Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios Suknelės Suknužės 26 tema

QUOTE(naiste777 @ 2009 12 13, 22:52)
Aš nėriau pernai. Aha, nusinėriau kūną iki pažastų, kaip dabar ir turi. Paskui abi rankoves nėriau kartu, kad vienodai išbangavimas gautųsi. Ir tada viską sujungiau į vieną daiktą ir vėl ratukais ratukais ir po truputį tas bangeles mažinau, kad gražiai pečiai gautųsi. Ir, žinoma, n kartų matavaus.



oi kaip aciu tau wub.gif tai dabar man suknute taip ir palikti ar ne? nerti rankoves o po to jas prijungti? o pazastims isemimu nedarei? g.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 12 13, 21:28)
Ligvita - nuostabuuuuuu  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

o as pas jus pagalbos sikart: uzsinorejau panasios suknutes:
turiu jau tiek:

bet kyla klausimas kaip taip graziai rankoves padaryti?  g.gif  ta prasme virsu... kazkuri tikrai jau mezget panasia, gal pasidalintumet patirtim?  ax.gif

as mezgiau tokia suknute. numezgiau pirmiausiai visa prieki ir nugara, tada pamatavau apsirengus suknele iki kuriu dryziuku bus rankoves ir tada atkartojant rasta mezgiau rankoves. Rankoviu isemimus dariau kaip iprastai mezgant. Ardziau gal 10 kartu, bet galutinis variantas gavos thumbup.gif (nuo kuklumo nenumirsiu ax.gif )
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hakura: 14 gruodžio 2009 - 09:46
QUOTE(hakura @ 2009 12 14, 09:45)
as mezgiau tokia suknute. numezgiau pirmiausiai visa prieki ir nugara, tada pamatavau apsirengus suknele iki kuriu dryziuku bus rankoves ir tada atkartojant rasta mezgiau rankoves. Rankoviu isemimus dariau kaip iprastai mezgant. Ardziau gal 10 kartu, bet galutinis variantas gavos  thumbup.gif  (nuo kuklumo nenumirsiu  ax.gif )
user posted image

jau susipainiojau doh.gif doh.gif bet tu virbalais mezgei ar ne? as neriu vasiuku. Buvau padariusi rankoviu isemimus bet man nelabai graziai gavosi (ten tos bangeles trukdo reikala) dabar nuardziau ir esu pasiruosusi nerti kaip naiste777 rekomendavo g.gif jei nesigaus - darysiu kaip tu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 12 13, 22:28)
Ligvita - nuostabuuuuuu  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

o as pas jus pagalbos sikart: uzsinorejau panasios suknutes:
user posted image

turiu jau tiek:
user posted image

bet kyla klausimas kaip taip graziai rankoves padaryti?  g.gif  ta prasme virsu... kazkuri tikrai jau mezget panasia, gal pasidalintumet patirtim?  ax.gif

as ir tokia mezgu doh.gif bet kol kas tik viena dalis iki pazastu, o kitos tik geras sprindis ...O NOREJOSI IKI KALEDU BAIGT.Tai as nuo pazastu megsiu reglaunu visas dalis kartu tikriausia g.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 12 14, 08:54)
jau susipainiojau  doh.gif  doh.gif  bet tu virbalais mezgei ar ne? as neriu vasiuku. Buvau padariusi rankoviu isemimus bet man nelabai graziai gavosi (ten tos bangeles trukdo reikala) dabar nuardziau ir esu pasiruosusi nerti kaip naiste777 rekomendavo  g.gif  jei nesigaus - darysiu kaip tu smile.gif

As mezgiau virbalais. kai as isemiau rankoves tai negraziai atrode, bet kai susiuvau viskas issilygino.
Atsakyti
La Perla bigsmile.gif peržiūrėjau jūsų nėrinukus thumbup.gif thumbup.gif labai abai gražūs,jūs gal priimat užsakymus g.gif ?
Atsakyti
Ne ziemiskos,gal nesusalsim smile.gif
user posted image
cia is nugaros
[img=http://img99.imageshack.us/img99/3357/dscf5323x.th.jpg]
Papildyta:
smile.gif user posted image


user posted image
Atsakyti
Ligvita,suknelė nuostabi thumbup.gif ir labai meniškos fotografijos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(La Perla @ 2009 12 13, 23:53)
oi kaip aciu tau  wub.gif  tai dabar man suknute taip ir palikti ar ne? nerti rankoves o po to jas prijungti? o pazastims isemimu nedarei?  g.gif


Jo, dabar suknutę reik padėt į šoną ir nert rankoves. Jokių išėmimų pažastim aš nedariau. Su tom bangelėm truputį vargas, bet ten pažasty nelabai kas matos, o ir netrukdo. O dar aš jas derinau prie suknelės, ar atskirai bangavau, nebeatsimenu, nes suknę paskolinau sesei, bo pati jau niekaip neįlendu. Reik foro pasiieškot pasižiūrėjimui. Sėkmės smile.gif
Atsakyti
sveikutes! gal kuri nors zinote koks nerimo rastas tarpuose tarp tu trikampiu siaurejanciu i virsu sitoj suknutej: http://public.fotki....e/92415189.html ax.gif
Atsakyti
norwa ,super sukneles thumbup.gif
Atsakyti
Oi, mergaites, kaip pas jus cia viskas grzuuuu.... wub.gif pradedant Missoniukais, Viktorios Secret suknutemis, baigiant savos kurybos... wub.gif Ziuriu ziuriu sededama pogrindyje i jusu grozius, seile varvnu ir pati po truputuka VS suknute rezgu...Letai man sekasi, nes turiu bjauria mada kelis mezginius iskart megzt... doh.gif
QUOTE(Ligvita @ 2009 12 13, 14:44)
Pradedu tema rodydama jau matyta suknute. Tiesiog atsirado galimybe pamatyti daugiau nuotrauku.

Grozis neispasakytas, kaip is kokios garsios kolekcijos. wub.gif

QUOTE(La Perla @ 2009 12 13, 23:28)

Kaip grazu wub.gif O gal galetum didesni pavyzdeli idet originalo, kad geraiu matytusi?
Atsakyti