Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje,

ačiu už kvietimą ,gal kada kitą kartą ,rytoj dirbu iki 15 val. ,ir lėksiu namo ,mano vyras tik keliom savaitėm grįžęs,tai branginam kiekvieną minutę,rytoj jau turėtų mašina važiuoti,tai tvarkysim reikalus ir lauksiu skambučio moters iš paramos centro
Atsakyti
QUOTE(Storm @ 2009 12 16, 15:07)
Viskas taip. Bet norisi kažkam iš vaikų padaryt šventę - keptą vištą, baltos mišrainės ir t.t. ir pan. Romai galima perduot ilgai negendančius produktus. Tai čia kasdienai smile.gif



Va, ir as pritariu 100% drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 12 16, 17:02)
Merga - tai Renata juk jau pora metų kaip tą soc.vieną Roma siūlė vieną šeimą - mama buvusi pedagogė, bet dabar turi psichinę negalią ir augina kažkaip tris berniuku - 10 m.,14 m.r lygtai 18 m. - va jiems galima maistu remti, nes sakė vaikų didžiausia svajonė - PAVALGYTI MĖSOS....  verysad.gif Kiap jums skamba - vakar ilgai tei žodžiai skambėjo... Sakė močiutė dar padeda rūpintis, bet vaikai vaikus augina... va šią šeimą gal aplankyti kas nori....


Šiandien Roma man kaip tik pasiūlė aplankyti šitą šeimą. Nuvešim jiems krepšį maisto, ir mėsiškų dalykų būtinai. Tik dar nežinau tiksliai, kurią dieną, kai apsispręsiu, parašyšiu. Nesinori, kad visi lankytojai "gėrybes" suneštų tą pačią dieną. Galvoju, gal šį penktadienį. Žodžiu, turiu pasitarti, kada mane kas nuveš- pačiai iki kalėdų daktarai sėdėt neleidžia, vadinasi, nevairuoju blush2.gif
Atsakyti

QUOTE(merga @ 2009 12 16, 08:20)
Na konkretei atsakau  biggrin.gif : Mamyčių ,kad ir nedaug,bet buvom thumbup.gif .Nuo 11val iki 12 val Kalėdų senelis su vaikais tusavojos  thumbup.gif  thumbup.gif ,o pasišokimo gale buvo išdalintos dovanos.Jos buvo išdalintos maišais pagal šeimynas(kas buvo šustresnis išsidalino ir turėjo galimybę kištelt nosį į savo dovanėles(mačiau,kad merginos ir kvepalus bandė ir dezodorantus taip pat  biggrin.gif ),nes juk suprantat,kad buvo dvejų globos vaikų auklėtiniai ir kol visiems (paimionna) būtų išdalinta kokios 5 val,būtų buvę  lotuliukas.gif .
Filmas vadinasi"Kalėdų giesmė"-pagal Č .Dikenso romaną.Jau minėjau,kad mano šeimynai jis laabai patiko(trukūmas tik tas ,kad vertimas titrais),bet - cituoju savo sūnų-buvo jėgovai. smile.gif
Kas liečia dovanas.Mūsų remiaimiems vaikams dovanos buvo maišuose ir daug,o "Danės"vaikučiams pagal amžių saldainiai,žaislai,hig.prekės-po dežutę,palyginus su mūsiškėm kuklokai(bent jau man pasirodė) ax.gif  blush2.gif
Kadangi viena mergaitė iš "Danės"su mano dukra kartu šoka,tai sakė,kad laabai jau pavydėjo Rytui  blush2.gif  smile.gif


Ačiū už aprašymą, labai smagu, kad tiek vaikų tapo laimingesni. Nu gal sekančiais metais jau galėsim organizuoti ir vieniems ir kitiems wink.gif dovanų mažai nebūna bigsmile.gif nu asmeniškai man ax.gif

Beje merginos tvarkausi radau rūsyje sena vaikišką lovytę. Mums kažkada atidavė, bet taip ir neprireikė. Aišku būklė neideali, bet jeigu situacija nelabai tai manau, gal kam tiks??
Atsakyti
QUOTE(Storm @ 2009 12 16, 17:06)
Pamėginsiu pasikalbėti pirmadienį su Roma. O tai kas pas juos gamina, jei mama serga? Kas namus tvarko? Patys vaikai? Paprašysiu, kad Roma palydėtų į šeimą. Nors tiesą pasakius, gal nėr reikalo eiti pas žmones į svečius ir trukdyti juos. Jiems ir taip nesmagu, manau. Nežinau. Iš kitos pusės, jei įdėsiu bulvių maišą, dar daržovių, dar mėsos, dar kažko, vešiu į centrą, iš centro vėl kažkur, ko gero paprasčiau pakeliui paprašyt Romos pagalbos ir nuvežt tiesiai į namus. Nežinau. Rašau padrikai...Kaip ir galvoju biggrin.gif


Prisiminiau dar - Roma minėjo, kad šeimai daržovių nestinga, turi iš sodo (nežinau, ar teisingai supratau dėl to sodo). Va o vaisių negauna net per šventes pasimėgauti. Svajonę pavalgyti mėsos irgi užakcentavo.
Tai galvoju, gal dar reiktų pasitikslinti dėl tu bulvių? Gal jau geriau vietoj to porą kilogramų obuolių?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Namų Fėja: 16 gruodžio 2009 - 17:59
pauksciukas paciulbejo blush2.gif ,kad saulyte jau tuoj tuoj tures stebukliuka wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mmergyte: 16 gruodžio 2009 - 23:30
QUOTE(mmergyte @ 2009 12 16, 23:30)
pauksciukas paciulbejo blush2.gif ,kad saulyte jau tuoj tuoj tures stebukliuka wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif


Tai gal jau galima sveikinti bigsmile.gif 4u.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Storm @ 2009 12 16, 15:32)
poster_offtopic.gif 

Kaip ryt 15:00 "Troboj"? Manau ten arčiausiai bus iki Ryto????

P.S.Aš atvažiuočiau 15:15


Ar bus kavagėris ar ne a g.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2009 12 17, 08:10)
Ar bus kavagėris ar ne a g.gif


Nu ką nu ką, aišku bus. Merga, gersim dviese, jei nieks neatvažiuos biggrin.gif
Merga, duokite prašome tel.nr.į až
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Storm: 17 gruodžio 2009 - 07:45
Sveikinu Saulytę turinčią spindulytęęęęę

user posted image
user posted image

Šiandien 7 val.02 min. 3820g. 54 cm .gimė maža spindulytėėėėėėėėė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Abi princesės jaučiasi puikiai 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 17 gruodžio 2009 - 09:44
Aš merginos į kavagėrį nespėju, gal į Ryto šventę išeis kaip nors smile.gif
Atsakyti
QUOTE(elve @ 2009 12 17, 09:35)
Aš merginos į kavagėrį nespėju, gal į Ryto šventę išeis kaip nors  smile.gif


Na bus kaip bus mirksiukas.gif ,nesušalk 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2009 12 17, 09:35)
Sveikinu Saulytę turinčią spindulytęęęęę
user posted image

Šiandien 7 val.02 min. 3820g. 54 cm .gimė maža spindulytėėėėėėėėė  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Abi princesės jaučiasi puikiai  4u.gif  biggrin.gif

Kokia graži naujiena wub.gif wub.gif wub.gif Super.... Sveikinimai clap.gif
Atsakyti