Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios Suknelės Suknužės 26 tema

QUOTE(La Perla @ 2009 12 31, 15:42)
na ir zinoma metu pabaigai atsinesu pasirodyti savo banguotaja issvajotaja su pusilgemis rankovemis kol kas, bet siandien puosiuosi ir tokia, nes labai jau ji man limpa  ax.gif

Labai grazu wub.gif

QUOTE(naiste777 @ 2010 01 01, 16:42)
Sveikos visos. Su Naujaisiais metais!!! Dailios La Perlos bangelės. O aš rodau savo darbą nuo Kalėdų iki Naujųjų metų. Vakar prie teliko pabaigiau.

O cia tai kantrybes reikejo thumbup.gif SUUUPER wub.gif

Nu as irgi nemokejau vakar sedet nieko neveikdama 4u.gif Tai su masina suraizgiau mezginį, siandien susiuvau ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *coliukeee*: 01 sausio 2010 - 18:10
Su Naujais metais visas darštuoles. Be galo graži paskutinė sagė, puikiai spalvos dera, ir kaip nuolieta pagal Jūsų figūrą
Atsakyti
La Perla fantastika kaip grazu wub.gif

Naiste777 ideja puikiai igyvendinta ir labai smalsu pmatyti ant modeliuko ax.gif o kokie siulai cia megzti?
Atsakyti
Vat su siūlais tai įdomiai, sumaišiau viską, ką turėjau sukaupus per kelis metus, t.y. visokius galiukus, ir sintetika, ir vilna, ir pusvilnė, ir medvilnė. Skalbti, jaučiu, tik rankomis reikėtų, kaži kaip nešiosis?
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 12 31, 17:42)
sveikos bendramintes, bendrazyges ir geros drauges bei patarejos smile.gif
pirmiausiai tai sveikinu visas su praejusiomis sventemis ir linkiu dziaugsmingu, kurybingu, laimingu bei mezgingu metu smile.gif kadangi pati visas sventes pragulejau lovoje noredama tik ramiai numirti tai visoms dar linkiu sveikatos  smile.gif
na ir zinoma metu pabaigai atsinesu pasirodyti savo banguotaja issvajotaja su pusilgemis rankovemis kol kas, bet siandien puosiuosi ir tokia, nes labai jau ji man limpa  ax.gif



Labai grazi suknele, thumbup.gif thumbup.gif wub.gif

Su Naujaisiais metais visas darbstuoliukes. 4u.gif
Atsakyti
Naiste777 labai ispudingas Jusu darbelis thumbup.gif thumbup.gif wub.gif . Gal turit daugiau informacijos, ar kokia nuoroda apie sita modeliuka blush2.gif , mane jis suzavejo wub.gif
LaPerla ir Jusu suknyte begalo grazi thumbup.gif . Veza mane tos bangeles thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . Gal kada ir as isdrysiu nusinert sau tokia suknia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitasta @ 2010 01 01, 22:25)
Naiste777 labai ispudingas Jusu darbelis  thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif . Gal turit daugiau informacijos, ar kokia nuoroda apie sita modeliuka  blush2.gif , mane jis suzavejo  wub.gif



Oi, ačiū labai už tokius vertinimus. Jokių nuorodų neturiu. Tiesiog žiūrėjau į paveiksliuką, dėliojau siūlus, kuriuos turėjau ir viskas. Siūlai storoki, kablys irgi, todėl labai greitai ir lengvai čia viskas gavosi.
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2010 01 01, 22:39)
Oi, ačiū labai už tokius vertinimus. Jokių nuorodų neturiu. Tiesiog žiūrėjau į paveiksliuką, dėliojau siūlus, kuriuos turėjau ir viskas. Siūlai storoki, kablys irgi, todėl labai greitai ir lengvai čia viskas gavosi.

O siūlai vienodos sudėties ar ne? Turiu visokių likučių, galiukų, galvoju, kur sunaudot g.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 12 31, 16:42)
user posted image
user posted image
geru svenciu  wub.gif


labai grazu bigsmile.gif labai labai
Papildyta:
QUOTE(naiste777 @ 2010 01 01, 17:42)


user posted image

O čia idėja: user posted image


graziausia ka maciau is tokio tipo mezginiu... bigsmile.gif
as irgi tokios nooooooooriu ax.gif blush2.gif
todel labai prasau rastelio tu bangeliu
Atsakyti
sveikos, merginos, abai labai visoms aciu uz pagyrimus ax.gif is tiesu suknele tarsi "prilipo" man - rengciausi kiekviena diena tuo labiau kad per ligas numeciau 5 kg svorio, kuris deja pradeda jau grizti atgal ir manau visas sugris ant pilvo kaip visada tada jau nelabai iseis puikuotis aptempta suknute doh.gif tik nelabai yra kur lotuliukas.gif
naiste777, coliukeee - nuostabios sukneles wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo La Perla: 03 sausio 2010 - 09:54
QUOTE(La Perla @ 2010 01 03, 09:53)
sveikos, merginos, abai labai visoms aciu uz pagyrimus  ax.gif  is tiesu suknele tarsi "prilipo" man - rengciausi kiekviena diena tuo labiau kad per ligas numeciau 5 kg svorio, kuris deja pradeda jau grizti atgal ir manau visas sugris ant pilvo kaip visada tada jau nelabai iseis puikuotis aptempta suknute  doh.gif tik nelabai yra kur  lotuliukas.gif
naiste777, coliukeee - nuostabios sukneles  wub.gif



Labai grazu , 4u.gif Cia vaseliu ar virbalais ?
gal zinot kur si zigzagini rasteli gauti , dabar guliu po operacijos tai net nagus niezti kaip megzt noriu ax.gif
Beje mezgu tik virbalais blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aristeja: 03 sausio 2010 - 10:47
naiste -faina suknele ir super ideja 4u.gif 4u.gif

gal kas turite sios sukneles schemute,buciau dekinga.. smile.gif

user posted image
Atsakyti