Įkraunama...
Įkraunama...

Suknios Suknelės Suknužės 26 tema

bigsmile.gif man tai Ligvitos lobynas dar vis neimanomas perziureti ir kada ji tuos visus darbus padaro doh.gif
Atsakyti
Reikėtų čia nelįsti, bet pasirodysiu ir aš su savo „vargeliu“. Ilgai varvinau seilę į Jūsų sukneles, bet vis nesiryžau dėl vienos paprastos priežasties – figūra doh.gif . Ir dabar rodausi tik dėl tų, kurios dvejoja taip kaip aš. Aišku, mezginys storina beveik visada... Daug kas priklauso nuo pasuknelės. Suveikus blicui pasimatė visos klostės ir raukšlės. Rankovės turėjo būti ¾, o gavosi nei šis ne tas. Žodžiu, pirmas blynas ir gerokai prisvilęs.
user posted image

O čia su savo įkvepėju lotuliukas.gif Natūroje spalvos beveik visai nesiskiria. Tai kartais sumaišydavai ar čia mano mezginys, ar katulis ant sofos mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Dabar katinas nebeatskiriamas nuo jusu puikiosios sukneles, kai eisite i svecius turesite pasiimti biggrin.gif juk cia tiuningas lotuliukas.gif

O suknele puiki..... ir viskas su ja gerai, tiesiog kartais mes per daug kritiskai vertiname savo darbus.... sekmes toliau mezgant
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 12 21, 20:20)
o čia mano paskutinis darbas

Nuostabi suknele wub.gif
Atsakyti
QUOTE(meda2006 @ 2009 12 22, 10:32)
Dabar katinas nebeatskiriamas nuo jusu puikiosios sukneles, kai eisite i svecius turesite pasiimti  biggrin.gif  juk cia tiuningas lotuliukas.gif

O suknele puiki..... ir viskas su ja gerai, tiesiog kartais mes per daug kritiskai vertiname savo darbus.... sekmes toliau mezgant


lotuliukas.gif
Čia greičiau figūrą, o ne suknelę reikia vertinti kritiškai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiurtė @ 2009 12 20, 22:13)
po 7eriu metu vel paemiau i rankas ir vaseli, ir virbalus; kad per pusmeti nunarpliojau net 3 suknias sau ir 2 tunikas dukrai!


Kaip šaunu, kaip miela skaityti, kad šitas temos svaigimas ir kvykavimas tokius teigiamus efektus efektuoja wub.gif

Šauni suknelizacija, taip ir toliau thumbup.gif


QUOTE(saulėlydis* @ 2009 12 22, 09:22)
O čia su savo įkvepėju  lotuliukas.gif Natūroje spalvos beveik visai nesiskiria. Tai kartais sumaišydavai ar čia mano mezginys, ar katulis ant sofos  mirksiukas.gif
user posted image



WOW. Ši nuotrauka - nereali.
Ir nuotaika skiriasi nuo primojo kadro, ar ne?
Labai dailus derinys.

PALA, berods pernai rašiau, tai reikia pakartoti, kad grožis prasideda smegenyse, ir jei moteris galvos, kad ji graži, tai tos mintys TRANSLIUOSIS aplinkiniams.
Atsakyti
ax.gif aš vėl trumpam užšoku
user posted image
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2009 12 22, 09:22)


Laaaabai gražu! Ir katinas kaip tikras aksesuaras, puikiai spalviškai priderintas thumbup.gif Jei dar ant pečių gulėtų, tai būtų puikia gyva apykaklė lotuliukas.gif

Merginos, labai gražių suknelių primezgėt, visoms po 4u.gif
Kid smyle, dailu! Man visada mistika buvo, kaip ten tuos "ratukus" viršuje taip gražiai sujungiat? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eya: 22 gruodžio 2009 - 10:49
QUOTE(saulėlydis* @ 2009 12 22, 10:22)
Reikėtų čia nelįsti, bet pasirodysiu ir  aš su savo „vargeliu“. Ilgai varvinau seilę į Jūsų sukneles, bet vis nesiryžau dėl vienos paprastos priežasties – figūra  doh.gif . Ir dabar rodausi tik dėl tų, kurios dvejoja taip kaip aš. Aišku, mezginys storina beveik visada... Daug kas priklauso nuo pasuknelės. Suveikus blicui pasimatė visos klostės ir raukšlės. Rankovės turėjo būti ¾, o gavosi nei šis ne tas. Žodžiu, pirmas blynas ir gerokai prisvilęs.

O čia su savo įkvepėju  lotuliukas.gif Natūroje spalvos beveik visai nesiskiria. Tai kartais sumaišydavai ar čia mano mezginys, ar katulis ant sofos  mirksiukas.gif



O man jusu suknele labai grazi ir visai tinka jusu figurai thumbup.gif ir as cia visai ne padlaiziauju blush2.gif istikro taip manau ax.gif ir spalvos labai geros.
Atsakyti
dėkui 4u.gif
jokia mistika , tiesiog susiuvau , net siūlė matosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2009 12 22, 11:22)
Ir nuotaika skiriasi nuo primojo kadro, ar ne?
Labai dailus derinys.

PALA, berods pernai rašiau, tai reikia pakartoti, kad grožis prasideda smegenyse, ir jei moteris galvos, kad ji graži, tai tos mintys TRANSLIUOSIS aplinkiniams.


Ačiū už įvertinimą ir teisingus žodžius 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Jurapelius @ 2009 12 22, 11:52)
O man jusu suknele labai grazi ir visai tinka jusu figurai  thumbup.gif  ir as cia visai ne padlaiziauju  blush2.gif  istikro taip manau  ax.gif  ir spalvos labai geros.


blush2.gif Taip pamažu Jūs mane prie jos pripratinsite ir viešumoje jau bus drąsiau pasirodyti. Geras dalykas tas virtualus pasaulis lotuliukas.gif
AČIŪ 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(eya @ 2009 12 22, 11:47)
Laaaabai gražu! Ir katinas kaip tikras aksesuaras, puikiai spalviškai priderintas thumbup.gif  Jei dar ant pečių gulėtų, tai būtų puikia gyva apykaklė lotuliukas.gif


lotuliukas.gif
Iš tikro tai keistuolis tas katinas. Net ant kelių pats niekada neužšoks. O apie sprandą tai net kalbos nėra mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(meda2006 @ 2009 12 22, 10:32)
Dabar katinas nebeatskiriamas nuo jusu puikiosios sukneles, kai eisite i svecius turesite pasiimti  biggrin.gif  juk cia tiuningas lotuliukas.gif

O suknele puiki..... ir viskas su ja gerai, tiesiog kartais mes per daug kritiskai vertiname savo darbus.... sekmes toliau mezgant


AČIŪ dideliausias 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2009 12 22, 10:35)


Jokiu būdu šios puikios suknelės negalima vadinti prisvilusiu blynu, rankoves tokiu atveju aš dar atlenkiu ir tada ilgas pats tas būna, o figūros ši suknelė tikrai nestorina 4u.gif

QUOTE(Kid_Smyle @ 2009 12 22, 11:41)
ax.gif  aš vėl trumpam užšoku


Puiki wub.gif
Atsakyti