko patarti.

Tikrai ne tik mochera tinka servetėlinių suknelių mezgimui. Turiu sijoną iš angoros - visai neblogai atrodo storesnis mezginys. Vasarinei suknutei tikrai tiks medvilnė, ir megzti galima iš visai plonos, tik darbelio daugiau. O pats fantastiškiausias vasarinis variantas man išėjo iš plonyčio lino, tik tada jau kliošą reikia daryti tikrai didelį. Labai gražiai pasipučia.
Atsakyti
ogo kokia fainute wub.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(viosim @ 2010 01 07, 21:42)
Tikrai ne tik mochera tinka servetėlinių suknelių mezgimui. Turiu sijoną iš angoros - visai neblogai atrodo storesnis mezginys. Vasarinei suknutei tikrai tiks medvilnė, ir megzti galima iš visai plonos, tik darbelio daugiau. O pats fantastiškiausias vasarinis variantas man išėjo iš plonyčio lino, tik tada jau kliošą reikia daryti tikrai didelį. Labai gražiai pasipučia.



Labai ačiū.
Puiki mintis dėl lino thumbup.gif . o lininę suknelę, tikriausiai, pakrakmolinti reikia (atsiprašau už kvailus klausimus blush2.gif )
O dėl storesnės medvilnės aš pati truputį abejoju. Nebent reikėtų nedidelį kliošą daryt, manau.
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2010 01 07, 12:43)
Raštelis tai čia visai paprastas :
7geros,3sumegzt kartu vidurinė akis viršuj,7geros,užmetimas,1gera,užmetimas.Kartojam mirksiukas.gif
Pabandysiu papaišyt
|||||||/|\|||||||O|O
|||||||/|\|||||||O|O
Visos lyginės eilės išvirkščiom akim.
Čia mano dryžiukė




Oi kaip grazu 4u.gif Kaip tik tokios suknutes tu zigzagiuku ieskojau rolleyes.gif
Ir klausimas ne i tema : kokios firmos pedkelnes , labai graziai blizga ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aristeja: 07 sausio 2010 - 22:42
QUOTE(Vigilyte @ 2010 01 07, 14:04)
mergaitiškas suknutes į paradą priimat mirksiukas.gif


nu labai grazi suknyte bigsmile.gif ir as tokios noreciau biggrin.gif
Atsakyti