Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios Suknelės Suknužės 26 tema

QUOTE(Jollyk @ 2010 01 03, 16:22)

gal kas turite sios sukneles schemute,buciau dekinga.. smile.gif

Man atrodo,kad apacia megzta g.gif O grozio esme tur but yra blizgus siulai,sijono sluoksniai,juosteles,nes rastas labai paparastas.
Atsakyti
Nors ir nebaigta bet pasirodysiu smile.gif ,tik foto kokybe bloga,neturiu gero fotiko verysad.gif
user posted image
Atsakyti
Naiste777 gal gali trumpai paaiskint nuo kurio galo pradejai savo graziaja banguotaja suknia blush2.gif . Kazkaip itariu, kad nuo kvadrateliu, bet nesu tikra. Kaupiuosi diiiiideliam zingsniui rolleyes.gif .
Norwa thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif . Gal ir as kada taip ismoksiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitasta @ 2010 01 03, 18:41)
Naiste777 gal gali trumpai paaiskint nuo kurio galo pradejai savo graziaja banguotaja suknia  blush2.gif . Kazkaip itariu, kad nuo kvadrateliu, bet nesu tikra. Kaupiuosi diiiiideliam zingsniui  rolleyes.gif .



Būtent nuo kvadratėlių. Paskui į apačią truputį platindama nėriau bangelėmis. Po to į viršų vis kokį mini raštuką įmesdama. Nieko čia ypatingo, visą grožį priduoda spalvos. Per savaitę aš ją nunėriau.
Ir ačiū visom pagyrusiom tą mano suknę. Kažkaip jau ir sau norėčiau suknės, bet dar reiks palaukt.
Atsakyti
QUOTE(jurgitasta @ 2010 01 03, 18:41)

Norwa  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif . Gal ir as kada taip ismoksiu  doh.gif

ACIU blush2.gif Ismoksi,ismoksi,nera taip labai jau sunku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(norwa @ 2010 01 03, 18:37)
Nors ir nebaigta bet pasirodysiu  smile.gif  ,tik foto kokybe bloga,neturiu gero fotiko  verysad.gif
user posted image

laukiam baigtos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2010 01 03, 18:58)
Būtent nuo kvadratėlių. Paskui į apačią truputį platindama nėriau bangelėmis.


gal galima butu tu bangeliu rasteli? man atrodo kazkur buvo jis idetas, bet neberandu nors tu ka verysad.gif
o spalvos tai fantastiskai graziai sudetos... super
Atsakyti
VA tokias turiu
user posted image
Atsakyti
Neturiu aš rašTelio kompe, bet labai panašiai, kur Ingriduska įdėjo. Nėriau vien stulpeliais be akyčių tarpuose, ir viršūnėj ne trys kilpelės akys, o trys stulpeliai su užmetimu.
Atsakyti
NA dar toks yra pas mane
user posted image
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 12 31, 16:42)
user posted image
user posted image
geru svenciu  wub.gif


Ga galetumet kuri nors apsviesti ar cia megzta ar nerta unsure.gif ir dar labai gerai butu schemute gauti, nes labai suzavejo tos bangeles blush2.gif
Atsakyti
smile.gif labai paprasta bet labai grazu
Atsakyti