Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios Suknelės Suknužės 26 tema

QUOTE(Vimbras @ 2010 01 05, 13:49)
Mergaites, gal galit man pagelbeti? Noriu nusimegzti SILTA, kasdienine suknele-sarafana. Nezinau kokius siulus pirkti. Noriu kad butu silti, kad nesiburbuliuotu ir neissitampytu. Ka galetumete patarti?

Eroica, plius dadėti dėl gražumo, šiltumo ir praktiškesnio dėvėjimosi moheriuką Pretty (jis nebrangus) smile.gif
Atsakyti
as esu sarafaniuka nusimezgusi. sudejau gal 6 plonus siulus, tai gavosi gan storas, bet siltas smile.gif gal veliau ikelsiu foto.
Atsakyti
Butinai ikelk, idomu butu pamatyti. O kokius siulus ir kokios firmos mezgei?


QUOTE(astaa_pasta @ 2010 01 05, 15:38)
as esu sarafaniuka nusimezgusi. sudejau gal 6 plonus siulus, tai gavosi gan storas, bet siltas smile.gif gal veliau ikelsiu foto.


Papildyta:
Bandysiu ieskoti... Aciu 4u.gif

QUOTE(Capricorn @ 2010 01 05, 15:30)
Eroica, plius dadėti dėl gražumo, šiltumo ir praktiškesnio dėvėjimosi moheriuką Pretty (jis nebrangus) smile.gif

Atsakyti
mezgiau iš EROICA mezgasi labai smagiai, greitai, bet truputį burbuliuojasi. o VS suknelę mezgiau iš austriškų siūlų STRAPAZ- Norvegel Ringel su poliamidu, tai kol kas atrodo gerai nešiosis, bet tie siūlai brangoki 50gr.-14lt. Gavosi nebloga suknelė, kai turėsiu nuotraukas būtinai įdėsiu biggrin.gif
Atsakyti
Vestuvine suknute

http://public.fotki....g0137sukne.html
Atsakyti
sveikos visos auksarankes! Labai noreciau paprasyti pagalbos. GAl kas nors zinote rasta sitai suknelei? Labai labai jau noriu as jos.




user posted image
Atsakyti
QUOTE(Neerineelee @ 2010 01 06, 01:04)

gražumėlis wub.gif gal ir ant manekeno turi foto?
Atsakyti
QUOTE(Neerineelee @ 2010 01 06, 02:04)

wub.gif wub.gif wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
[quote=ingute126,2010 01 06, 04:28]
sveikos visos auksarankes! Labai noreciau paprasyti pagalbos. GAl kas nors zinote rasta sitai suknelei? Labai labai jau noriu as jos.


Prasom, visa tema.

http://club.osinka.r...pic.php?t=41249
Atsakyti
QUOTE(Neerineelee @ 2010 01 06, 01:04)

wub.gif wub.gif
Atsakyti
Kiek cia graziu naujienu uzdereje thumbup.gif

Mergaites, kazkuri neperseniausiai cia mezget suknute is Grignasco flavia baby , berods VS, kur pirkot siuliukus ???
As pirkau Vln Mezgvitoj, bet baigesi mano spalva, nzn kur ju dar yra, niekur neteko matyt, netas neduoda jokios info unsure.gif

p.s.o as baigiau servetelini, bet matyt sijonu temoj girsiuos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2010 01 06, 09:17)
Kiek cia graziu naujienu uzdereje  thumbup.gif

Mergaites, kazkuri neperseniausiai cia mezget suknute is Grignasco flavia baby , berods VS, kur pirkot siuliukus ???
As pirkau Vln Mezgvitoj, bet baigesi mano spalva, nzn kur ju dar yra, niekur neteko matyt, netas neduoda jokios info  unsure.gif

p.s.o as baigiau servetelini, bet matyt sijonu temoj girsiuos  smile.gif

Šiauliuose yra vienoj parduotuvėj mirksiukas.gif
Atsakyti