Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios Suknelės Suknužės 26 tema

4u.gif Viluteee 4u.gif

Stachanovietiški tempai tamstos thumbup.gif
O juoda ir balta suknios - tai pačiai moteriai? Abi skirtingai ir voriškai dailios wub.gif

Aš galvoju, o kaip atrodytų nėriniuota suknia pūstasijonėiš plonos viskozės? Aišku, reikėtų jau rimtos pasuknės ir tiulinės apačios, bet kokis gundantis būtų, tarkim, juodas blizgumas ant taaamsiai mėlyno dugno, ką?

PATINKA man ši tema, bet ypatingai, prieš ir tarpely švenčių, kai uždera DAAAAAAAUG suknelių. Taip gražu matyt, kaip skirtingai ir šauniai dirba fantazijos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 28 gruodžio 2009 - 21:58
polo liabai liabai ačiukas aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(netikėtai @ 2009 12 28, 17:02)
Pasižiūrėk čia,pavartyk temukę,rusaitės nėrė.Yra ir pamąstymų ir brėžinukų.Tik netingėk pavartinėk mirksiukas.gif
http://club.osinka.ru/topic-41249#top


Aciu 4u.gif rusu kalba man doh.gif bet siaip ne taip perskaiciau-supratau-dirbsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2009 12 28, 22:56)
4u.gif Viluteee 4u.gif

Stachanovietiški tempai tamstos thumbup.gif
O juoda ir balta suknios - tai pačiai moteriai? Abi skirtingai ir voriškai dailios wub.gif

Aš galvoju, o kaip atrodytų nėriniuota suknia pūstasijonėiš plonos viskozės? Aišku, reikėtų jau rimtos pasuknės ir tiulinės apačios, bet kokis gundantis būtų, tarkim, juodas blizgumas ant taaamsiai mėlyno dugno, ką?

PATINKA man ši tema, bet ypatingai, prieš ir tarpely švenčių, kai uždera DAAAAAAAUG suknelių. Taip gražu matyt, kaip skirtingai ir šauniai dirba fantazijos.

na vat kam fantazijos netruksta, tai tamstai thumbup.gif man dar iki siol stovi tavoji violetine sukyte akyse wub.gif wub.gif wub.gif kazka tokio mkoeriskai subtilaus, voriskai grazaus ir dizaineriskai originalaus ir as sau noreciau, bet vis nesiryztu,....

kol kas tik dar vienas noras yra "copy - paste" padaryti nuo dar vienos VS suknytes ax.gif

o tavoji vizijamanoj vaizduotej atorodo labai graziai, manau kad tavasis originalas pranoktu visus mano isivaizduojamus lukescius cool.gif
Atsakyti
QUOTE(selestė @ 2009 12 28, 21:05)
Kedrė, suknutę mezgiau pagal šį pavyzdį (49 žinutė žalioji suknelė)
Tik kai ką pakeičiau savaip.

Ačiū!
Seleste, jūsų variantas man daug gražesnis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kedrė: 29 gruodžio 2009 - 08:24
QUOTE(Spygliusss @ 2009 12 28, 23:42)
Aciu 4u.gif rusu kalba man doh.gif bet siaip ne taip perskaiciau-supratau-dirbsiu mirksiukas.gif

Tai jei kažkas labai neaišku galėsiu pavertėjaut. mirksiukas.gif
Atsakyti
na rodausi as sus avo, tik maneke nutariau as ne kokia po svenciu, tai fotogenisiausia atrodo sukne padeda taip smile.gif blush2.gif
user posted image


user posted image

user posted image tikiuosi labai nepeiksit blush2.gif nors iki tobulo varanto tai ojei doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panelė J: 29 gruodžio 2009 - 08:44


Zuviuk:), tavo liežuvis {ir pirštai} medum tepti yraaaa thumbup.gif O dėl fantazijos kiekio tai jau su viena nuostabia draugute kalbėjomės, kad BLOGIS, kai fantazijos daug. Padaryt visko nespėju, o va siūlų fantazijoms papirkt - labai netgi spėju cool.gif


QUOTE(panelė J @ 2009 12 29, 09:43)
na rodausi as sus avo, tik maneke nutariau as ne kokia po svenciu, tai fotogenisiausia atrodo sukne padeda taip smile.gif  blush2.gif



Daili suknia, ir tie kaspiniukai LABAI puikūs, kad siauručiai ir šviesesni/ryškesni.
Linkiu greit atsigaut po švenčių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė J @ 2009 12 29, 08:43)


user posted image tikiuosi labai nepeiksit  blush2.gif  nors iki tobulo varanto tai ojei  doh.gif

wub.gif wub.gif wub.gif Spalva thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kedrė @ 2009 12 29, 08:24)

Seleste, jūsų variantas man daug gražesnis.


Dėkui 4u.gif
QUOTE(panelė J @ 2009 12 29, 08:43)
na rodausi as sus avo, tik maneke nutariau as ne kokia po svenciu, tai fotogenisiausia atrodo sukne padeda taip smile.gif  blush2.gif


Labai graži dailutė suknutė. Spalvytė fantastiška.

Aš dabar ,kai nusimezgiau pirmąją savo suknią irgi pilna fantazijų ir idėjų, bet va siūlus nusipirkt sunkiau šiuom tarpu verysad.gif
Bet moheros turiu iš anksčiau papirkus o tai reiškia, kad moherinukė laukia manęs kažkur... bigsmile.gif
Atsakyti
spalvyte realiai tai labiau violetine smile.gif
Atsakyti
Panele J. - puiku thumbup.gif
****

Išėjau į viešumą su savo suknele (tik be katino lotuliukas.gif lotuliukas.gif ).

Sakykit, iš kokios medžiagos siuvate pasukneles? Aš pasisiuvau iš pamušalinės. Ji glamžosi ir per ploną mocherą negražiai matosi doh.gif
Atsakyti