Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje,

QUOTE(merga @ 2010 05 11, 07:29)
Sveiki.
Vaikinui ,kurio ūgis 1,80 reiktų kelnių(treniginių,džinsų)

Merga, dar parasyk koki dydi nesioja, ugio neuztenka.
Atsakyti
QUOTE(Niu @ 2010 05 11, 16:00)
Merga, dar parasyk koki dydi nesioja, ugio neuztenka.


Aš nuvežiau savo bičo džinsius vienus,tai ant etikėtės užrašyta W34 L32 unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2010 05 11, 16:56)
Aš nuvežiau savo bičo džinsius vienus,tai ant etikėtės užrašyta W34 L32  unsure.gif

Tai cia juosmuo bus apie 100cm, ilgis ugiui 180cm. ax.gif Tai jau L dydzio vyrukas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 11 gegužės 2010 - 16:40
SKUBIAI - reikia lovos, baldelių bet kokių - vienai mamytei, kuri atsiėmė iš grupės paaugliuką ir augins pati....

Roma labai prašo pagalbos, nors čiužinio, nes neturi nieko...
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2010 05 11, 17:39)
Tai cia juosmuo bus apie 100cm, ilgis ugiui 180cm. ax.gif Tai jau L dydzio vyrukas.


Vis dar ieškau vaikinui kelnių ir dar 45-45,5 dydžio batus.Mano sūnus nešioja 46,5 tai per dideli doh.gif ax.gif
Atsakyti
Laba diena,
darau namuose generalinę tvarką, tai atrinakau kelis maišiukus atliekamų rūbelių (keli vaikiški, šiek tiek sutepti, bet manau, kad į lauką tikrai tiks, bei moteriški). Jei reikia, gal galėtumėte paimti? Galimybės nuvešt pati nelabai turiu, nes šiuo metu nevairuoju, o MB tokiu metu dirba...
Atsakyti
Sveikos pajūrio gyventojos.
reikia jūsų pagalbos.

Šeštadienį buvau Gargžduose ir nuvežiau sergančiam berniukui čiužinį nuo pragulų. iškilo bėda, kad berniukas guli vaikiškoje lovytėje, o čiužinys pritaikytas normaliai lovai. užlenkus jį, jis normaliai nefunkcionuoja. Gal galit padėti surasti kokią lovą su čiužiniu, ar netgi tachtą.. lova su čiužiniu geriau būtų, nes užsikištų čiužinuko galai.. bet jei nerasim, tiks ir tarybinė tachta.

kažkas tokio būtų idealu..
http://klaipedacity....va-iid-59279178



jei kažkas pasiūlytų, parašykit man į AŽ, duosiu Domantuko mamos kontaktus ir nuorodą į ligos istoriją..

Ją galite rasti www.rugute.com
Atsakyti
pagalvojau pasiūlysiu, turiu dvi ežio korteles, dalino tai ir paėmiau, ten yra taip ,kad prisiregistravus, 3 mėn sms į visus tinkus nemokamai 4u.gif , sakau gal kam reiktų, aš tai sms nerašinėju, tai man belieka kam padovanot biggrin.gif
Atsakyti
Turiu drabuzeliu daug mazdaug nuo gimimo iki kokiu 2-3 metu gal, mergaitei ir berniukui. jie nera suplyse ar pan., bet man negrazus, seni tokie. zodziu, gavau daug visokiu savo dukrytei is pazistamu, bet tu nemoviau ir nemausiu, man nepatinka. galvoju, gal yra tikrai prastai gyvenanciu mamyciu, kurios nebutu tokios isrankios ir tiktu tie drabuziukai joms. yra ir batuku siek tiek. turiu ir autokedute nenaudojama, nes saugos dirzai pasimete, bet gal kam irgi praverstu kaip kokia maitinimo kedute ar pan. (ta nuo 9 iki 18 kg.).
tai va, nezinau, nei kur kreiptis, nei ar reikalinga kam nors, ismesti visai lauk biski gaila...
Atsakyti
QUOTE(astaste @ 2010 05 25, 12:32)
Turiu drabuzeliu daug mazdaug nuo gimimo iki kokiu 2-3 metu gal, mergaitei ir berniukui. jie nera suplyse ar pan., bet man negrazus, seni tokie. zodziu, gavau daug visokiu savo dukrytei is pazistamu, bet tu nemoviau ir nemausiu, man nepatinka. galvoju, gal yra tikrai prastai gyvenanciu mamyciu, kurios nebutu tokios isrankios ir tiktu tie drabuziukai joms. yra ir batuku siek tiek. turiu ir autokedute nenaudojama, nes saugos dirzai pasimete, bet gal kam irgi praverstu kaip kokia maitinimo kedute ar pan. (ta nuo 9 iki 18 kg.).
tai va, nezinau, nei kur kreiptis, nei ar reikalinga kam nors, ismesti visai lauk biski gaila...



vežk viską į VKC Turgaus g. 22 (šalia konsultacinės poliklinikos).
5 kab. (berods), Roma.

Tavo vyrui ten visai netoli nuo darbo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bbrigitux @ 2010 05 23, 17:46)
Laba diena,
darau namuose generalinę tvarką, tai atrinakau kelis maišiukus atliekamų rūbelių (keli vaikiški, šiek tiek sutepti, bet manau, kad į lauką tikrai tiks, bei moteriški). Jei reikia, gal galėtumėte paimti? Galimybės nuvešt pati nelabai turiu, nes šiuo metu nevairuoju, o MB tokiu metu dirba...

nejaugi nereikia? moteriški rūbeliai tikrai dar neblogos kokybės...
Atsakyti
atiduodam universalų vežimuką... gal kokiai mamytei pravers... vežimukas bordo spalvos, tinka leliukui nuo gimimo... vežimukas dideliais ratais, sakyčiau kiek sunkokas (čia pagrindinis minusas). taip pat, kadangi vežimuką laikiau mašinos bagažinėje - šiek tiek pasitrynęs vežimuko stogas.
taip pat mamytė, kuri pasiimtų vežimuką, turėtų jį išsivalyt. nes pati dabar nelabai turiu galimybės tai padaryt...
Atsakyti