Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios Suknelės Suknužės 26 tema

QUOTE(saulėlydis* @ 2009 12 22, 08:22)
Reikėtų čia nelįsti, bet pasirodysiu ir  aš su savo „vargeliu“. Ilgai varvinau seilę

tikrai puikiai atrodai, modeliukas super parinktas ir drąsiai gali šia suknele didžiuotis...

QUOTE(Kid_Smyle @ 2009 12 22, 10:41)
ax.gif  aš vėl trumpam užšoku


dailu
Atsakyti
Saulelydi,puiki suknele thumbup.gif Labai Jums tinka,super spalvos thumbup.gif Tik as rankoves truputi primegzciau,kad butu normalaus ilgio ir butu 10balu mirksiukas.gif

Kid smile, wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Saulėlydi,nu man tai labai daili suknelė ir figūra moteriška,nematau nieko,kas būtų baisu bigsmile.gif O katinėlis tai - thumbup.gif Jei dar ir nesiduoda myluojamas-tai iš vis fainuolis,katinas toks ir turi būti mirksiukas.gif Šaunuolė drinks_cheers.gif O rankoves pailgint-juokai,jei jauti,kad negerai jautiesi-virbalus į rankas ir prie darbo tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bloga3: 22 gruodžio 2009 - 13:25
Saulelydi, Kid_smile, mergytes, jusu apbieju suknutes puikios. Ir tikrai kiekvienai figurai labai tinka.
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2009 12 22, 09:22)
Reikėtų čia nelįsti, bet pasirodysiu ir  aš su savo „vargeliu“. Ilgai varvinau seilę į Jūsų sukneles, bet vis nesiryžau dėl vienos paprastos priežasties – figūra  doh.gif . Ir dabar rodausi tik dėl tų, kurios dvejoja taip kaip aš. Aišku, mezginys storina beveik visada...

Saulėlydis* , man visada kyla noras primušti taip nusiteikusias moteriškes. Nesidžiaugiu ir aš savo figūra, bet juk su kuo bendrauti, renkamės ne pagal figūrą. Kai žmogus švyti iš vidaus, su juo malonu draugauti ir figūra visai nesvarbi. O jei puošia dar ir graži suknelė biggrin.gif , tai žmogus išties gražus.
Nuotraukose aš matau kruopštų, dailiai numegztą mezginį, kuris, be to, ir labai puošnus. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif O rankovės - smulkmena, pataisomas dalykas.
Beje, ieškodama modelių, kurie vizualiai lieknintų, pastebėjau, kad įvairias juosteles, stulpelius reikia daryti ne po pat krūtine ar per juosmenį, o per vidurį tarp jų, pačioje ploniausioje vietoje. Sėkmės. 4u.gif

Kid smyle, čia žurnalo viršelio vertas vaizdas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(žvėrūne @ 2009 12 22, 16:12)
Saulėlydis* , man visada kyla noras primušti taip nusiteikusias moteriškes.
Beje, ieškodama modelių, kurie vizualiai lieknintų, pastebėjau, kad įvairias juosteles, stulpelius reikia daryti ne po pat krūtine ar per juosmenį, o per vidurį tarp jų, pačioje ploniausioje vietoje. Sėkmės.  4u.gif


lotuliukas.gif blush2.gif
Ačiū už padrąsinimą, pagyrimą ir patarimą, kuriuo tikiuosi dar pasinaudoti mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Ligvita @ 2009 12 22, 14:23)
Saulelydi, Kid_smile, mergytes, jusu apbieju suknutes puikios. Ir tikrai kiekvienai figurai labai tinka.


Žodžiai iš profes lūpų, kaip medus per širdį wub.gif
Papildyta:
QUOTE(bloga3 @ 2009 12 22, 14:19)
Saulėlydi,nu man tai labai daili suknelė ir figūra moteriška,nematau nieko,kas būtų baisu bigsmile.gif O katinėlis tai -  thumbup.gif Jei dar ir nesiduoda myluojamas-tai iš vis fainuolis,katinas toks ir turi būti mirksiukas.gif Šaunuolė drinks_cheers.gif O rankoves pailgint-juokai,jei jauti,kad negerai jautiesi-virbalus į rankas ir prie darbo tongue.gif


Na Jūs tikros šaunuolės thumbup.gif Gerai mane paruošėte išėjimui į viešumą 4u.gif
Atsakyti
biggrin.gif 4u.gif saulelydi-mano figura lygiai tokia pat idesiu ir as savo suknele ax.gif taip kad ne viena tu tokia su tokia figura as kazkaip irgi maniau kad nuo krutines akcentas-dirzelis geriausia iseitis, ko gero geriausia musu atveju blink.gif

http://public.fotki....s/dscf1041.html
Atsakyti
mergaites, noriu paklausti smile.gif
noriu megzti suknele, bet paprasta lygia. Kokius siulus geriausia butu pirkti, kad uzpakalis neissisedetu blush2.gif
Atsakyti
[quote=saulėlydis*,2009 12 22, 09:22]
Reikėtų čia nelįsti, bet pasirodysiu ir aš su savo „vargeliu“. Ilgai varvinau seilę į Jūsų sukneles, bet vis nesiryžau dėl vienos paprastos priežasties – figūra doh.gif . Ir dabar rodausi tik dėl tų, kurios dvejoja taip kaip aš. Aišku, mezginys storina beveik visada... Daug kas priklauso nuo pasuknelės. Suveikus blicui pasimatė visos klostės ir raukšlės. Rankovės turėjo būti ¾, o gavosi nei šis ne tas. Žodžiu, pirmas blynas ir gerokai prisvilęs.


nuostabi suknele smile.gif lb graziai atrodo thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Ramunyte*: 22 gruodžio 2009 - 18:44
FINIŠAS lotuliukas.gif thumbup.gif Ne mano, bet ir ant manes gerai atrodo, rodaus 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(*coliukeee* @ 2009 12 22, 20:56)
FINIŠAS  lotuliukas.gif  thumbup.gif Ne mano, bet ir ant manes gerai atrodo, rodaus  4u.gif


Tokia paprastutė, bet labai dailutė thumbup.gif
Atsakyti
mergaitės ne į temą bet HELP.
padėkit su schemutės ženklais išsiaiškint
user posted image
stulp su istrizu - sakyciau stulpelis su 1 uzmetimu, bet toliau eina x ir v, tai suprasciau kad stulpelis be uzmetimo, bet kaip man ta v padaryt, taip suprantu is vienos akies dvi isnert, bet jei jos be uzmetimu, tai man taip nesigauna.
tada jauciu stulp su istrizu - tai su 2 uzmteimais, x - su 1 uzmetimu, v - is 1 padaryti du stulp su uzmetimu? patvirtinimo reik ar gerai supratau. aciu labai visoms kas patars (ir kas nepatars tongue.gif )
Atsakyti