Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje,

QUOTE(ritka68 @ 2009 12 15, 15:56)
tai kad mašina gali dar mūsų nevažiuoti,gal šį kartą jūs nuvežkite šeimai su mažyliais ,o koordinates  šios šeimos   aš paimsiu ,galėsiu pašefuoti laiks nuo laiko,tik kad klaipėdoje  būtų ,nes pati nevairuoju ,o vyras  dirba užsienyje....tai tada taip ir tariames ,kad ketvirtadienį  užsuksite pas mane vakarop,būsim namuose

dar norėčiau vaikučių amžių  sužinoti,  gal kokių knygelių ,flomasterių ,žaisliukų pririnkčiau


gerai, Romos klausiu apie šeimą...

Merga - tau kontaktus ritk68 parašysiu į AŽ mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxsaulyte: 15 gruodžio 2009 - 16:00
QUOTE(ritka68 @ 2009 12 15, 15:56)
tai kad mašina gali dar mūsų nevažiuoti,gal šį kartą jūs nuvežkite šeimai su mažyliais ,o koordinates  šios šeimos  aš paimsiu ,galėsiu pašefuoti laiks nuo laiko,tik kad klaipėdoje  būtų ,nes pati nevairuoju ,o vyras  dirba užsienyje....tai tada taip ir tariames ,kad ketvirtadienį  užsuksite pas mane vakarop,būsim namuose

dar norėčiau vaikučių amžių  sužinoti,  gal kokių knygelių ,flomasterių ,žaisliukų pririnkčiau


Ateikit į šventę ir susitiksim mirksiukas.gif 4u.gif
Vaikai yra nuo 0- 18 metų mirksiukas.gif smile.gif
Papildyta:
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 12 15, 16:00)

Merga - tau kontaktus ritk68 parašysiu į AŽ  mirksiukas.gif


Giraaaiiiiii biggrin.gif
Labai patiko filmas,pamokantis,su savo šeimyna nusprendėm,kad eisim dar syk pažiūrėt blush2.gif
Atsakyti
į šventę ateiti negalėsiu,o konkrečios šeimos vaikučių amžių norėčiau žinoti,tada galėsiu jau ir draugų ,bei pažįstamų paklausinėti ,gal kas turi išaugtų drabužėlių ,žaisliukų
Atsakyti
QUOTE(ritka68 @ 2009 12 15, 16:08)
į šventę  ateiti negalėsiu,o konkrečios šeimos vaikučių amžių norėčiau žinoti,tada galėsiu  jau ir  draugų ,bei pažįstamų  paklausinėti ,gal kas  turi išaugtų drabužėlių ,žaisliukų


"Gerovės" centro vyr.soc.darbuotoja Roma ryt su kolegėm pasižiūrės kokią šeimą rekomenduoti tiesioginei globai - rytoj informuos... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ritka68 @ 2009 12 15, 16:08)
į šventę  ateiti negalėsiu,o konkrečios šeimos vaikučių amžių norėčiau žinoti,tada galėsiu  jau ir  draugų ,bei pažįstamų  paklausinėti ,gal kas  turi išaugtų drabužėlių ,žaisliukų


Ryt iš ryto susitinku su Roma,tai gal jau turės,ką nužiūrėjus.Šiaip daugiavaikės šeimos dažniausia būna daugiavaikių šeimų bendrijose-jų yra 4.Bet aišku paklausinėsim smile.gif
O Pas savo draugus bet kuriuo atveju galit pasmalsauti kur deda nebereikalningus drabužius,apavą ir t.t.
Nes viskas kas nereikalinga pačiam- yra reiklanga kitam smile.gif
Atsakyti
mama pernai metais debrecene ant suoliuko prisėdusi išgirdo apie tokią šeimyną ,diedukas pasakojo,kad iš savo pensijos išlaiko labai didelę savo sūnaus šeimą ,nepamenu kiek ,bet labai daug vaikų ir tėvas tik dirba policininku ,labai mažai gauna ,tai šeima vargsta ,net vaikai kai kurie neina į mokyklą ,nes apsiauti neturi ką ...man tada kažkaip keistai nuskambėjo,nu bet mama patikino ,kad tėvai negeriantys ,o dabar mama sako jau to dieduko nebemato ,gal žmogaus jau nebėra ....o man vis ši šeima iš galvos neišeina ,galvoju gal žmonės net nežino kur kreiptis paramos ir tokių šeimų man atrodo tik daugėja ,na dar paprašysiu mamos paklausinėti ,tai čia netoli ,pati nueičiau pažiūrėti....kad vaikų neturėti kuom apauti ,man tai kažkaip keistai nuskambėjo ,manau kad ir labai neturtingos šeimos ,jei rūpinasi savo vaikais ,manau drabužėlių vaikams tikrai suranda.....
Atsakyti
Saulyte, pirmiausia dėkui tau už šventės organizavimą ir pačią šventę. Žemai lenkiu galvą.

Ketvirtadienį aš irgi dalyvausiu. Tikriausiai. Ar reikia kažką atsinešt. Pvz tortą?

Dėl maisto, aš irgi galvojau kitą savaitę kokiai šeimai suorganizuot šventę. Nupirkt šventėms maisto. Merga, perduok Romai ryt linkėjimus šiuo klausimu biggrin.gif, paskambinsiu aš jai, arba pirmadienį susitiksim.

Merginos, o kada kavą gersim? Šiaip, be reikalų? Arba karštą vyną šaltą žiemos vakarą? mmm?
Atsakyti

Labai ačiū aišku xxxsaulytei - tikra supermama 4u.gif
O dėl kavos ar vyno - būtų skanu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elve: 15 gruodžio 2009 - 17:23
QUOTE(elve @ 2009 12 15, 18:23)
Labai ačiū aišku xxxsaulytei - tikra supermama 4u.gif
O dėl kavos ar vyno - būtų skanu  drinks_cheers.gif


Na ką. Turim trečiadienį-penktadienį ir sekantį pirmadienį-trečiadienį. Balsuojam smile.gif Man visos tinka, jei po darbo.
Atsakyti
QUOTE(Storm @ 2009 12 15, 17:08)
Ketvirtadienį aš irgi dalyvausiu. Tikriausiai. Ar reikia kažką atsinešt. Pvz tortą?

Merginos, o kada kavą gersim? Šiaip, be reikalų? Arba karštą vyną šaltą žiemos vakarą? mmm?


nupirko Merga aukselis dvi dėžes mandarinų ir dėžę bananų... O dir.pavaduotojos šiandien klausiau - tai sakė tik vaisių reikia... stalą patys paruoš... Manau užteks "Rytui", geriau kokiai šeimai iš "Gerovės" centro mirksiukas.gif ten va tai badas

merginos - kavą gerkim gal ketvirtadienį kokia 15 val., po to į "Rytas" šventę - na ir aš spėčiau.... blush2.gif \o prieš šventę gal už pinigėlius maistelį supirktume už tą likutį - su Roma kalbėjau, tai maistelio reikia kūdikiam nuo gimimo iki 1 metukų - mišinėlių, tyrelių... reikia "prazonduoti" kur kokios akcijos... sako dar pampersų reikia, bet jie brangūs ir manau kai neturi kuom maitinti - tai ne pampius reikia naudoti o paprastus vystyklus... ar aš neteisi... g.gif aš už maistelį !!!
P.S. na nesiguli man ir nesisėdi namuose, na nenoriu, juk dar spėsiu... blush2.gif tašę pažadu įsidėti į mašiną... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxsaulyte: 15 gruodžio 2009 - 18:26
Tai taip ir tariam. KkETVIRTADIENIS 15:00. Kur kam patogiau susitikt?
Atsakyti
Saulyte,
as taip pat noreciau kokiai konkreciai seimai maisto, kad nors per sventes, nors vienas vaikas is tu vargsiuku, pilnu pilvu butu blush2.gif Vienisa mamyte su vaikeliu mieliau as wub.gif


Lauksiu ziniu 4u.gif
Atsakyti