Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios Suknelės Suknužės 26 tema

Sveikutės,

Pirmiausia tai visų darbeliai tiesiog nepakartojami... thumbup.gif Žiūrėjau ir seilė varvėjo... ax.gif 4u.gif

O aš turiu jums klausimuką... blush2.gif Gal kuri nors galite pasiūlyti kokią nors suknutę, ar ilgą panašiai iki kelių megztinuką, kurią būtų galimą daryti iš ala tokią lyg ir moherą lyg ir ne ( 90% akrilino, ir 10% mohero), va tokia va (jeigu ką įmatysite ) :
user posted image

maišant su tokiais truputuką storesniais (50% vilna ir 50% akrilinio pluošto) va tokie:
user posted image

Būčiau labai dėkinga už pagalbą, nes labai noriu megztos suknytės , tačiau man kaip dar neįgudusiai mezgėjai sunku atskirti ką iš tokių siūlų galimą padaryti o ko ne.. 4u.gif
Atsakyti
jegle,ciupinejau tuos siulus,bet mano kuklia nuomone,sudejus abu gautusi labai storas mezginys g.gif Nebent lygiu rastu storais virbalais mezgti,bet tada yra didele issitampymo tikimybe.

Gal dar ka patyre mezgejos patars.
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 01 06, 15:50)
Na, kad neatrašai-tik pažiūrėsiu ar yra....

Pavelavau frusty.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 01 06, 16:08)
jegle,ciupinejau tuos siulus,bet mano kuklia nuomone,sudejus abu gautusi labai storas mezginys g.gif Nebent lygiu rastu storais virbalais mezgti,bet tada yra didele issitampymo tikimybe.

Gal dar ka patyre mezgejos patars.

Gal netaip pasakiau, neturėjau galvoje, kad juos sudėti abu kartu, ir megzti.. biggrin.gif Turėjau galvoje, kad pamaišyti mezgant, na taip kaip tarkim dviem spalvom mezgi.. jei supratot... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jegle @ 2010 01 06, 15:21)
Gal netaip pasakiau, neturėjau galvoje, kad juos sudėti abu kartu, ir megzti..  biggrin.gif  Turėjau galvoje, kad pamaišyti mezgant, na taip kaip tarkim dviem spalvom mezgi..  jei supratot...  biggrin.gif

turėtų gražiai gautis, pūkuotos ir nepūkuotos juostelės bigsmile.gif
Papildyta:
Ingapoc-parašiau až.
Atsakyti
QUOTE(jegle @ 2010 01 06, 16:21)
Gal netaip pasakiau, neturėjau galvoje, kad juos sudėti abu kartu, ir megzti..  biggrin.gif  Turėjau galvoje, kad pamaišyti mezgant, na taip kaip tarkim dviem spalvom mezgi..  jei supratot...  biggrin.gif

bangeles čia kai kurios mezgė manau turėtų gražiai žiūrėtis gali pasibandyti pvz nusimegzti ir pasižiūrėti
Atsakyti
mergaitės,gal turit kuri išsisaugujosios nuorodą rusų forume vestuvinių suknelių blush2.gif ki reikia,tai nerandu doh.gif
Atsakyti
Sveikutes, jei negaila pasidalinkit sios suknutesrašteliu noriu pabandyti virbalais nusimegst. Busiu labai dėkinga.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jovela @ 2010 01 07, 11:42)
Sveikutes, jei negaila pasidalinkit sios suknutesrašteliu noriu pabandyti virbalais nusimegst. Busiu labai dėkinga.

user posted image



Vaje... ir aas tokios suknutes schemos noreciau 4u.gif bigsmile.gif
Pabandyciau toki grozi nusimegzti...
Atsakyti
Raštelis tai čia visai paprastas :
7geros,3sumegzt kartu vidurinė akis viršuj,7geros,užmetimas,1gera,užmetimas.Kartojam mirksiukas.gif
Pabandysiu papaišyt
|||||||/|\|||||||O|O
|||||||/|\|||||||O|O
Visos lyginės eilės išvirkščiom akim.
Čia mano dryžiukė
user posted image
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2010 01 07, 14:43)
Raštelis tai čia visai paprastas :
7geros,3sumegzt kartu vidurinė akis viršuj,7geros,užmetimas,1gera,užmetimas.Kartojam mirksiukas.gif
Pabandysiu papaišyt
|||||||/|\|||||||O|O
|||||||/|\|||||||O|O
Visos lyginės eilės išvirkščiom akim.
Čia mano dryžiukė
[url=http://www.radikal.ru][img]

Sveika, labai gfrazi tavo suknute thumbup.gif ,. Aciu tau uz paaiskinima rasteliopatitaip patmaniau tik norejosi dar kitu nuomoniu isgirst. aciu dar karta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2010 01 07, 13:43)
Raštelis tai čia visai paprastas :
7geros,3sumegzt kartu vidurinė akis viršuj,7geros,užmetimas,1gera,užmetimas.Kartojam mirksiukas.gif
Pabandysiu papaišyt
|||||||/|\|||||||O|O
|||||||/|\|||||||O|O
Visos lyginės eilės išvirkščiom akim.
Čia mano dryžiukė

Viens prie vieno mirksiukas.gif
Atsakyti