Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios Suknelės Suknužės 26 tema

QUOTE(Capricorn @ 2010 01 06, 10:18)
Šiauliuose yra vienoj parduotuvėj mirksiukas.gif


Ane ?
O gal netycia kur salia dirbi ar gyveni biggrin.gif ?
Jei ka -spalvytes nr.167 biggrin.gif
O jei rimtai- netas apart Mezgvitos nieko man neismeta, gal pasakytai kaip ta parduotuve vadinas, gal rasciau nr., pasiskambinciau..
Atsakyti
Ingapoc, o "Verpaluose" nežiūrėjai g.gif
Atsakyti
Mergikės IKI parduotuvėse virbalams 50 proc. nuolaida 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mezgėjėlės.
O nei vienai už akių neužkliuvo Nijolės kailių salone kabantys mezginiai?
Tik niekur nerandu foto. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2010 01 06, 11:17)
Kiek cia graziu naujienu uzdereje  thumbup.gif

Mergaites, kazkuri neperseniausiai cia mezget suknute is Grignasco flavia baby , berods VS, kur pirkot siuliukus ???
As pirkau Vln Mezgvitoj, bet baigesi mano spalva, nzn kur ju dar yra, niekur neteko matyt, netas neduoda jokios info  unsure.gif

p.s.o as baigiau servetelini, bet matyt sijonu temoj girsiuos  smile.gif


Mano suknia irgi is siu siulu, pirkau Justiniskiu Norfoj, pardes pavadinimo nezinau, dar yra ju Seskines Iki pasaze, o kai ieskojau, tai pardaveja(is pasazo) dar skambinosi i Karoliniskes kazkur irgi ju parde yra.Tik man sie siulai gerokai pasitempe isskalbus(gal laisvokai mezgu) ir suknele tapo gal 10cm ilgesne nei norejau. smile.gif.Ir dar, nors ir pirkau siulus visa poka 10 matkeliu, kad isvengt atspalviu neatitikimo, sukneles apacia matyt kitos partijos siulai papuole ir ji matosi kad tamsesne.
http://img694.images.../pb270147y.jpg/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *barbora*: 06 sausio 2010 - 12:22
As irgi Justiniskese pirkau- Mezgvita ta parduotuve smile.gif
Oi, tai tada reiks Seskinej paziuret ir i Verpalus pasukt, galgi rasiu kur nors..
jo, situos siuliukus reikia arba gan tankiai megzt arba is dvieju siulu..nes jei skystai megzta, tai isskalbus isvis doh.gif
Papildyta:
QUOTE(*barbora* @ 2010 01 06, 13:15)

Aha, tikrai kaip idomiai spalvos pereina..bet man netgi sakyciau taip grazu, atrodo kad specialiai taip sugalvota- pereinancios spalvos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2010 01 06, 14:25)
As irgi Justiniskese pirkau- Mezgvita ta parduotuve smile.gif
Oi, tai tada reiks Seskinej paziuret ir i Verpalus pasukt, galgi rasiu kur nors..
jo, situos siuliukus reikia arba gan tankiai megzt arba is dvieju siulu..nes jei skystai megzta, tai isskalbus isvis  doh.gif
Papildyta:

Aha, tikrai kaip idomiai spalvos pereina..bet man netgi sakyciau taip grazu, atrodo kad specialiai taip sugalvota- pereinancios spalvos smile.gif

Gerai kad mezgiau su valu ratu, tai tas perejimas ir prieky ir nugaroj vienodai, tai neardziau, palikau taip. Baigineju rankoves jai dar, tik jos bus neprisiutos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Neerineelee @ 2010 01 06, 00:04)

Labai labai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2010 01 06, 09:25)
Ane ?
O gal netycia kur salia dirbi ar gyveni  biggrin.gif ?
Jei ka -spalvytes nr.167  biggrin.gif
O jei rimtai- netas apart Mezgvitos nieko man neismeta, gal pasakytai kaip ta parduotuve vadinas, gal rasciau nr., pasiskambinciau..

netoli gyvenu. šiandien ten užsuksiu savo reikalu.pažiūrėsiu.maždaug kokia spalva apibūdink g.gif ir partija dar yra svarbu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 01 06, 10:16)
gražumėlis wub.gif gal ir ant manekeno turi foto?

Deja, bet ant manekeno neturiu
Papildyta:
QUOTE(Kid_Smyle @ 2009 12 18, 02:46)
sveikutes , vel uzbegu  ax.gif
user posted image


Kaip jum taip pavyksta suknutes apacia priraukti?
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2010 01 06, 14:55)
netoli gyvenu. šiandien ten užsuksiu savo reikalu.pažiūrėsiu.maždaug kokia spalva apibūdink g.gif ir partija dar yra svarbu biggrin.gif

Is anksto dekui 4u.gif
Siuliukai- violetiniai, spalva 167, partija 17855
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2010 01 06, 14:33)
Is anksto dekui  4u.gif
Siuliukai- violetiniai, spalva 167, partija 17855

ir ką daryt jeigu bus?
užsirašiau serijas ant lapelio g.gif
Papildyta:
kainos nepamenu kiek jie pas mani kainuoja....
Papildyta:
už 10 min jau išmaunu į tą pardą.
Papildyta:
Na, kad neatrašai-tik pažiūrėsiu ar yra....
Atsakyti