Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios Suknelės Suknužės 26 tema

Mergaitės, reikia man pagalbos ax.gif Pirmą kartą mezgu servetėlinį sijoną ar suknelę (dar neapsisprendžiau). Situacija tokia: numezgiau sijoną, tik viršus dar neišardytas ir nenumegztas ( taip sakant neapsisprendiu ar sijoną megzt ar suknę), t.y. nėra rumbelio, reikia truputuką į viršų pamegzt. Tai dabar iškilo klausimukai:
a) ar tysta moherinukai, buvau girdėjus kad tysta, išploviau man netysta, nesuprantu....bijau jei megsiu suknutę gal nuos svorio patys?
cool.gif gavosi labai platus lėmuo, kadangi dar vistiek truputį megsiu į viršų, tai tiesiog susiaurinti kas kažkiek akių ir viskas?
c) na ir dar vienas, gal ir kvailokas, bet vertinu bet kokį komentarą, ar apsistoti su sijonu, o gal surizikuoti ir bandyt suknutę, o gal atskirai bliuskutę prie sijonuko megzt?
Nu kagi, laukiu bet kokių komentarų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paukstele @ 2010 01 04, 16:40)
Mergaitės, reikia man pagalbos  ax.gif  Pirmą kartą mezgu servetėlinį sijoną ar suknelę (dar neapsisprendžiau). Situacija tokia: numezgiau sijoną, tik viršus dar neišardytas ir nenumegztas ( taip sakant neapsisprendiu ar sijoną megzt ar suknę), t.y. nėra rumbelio, reikia truputuką į viršų pamegzt. Tai dabar iškilo klausimukai:
a) ar tysta moherinukai, buvau girdėjus kad tysta, išploviau man netysta, nesuprantu....bijau jei megsiu suknutę gal nuos svorio patys?
cool.gif gavosi labai platus lėmuo, kadangi dar vistiek truputį megsiu į viršų, tai tiesiog susiaurinti kas kažkiek akių ir viskas?
c) na ir dar vienas, gal ir kvailokas, bet vertinu bet kokį komentarą, ar apsistoti su sijonu, o gal surizikuoti ir bandyt suknutę, o gal atskirai bliuskutę prie sijonuko megzt?
Nu kagi, laukiu bet kokių komentarų  4u.gif


a) man sijonas nei kiek nepatyso, isskalbus tampiau slapia specialiai.
cool.gif man irgi gavosi gerokai per platus, bet surinkus akis ir pradejus megzt i virsu lygiu rastu net be siaurinimo susiaurejo naturaliai.
c) as megzciau atskirai sijona ir bliuskute - daugiau variantu imanomu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(paukstele @ 2010 01 04, 16:40)
Mergaitės, reikia man pagalbos  ax.gif  Pirmą kartą mezgu servetėlinį sijoną ar suknelę (dar neapsisprendžiau). Situacija tokia: numezgiau sijoną, tik viršus dar neišardytas ir nenumegztas ( taip sakant neapsisprendiu ar sijoną megzt ar suknę), t.y. nėra rumbelio, reikia truputuką į viršų pamegzt. Tai dabar iškilo klausimukai:
a) ar tysta moherinukai, buvau girdėjus kad tysta, išploviau man netysta, nesuprantu....bijau jei megsiu suknutę gal nuos svorio patys?
cool.gif gavosi labai platus lėmuo, kadangi dar vistiek truputį megsiu į viršų, tai tiesiog susiaurinti kas kažkiek akių ir viskas?
c) na ir dar vienas, gal ir kvailokas, bet vertinu bet kokį komentarą, ar apsistoti su sijonu, o gal surizikuoti ir bandyt suknutę, o gal atskirai bliuskutę prie sijonuko megzt?
Nu kagi, laukiu bet kokių komentarų  4u.gif

Aš irgi megzčiau atskirai sijoną ir bliuzelę. O mezgant sijono viršų pasiaurink sumegzdama akis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(norwa @ 2010 01 03, 18:37)
Nors ir nebaigta bet pasirodysiu  smile.gif  ,tik foto kokybe bloga,neturiu gero fotiko  verysad.gif
user posted image

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rikusyte @ 2010 01 04, 20:41)

ACIU tau 4u.gif 4u.gif 4u.gif Taigi tu man daug padejai mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutes darbstuolytes , atejau pas jus su prasymu , labai reikia sitos sukneles schemutes . buciau laabai dekinga 4u.gif http://s707.photobuc...k...pg&newest=1
Atsakyti
QUOTE(aksome @ 2010 01 04, 22:11)
sveikutes darbstuolytes , atejau pas jus su prasymu , labai reikia sitos sukneles schemutes . buciau laabai dekinga  4u.gif http://s707.photobuc...k...pg&newest=1


Čia visa tema smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sonatuole @ 2010 01 05, 00:24)

didelis aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paukstele @ 2010 01 04, 16:40)
Mergaitės, reikia man pagalbos  ax.gif  Pirmą kartą mezgu servetėlinį sijoną ar suknelę (dar neapsisprendžiau). Situacija tokia: numezgiau sijoną, tik viršus dar neišardytas ir nenumegztas ( taip sakant neapsisprendiu ar sijoną megzt ar suknę), t.y. nėra rumbelio, reikia truputuką į viršų pamegzt. Tai dabar iškilo klausimukai:
a) ar tysta moherinukai, buvau girdėjus kad tysta, išploviau man netysta, nesuprantu....bijau jei megsiu suknutę gal nuos svorio patys?
cool.gif gavosi labai platus lėmuo, kadangi dar vistiek truputį megsiu į viršų, tai tiesiog susiaurinti kas kažkiek akių ir viskas?
c) na ir dar vienas, gal ir kvailokas, bet vertinu bet kokį komentarą, ar apsistoti su sijonu, o gal surizikuoti ir bandyt suknutę, o gal atskirai bliuskutę prie sijonuko megzt?
Nu kagi, laukiu bet kokių komentarų  4u.gif


as kai mezgiau savo suknele, apsiskaiciavau, ir gavosi per plati. Patyst nepatyso (tik tiek, kiek tamposi pats mezginys), bet niekur jos nenesioju, nes man perdidele doh.gif tiesiog kabo spintoj, o as rezgu plana kaip dar viena nusimegzt teisingo dydzio suknele ax.gif ir man suknele graziau, tik tiek, kad as labai nekenciu rankoviu mezgimo doh.gif
Atsakyti
Dėkui mergaitės už komentarus, visoms 4u.gif labai padėjot. Apsisprendžiua megzt sijoną ir bliuskutę. Iškilo dar vienas klausimukas, o kiap tokių sijonų viršų užbaigiat, kaip paprsato mezgat lygiai, paskui vieną eilę gera -bloga, perlenkiat ir prisiuvat? Nu kaip nekenčiu siūt blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(paukstele @ 2010 01 05, 11:36)
Dėkui mergaitės už komentarus, visoms  4u.gif  labai padėjot. Apsisprendžiua megzt sijoną ir bliuskutę. Iškilo dar vienas klausimukas, o kiap tokių sijonų viršų užbaigiat, kaip paprsato mezgat lygiai, paskui vieną eilę gera -bloga, perlenkiat ir prisiuvat? Nu kaip nekenčiu siūt  blush2.gif

Aš užbaigiu lygiom akutėm ir atlenkus kryžiuku prisiuvu-svarbu tik nesutraukti mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaites, gal galit man pagelbeti? Noriu nusimegzti SILTA, kasdienine suknele-sarafana. Nezinau kokius siulus pirkti. Noriu kad butu silti, kad nesiburbuliuotu ir neissitampytu. Ka galetumete patarti?
Atsakyti