Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje,

turiu du maišus vaikiškų drabužėlių iki 2 metukų mergaitei ir berniuku.....jei būsi merga mano rajone gal užsuksi,specialiai nevažiuok ,palaikysiu.......
Atsakyti
QUOTE(Galleta @ 2010 04 16, 22:25)
laukiu ziniu  4u.gif


Sakė-reikia smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ritka68 @ 2010 04 17, 08:06)
turiu du maišus vaikiškų drabužėlių iki 2 metukų mergaitei ir berniuku.....jei būsi merga  mano rajone gal užsuksi,specialiai nevažiuok ,palaikysiu.......


Rytoj būsiu tavo kraštuose po pietų,jei nesunku įmesk į AŽ savo tel.nr ir durų kodą blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2010 04 18, 13:18)
Sakė-reikia  smile.gif
Papildyta:
Rytoj būsiu tavo kraštuose po pietų,jei nesunku įmesk į AŽ savo tel.nr ir durų kodą  blush2.gif

tvarkoj, tada tuoj perziuriu, ka galiu parupinti 4u.gif
Atsakyti
SOS

Centrui labai labai reikia lovytės leliukui ir vežimėlio
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2010 04 18, 13:18)
Sakė-reikia  smile.gif

surinkau viena maisiuka 4u.gif kada galeciau iduoti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Galleta @ 2010 04 20, 11:56)
surinkau viena maisiuka  4u.gif kada galeciau iduoti?  ax.gif


susikambinsim,šiandien zyliosiu per gydytojus ir tuo pačiu pasistengsiu visas prasinešusias aplankyti smile.gif
Atsakyti
Turiu dvi vaikiškas loveles su čiužiniais. Būtų neblogai, jei kas jas pasiimtų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2010 04 21, 13:05)
Turiu dvi vaikiškas loveles su čiužiniais. Būtų neblogai, jei kas jas pasiimtų ax.gif


parašyk į AŽ man arba Merga adresą su tel. - būtinai suorganizuosim paėmimą, nes lovyčių ypač reikia
Atsakyti
Labas vakaras, mes turim nenaudojama vezimeli Tutis trio confort, praktiskai naujas, nes lopsys naudotas tik keleta kartu lauke, visa kita nauja. Galetume padovanoti, jei kam reikia vezimuko blush2.gif 4u.gif
P.S. jei ka, pasakykite i ka kreiptis ar kam parasyti, arba galima man i az parasyti. Beje, as is Klaipedos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zyle80: 22 balandžio 2010 - 20:29
QUOTE(Zyle80 @ 2010 04 22, 21:27)
Labas vakaras, mes turim nenaudojama vezimeli Tutis trio confort, praktiskai naujas, nes lopsys naudotas tik keleta kartu lauke, visa kita nauja. Galetume padovanoti, jei kam reikia vezimuko  blush2.gif  4u.gif
P.S. jei ka, pasakykite i ka kreiptis ar kam parasyti, arba galima man i az parasyti. Beje, as is Klaipedos.


Sveiki.Galite kreiptis į "Šeimos ir vaiko gerovės centrą" adresu Turgaus 22 į soc.darbuotoją Romą.Arba į mane. (Tkol kas tik darbo dienomis,nes gydausi) blush2.gif
Atsakyti
sveika ax.gif gal vel kada pro sali vazuosi?prinese man drabuziuku leliukams ax.gif keleta nestutems..ir zaisliuku maisiuka surinkau..jei vazuosi kauno gatve,gal prasuksi merga mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 27 gruodžio 2016 - 19:45
Turiu vonelę leliukui. Nenauja, bet visai gera...
Gal kam prireiks...
Atsakyti