Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje,

QUOTE(merga @ 2010 05 01, 10:23)
Galite nugabenti  į VKC Turgaus g.22  smile.gif ,tai taip pat yra senamiestyje prieš 1 moterų koncultacinę polikliniką  smile.gif

tokios galimybes neturiu... 4u.gif
Atsakyti
Dovanoju nemokamą fotosesiją. Apie 30 jūsų vaikelio ( galima ir šeimos) fotonuotraukų. smile.gif . Atvažiuočiau ir į aplinkinius rajonus. 8686 64622
Atsakyti
Merga, kiek einu tiek niekas duru man pas jusu seseri neatidaro, jau pavargau tuos 3 maisus tasyt. gal jus greiciau paimsit? arba nesiu prie konteinerio, nes nera vietos pas mane
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pakalnute_klp: 02 gegužės 2010 - 20:14
Labas, merga 4u.gif Ar dar užsuksi į pietinį miesto galą? Turiu porą maišiukų mergaitėms pririnkusi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sotto @ 2010 05 02, 22:36)
Labas, merga  4u.gif Ar dar užsuksi  į pietinį miesto galą? Turiu porą  maišiukų mergaitėms pririnkusi  smile.gif


Merginos,rytoj būsiu visą rytą laisva,tad prašom savo numeriukus.

Pakalnute_Klp,atsiprašau,kad taip gavosi,tiesiog pati turėjau mini infarktą ir gulėjau ligoninėje, visą praėjusią savaitę budėjome pas mano tėtį ligoninėje reanimacijoje,todėl nieko neradai,kadangi šiandien nuo ryto būsiu aš neišeina per miestą apvažiuoti,o be to dar + darbas,kuris ir labai kooreguoja mano veiksmą smile.gif
Parašyk kada būsi namie rytoj,tai atvažiuočiau tiek pas tave,tiek pas Margaritą ir pas kitas.
Atsakyti
Mielosios,esu dirbantis begalo užsiėmęs ir savo ūkį turintis žmogeliokas.todėl labai pršau,jei turit galimybę nuveškit savo atiduodamus paramai daiktus pačios.
Tai glite padaryti šiais adresais:
Adresas: Turgaus g. 22 / Tomo g. 15, Klaipėda

Darbo laikas: I-IV - 8:00-17:00 val., V – 8:00-15:45 val., VI-VII - nedirba

http://www.gerovescentras.lt/

Debreceno 3
http://www.lygus.lt/ITC/nvo.php?id=154
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 03 gegužės 2010 - 12:46
QUOTE(merga @ 2010 05 03, 07:20)
Merginos,rytoj būsiu visą rytą laisva,tad prašom savo numeriukus.

Pakalnute_Klp,atsiprašau,kad taip gavosi,tiesiog pati turėjau  mini infarktą ir gulėjau ligoninėje, visą praėjusią savaitę budėjome pas mano tėtį ligoninėje reanimacijoje,todėl nieko neradai,kadangi šiandien nuo ryto būsiu aš neišeina per miestą apvažiuoti,o be to dar + darbas,kuris ir labai kooreguoja mano veiksmą  smile.gif
Parašyk kada būsi namie rytoj,tai atvažiuočiau tiek pas tave,tiek pas Margaritą ir pas kitas.

busiu rytoj nuo 4 val
Atsakyti
Atliko nedidelė sėdima vonia. Gal kam reikia? Būkllė nebloga, neužsimurzinusi, neišdaužyta, tik be sifonų.
Jei žinot kam reikia - praneškit į AŽ
Atsakyti
SAULYTE

Kokia brangi Tau ši dienelė,
Tik vieną kartą per metus.
Tad sveikinu ir linkiu laimės
Juk tai – gimtadienis brangus.
.
.

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 09 gegužės 2010 - 10:33
ačiū , vaišinu birthday.gif
Atsakyti
Loreta, su gimtadieniu! Buk laiminga! happybday.gif victory.gif
Atsakyti
Sveiki.
Vaikinui ,kurio ūgis 1,80 reiktų kelnių(treniginių,džinsų)
Atsakyti