Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje,

pasiskambinau į Debreceno 3 jau sutariau ,rytoj man jie paskambins ir jau galėsim vežti (kad tik mašina važiuotų).
Atsakyti
Merga - tai Renata juk jau pora metų kaip tą soc.vieną kambariuką gavo... gal nebent didesnį gavo g.gif

Ritka68 - pasibendrauk su šeima ir pajausi - remti ar ne... mirksiukas.gif asmeninei globai irgi rekia biolaukų sutapimo, negali bet kaip ir bet kam...

Roma siūlė vieną šeimą - mama buvusi pedagogė, bet dabar turi psichinę negalią ir augina kažkaip tris berniuku - 10 m.,14 m.r lygtai 18 m. - va jiems galima maistu remti, nes sakė vaikų didžiausia svajonė - PAVALGYTI MĖSOS.... verysad.gif Kiap jums skamba - vakar ilgai tei žodžiai skambėjo... Sakė močiutė dar padeda rūpintis, bet vaikai vaikus augina... va šią šeimą gal aplankyti kas nori....
nes iš tikro, nuo tų kruopų manau jau koktu net - tai jiems kasdienybė, o va mėsos... pamenu kai Misių šeimai - sesuo kur 5 savo brolius ir sesę į globą paėmė po mamos mirteis - kai nuveždavau vištą ir salotų - tai akys sušvisdavo... bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxsaulyte: 16 gruodžio 2009 - 15:03
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 12 16, 15:02)
Merga - tai Renata juk jau pora metų kaip tą soc.vieną kambariuką gavo... gal nebent didesnį gavo  g.gif
...

Renata gavo 2 k. butą, pilnai suremontuota. Tik visiškai be baldu. Aukštos lubos, labai dideli kambariai, dušas, WC, didelė virtuvė. Šiomis dienomis kaip ir turėjo būti jau peskirausčiusi pilnai.
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 12 16, 16:02)
Merga - tai Renata juk jau pora metų kaip tą soc.vieną kambariuką gavo... gal nebent didesnį gavo  g.gif

Ritka68 - pasibendrauk su šeima ir pajausi - remti ar ne...  mirksiukas.gif asmeninei globai irgi rekia biolaukų sutapimo, negali bet kaip ir bet kam...

Roma siūlė vieną šeimą - mama buvusi pedagogė, bet dabar turi psichinę negalią ir augina kažkaip tris berniuku - 10 m.,14 m.r lygtai 18 m. - va jiems galima maistu remti, nes sakė vaikų didžiausia svajonė - PAVALGYTI MĖSOS....  verysad.gif Kiap jums skamba - vakar ilgai tei žodžiai skambėjo... Sakė močiutė dar padeda rūpintis, bet vaikai vaikus augina... va šią šeimą gal aplankyti kas nori....
nes iš tikro, nuo tų kruopų manau jau koktu net - tai jiems kasdienybė, o va mėsos... pamenu kai Misių šeimai - sesuo kur 5 savo brolius ir sesę į globą paėmė po mamos mirteis - kai nuveždavau vištą ir salotų - tai akys sušvisdavo...  bigsmile.gif


Pamėginsiu pasikalbėti pirmadienį su Roma. O tai kas pas juos gamina, jei mama serga? Kas namus tvarko? Patys vaikai? Paprašysiu, kad Roma palydėtų į šeimą. Nors tiesą pasakius, gal nėr reikalo eiti pas žmones į svečius ir trukdyti juos. Jiems ir taip nesmagu, manau. Nežinau. Iš kitos pusės, jei įdėsiu bulvių maišą, dar daržovių, dar mėsos, dar kažko, vešiu į centrą, iš centro vėl kažkur, ko gero paprasčiau pakeliui paprašyt Romos pagalbos ir nuvežt tiesiai į namus. Nežinau. Rašau padrikai...Kaip ir galvoju biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Storm: 16 gruodžio 2009 - 15:17
QUOTE(ritka68 @ 2009 12 16, 15:50)
pasiskambinau  į Debreceno 3  jau sutariau ,rytoj man jie paskambins  ir jau  galėsim  vežti (kad tik mašina važiuotų).

o dėl to kad šeimos pripranta kad jos yra šelpiamos ,tai man visai nesvarbu ,man svarbiausia vaikai ,kad alkani nebūtų,nieko negali būti baisiau už alkaną vaikutį,todėl ir norisi juos palepinti per šventes
Papildyta:
dėl šeimos,su trim berniukais tai ir aš prisidėsiu ,kai aplankysite ,parašykite smulkiau , pati auginu dar 14 metų paauglį,paklauskite koks to viduriniojo berniuko ūgis,jei nėra labai aukštas drabužių keleta turėsiu
Atsakyti
QUOTE(Svetliačok @ 2009 12 16, 15:04)
Renata gavo 2 k. butą, pilnai suremontuota. Tik visiškai be baldu. Aukštos lubos, labai dideli kambariai, dušas, WC, didelė virtuvė. Šiomis dienomis kaip ir turėjo būti jau peskirausčiusi pilnai.


oi kaip fainai bigsmile.gif - perduok jai linkėjimus nuo manęs 4u.gif

QUOTE(Storm @ 2009 12 16, 15:06)
Pamėginsiu pasikalbėti pirmadienį su Roma. O tai kas pas juos gamina, jei mama serga? Kas namus tvarko? Patys vaikai? Paprašysiu, kad Roma palydėtų į šeimą. Nors tiesą pasakius, gal nėr reikalo eiti pas žmones į svečius ir trukdyti juos. Jiems ir taip nesmagu, manau. Nežinau. Iš kitos pusės, jei įdėsiu bulvių maišą, dar daržovių, dar mėsos, dar kažko, vešiu į centrą, iš centro vėl kažkur, ko gero paprasčiau pakeliui paprašyt Romos pagalbos ir nuvežt tiesiai į namus. Nežinau. Rašau padrikai...Kaip ir galvoju biggrin.gif


sakė močiutė gamina, mama tvarko kambarius kaip supranta... na jei Roma siūlo - manau galima globoti šią šeimą... tik ji baiminasi, ar globėjai neišsigąs mamos negalios... bet juk dėl vaikų viskas... o jų svajonė blink.gif - kas važiuos pas juos - parašykite - mes su vyru prisidėsime pinigėliais mėsai nupirkti, gal jau keptai paruoštai - tegu pasidžiaugia... juk artėja stebūklų metas...
wub.gif

QUOTE(ritka68 @ 2009 12 16, 15:16)
o dėl to kad  šeimos pripranta  kad jos yra  šelpiamos ,tai man  visai nesvarbu ,man svarbiausia vaikai ,kad alkani  nebūtų,nieko negali būti baisiau  už alkaną vaikutį,todėl ir norisi juos palepinti per šventes
Papildyta:
dėl šeimos,su trim berniukais tai ir aš prisidėsiu ,kai aplankysite ,parašykite smulkiau , pati auginu dar 14 metų paauglį,paklauskite  koks to  viduriniojo berniuko ūgis,jei nėra  labai aukštas  drabužių  keleta turėsiu


pati pajausi, kada ta riba, kada atsitraukti reikia, negalima visko paduoti "ant lėkštutės", turi ir patys stengtis... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 12 16, 15:23)
oi kaip fainai  bigsmile.gif  - perduok jai linkėjimus nuo manęs 4u.gif
....

Gerai smile.gif
Atsakyti
Pamėginsiu nuvažiuot. Aš drąsi smile.gif Juokauju aišku. Pasikartosiu dar sykį, norisi kažkam realiai padėti, o ne senais daiktais. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Storm @ 2009 12 16, 15:26)
Pamėginsiu nuvažiuot. Aš drąsi smile.gif Juokauju aišku. Pasikartosiu dar sykį, norisi kažkam realiai padėti, o ne senais daiktais.  ax.gif


parašyk - sakau, mėsai aš pervesiu tau pinigėlių...
Atsakyti
poster_offtopic.gif

Kaip ryt 15:00 "Troboj"? Manau ten arčiausiai bus iki Ryto????

P.S.Aš atvažiuočiau 15:15
Atsakyti
aš taip pat galiu prisidėti pinigais ,parašyk kur pervesti arba galiu sekmadienį kelias vištas iškepti smile.gif ,tai pirmadienį jau būtinai reiktų nuvešti......
Atsakyti
ritka68 - gal irgi gali ir nori ryt pusvalandukui atbėgti kavytės... g.gif ir pasikalbėtume...

QUOTE(Storm @ 2009 12 16, 15:32)
Kaip ryt 15:00 "Troboj"? Manau ten arčiausiai bus iki Ryto????

P.S.Aš atvažiuočiau 15:15


man tinka bet kur, aš su auto...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxsaulyte: 16 gruodžio 2009 - 16:09