Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje,

QUOTE(astaxa @ 2010 06 01, 09:33)
Lovyte gavome, ačiū mamytei niku Niu kad padovanojo tokią puikią lovą Domantukui. Ieškojome vienos, gavome dvi, galės berniukas patogiai gulėti ir kitame kambaryje, ne tik miegamąjame. Beliko su Klaipėdiškių ir Gargždiškių pagalba saugiai ir sėkmingai lovą pargabenti į Gargždus.

Nera uz ka 4u.gif Tikiosiu sita lovyte pades Domantukui pasveikti 4u.gif
Atsakyti
yra už ką smile.gif

Dar noriu padėkoti "Renginių centro" direktoriui Mariui, kuris pasiryžo ją nugabenti Domantukui!

Dėl tokių žmonių-pajūrį gyventi gera. smile.gif


Atsakyti
QUOTE(Niu @ 2010 06 01, 14:34)
Nera uz ka  4u.gif  Tikiosiu sita lovyte pades Domantukui pasveikti  4u.gif


Niu,tau dyyyyydelį AČIŪ sako 4 šeimos.Paskutiniai daikteliai pirmadienį iškeliavo pas jauną,bet jau koją tvirtai dedančią į gyvenimą šeimą. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 02 birželio 2010 - 05:32
Merga, tai tau dydeli aciu!!! Tu nuostabi! Sveikatos tau ir visai tavo seimai!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas dienas smile.gif Atsiradau ir aš pražuvėlė. Visa tokia išsiilgus visų smile.gif Turiu pasiūlymą. Dabar vaikams atostogos, gal pasiūlyt centro vaikams pamokėles, juk čia besirenkančios kažkokiais hobiais užsiima? Tarkim galėčiau suregt dekupažo pamokėles, gal kažkas dar kažko galėtų pamokyt, atsigertume su vaikais arbatos, kaip manot?

P.S.Idėja ne mano, kitoj temoj užmačiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Storm @ 2010 06 02, 20:54)
Labas dienas smile.gif Atsiradau ir aš pražuvėlė. Visa tokia išsiilgus visų smile.gif Turiu pasiūlymą. Dabar vaikams atostogos, gal pasiūlyt centro vaikams pamokėles, juk čia besirenkančios kažkokiais hobiais užsiima? Tarkim galėčiau suregt dekupažo pamokėles, gal kažkas dar kažko galėtų pamokyt, atsigertume su vaikais arbatos, kaip manot?

P.S.Idėja ne mano, kitoj temoj užmačiau  4u.gif


A mintis ir visai nieko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2010 06 03, 07:16)
A mintis  ir visai nieko  4u.gif


Niu tai būsi centre, pasikalbėk su Roma
Atsakyti
QUOTE(Storm @ 2010 06 03, 09:51)
Niu tai būsi centre, pasikalbėk su Roma


ateinačną saaitę prasuksiu pro Romą mirksiukas.gif
Atsakyti
uoga 3 ir bbrigitux - jūsų parama "Gerovės" centrui šiandien pristayta - ačiū nuo tų kam atiteks mirksiukas.gif

Klabėjau su Roma - tai sakė labai trūksta kūdikiam maistelio - mišinėlių, košyčių... badauja kūdikiai doh.gif Gavo naują šeimą, su 3 mėn mergyte, kuriai duoda tik arbatą... siaubas koks...

Savaitgalį su vyru vėl padarysim užpirkimą maistelio.... Pasižiūrėkit, gal kokių kas praimtų dar naudojamų turite maistelių, neišmeskite....


Storm - sveika sugryžus 4u.gif Merga, Storm - gal darom kitą savaitę kavadienę su Roma ? mirksiukas.gif man patogiausia apie pietus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxsaulyte: 03 birželio 2010 - 17:02
QUOTE(xxxsaulyte @ 2010 06 03, 18:00)

Storm - sveika sugryžus  4u.gif  Merga, Storm - gal darom kitą savaitę kavadienę su Roma ?  mirksiukas.gif man patogiausia apie pietus


Nevopros,aš visada(beveik visada biggrin.gif ) pasiruošus pioneer.gif biggrin.gif
Atsakyti
as galiu pasiulyti anglu kalbos pamokeles:))
Atsakyti
turiu tris maisiukus rubeliu mazdaug 5 metu berniukui,keleta paauglei.Dar labai liuks rudenini kombinezona 74 cm dydzio.Manau ir zaisliuku idesiu leliukams.Gal uzsuktumet kuri prigriebti? blush2.gif
Atsakyti