Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje,

QUOTE(merga @ 2010 04 12, 09:16)
Ups,ir vėl pasimoviau su tais žinučių skaičiais  blush2.gif
doh.gif

nieko, ji dabar nematoma, kai ši tema pasibaigs, tiesiog nekurkite naujos, patvirtinsiu tą mirksiukas.gif

O dėl komentarų... Deja, jų visada buvo ir bus. Taip, tokie reiškiniai trumpam pakerta sparnus, bet ar gi mes, paramos moterys prie to nesam pripratusios? O kiek čia būta komentarų apie mus? Net suskaičiuot sunku kiek visko nutinka...
Kadais buvau pakliuvus į itin liūdną istoriją, kai šlykštalų papylė net ne pašaliniai žmonės, o patys tie, kuriems parama buvo skiriama ilgą laiką (ne tik daiktais, o visokiaropa moralinė pagalba ir t.t., na, pačios suprantat). Buvo taip skaudu, kad ašaros pačios riedėjo, dėjau 'kryžius' ant visų pradėtų veiklų ir žegnojausi 'viskas, iš manęs gana...'. Bet po visko uždaviau sau klausimą: 'kas svarbiau? Dirbti ar pasiduoti panikai dėl neteisybės?' Visgi svarbiau dirbti buvo. Kol dar rusena noras matyti bent akimirkai laimingas akis, bent trumpą šypseną, kai visi aplink nusisuka ir lieki vienas svarbiausias žmogus (su maišeliu lauktuvių ar be, nesvarbu) tam, kuriam reikalingas esi kaip šviežias oras... reikia eiti toliau ir tapti atsparesnėms nemaloniems, nepelnytai užgriuvusiems, išgyvenimams. Mes stiprios ir reikalingos!
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2010 04 12, 10:11)
Merga, kodel niekais? Tikrai nesutinku. Negalima nuleisti ranku del poros gyvenimu nepatenkintu zmoniu. Pagiezos kupinu komentaru buvo ir bus, toks jau laikmetis, zmones pikti ir suirze nezinia ant ko. Todel reikia buti psichologiskai tvirtiems. 4u.gif
Beje, sestadieni Akropoly maciau dvi savanores su lankstinukais, tik nemaciau jokio vezimelio salia, kur krauti aukojamus produktus. Idomu taip pasidare. mastau.gif


blush2.gif Žinau,todėl pioneer.gif ,pažadu emocijas kišti gilia į maišą smile.gif
Vežimėliai tikriausia buvo sustatyti prie centrino įėjimo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(*Rita* @ 2010 04 12, 10:32)
nieko, ji dabar nematoma, kai ši tema pasibaigs, tiesiog nekurkite naujos, patvirtinsiu tą mirksiukas.gif

O dėl komentarų... Deja, jų visada buvo ir bus. Taip, tokie reiškiniai trumpam pakerta sparnus, bet ar gi mes, paramos moterys prie to nesam pripratusios? O kiek čia būta komentarų apie mus? Net suskaičiuot sunku kiek visko nutinka...
Kadais buvau pakliuvus į itin liūdną istoriją, kai šlykštalų papylė net ne pašaliniai žmonės, o patys tie, kuriems parama buvo skiriama ilgą laiką (ne tik daiktais, o visokiaropa moralinė pagalba ir t.t., na, pačios suprantat). Buvo taip skaudu, kad ašaros pačios riedėjo, dėjau 'kryžius' ant visų pradėtų veiklų ir žegnojausi 'viskas, iš manęs gana...'. Bet po visko uždaviau sau klausimą: 'kas svarbiau? Dirbti ar pasiduoti panikai dėl neteisybės?' Visgi svarbiau dirbti buvo. Kol dar rusena noras matyti bent akimirkai laimingas akis, bent trumpą šypseną, kai visi aplink nusisuka ir lieki vienas svarbiausias žmogus (su maišeliu lauktuvių ar be, nesvarbu) tam, kuriam reikalingas esi kaip šviežias oras... reikia eiti toliau ir tapti atsparesnėms nemaloniems, nepelnytai užgriuvusiems, išgyvenimams. Mes stiprios ir reikalingos!


Tikra tiesa irnesakyk.gif ,todėl šiandien,tokią gražią dieną ir važiuosiu pas vieną mamytę,kuri leliukui dovanoja lopšį su visais "pričendalais" ir nuvešim jaunai mamytei su dar puspilne mano mašiniuko bagažinę visokių gerų dalykų biggrin.gif
Atsakyti
ALVYDE didelis ačiū už lopšį jis thumbup.gif ,taip pat keletui mamyčių už maišiukus,o taip pat labai noriu padėkoti savo bendruomenės žmonėms,kurie labai prisideda prie paramos, paskaitinėja mūsų temą,bet nedrįsta pasisakyti smile.gif
IR TOLIAU IEŠKOM VEŽIMĖLIO LELIUKUI,KURIS PAPYLDĖ VIENOS DAUGIAVAIKĖS ŠEIMOS GRETAS smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 12 balandžio 2010 - 14:15
QUOTE(merga @ 2010 04 12, 08:11)
Atsiliepimai po savaitgaly rengtos akcijos
Kartais labai skaudu būna kai tavo pastangas kažkas paverčia niekais...  verysad.gif cray.gif
http://klaipeda.dien...1949/komentarai


Olga - atsimink - NIEKADA neskaityk komentarų !!! Kiekvienam geras nebūsi o to ir nereikia... Kiekvienas asmuo, nors kiek esantis žinomas visuonemėje bet kokioje, turi turėti "storą odą" visiem tokiem dalykam...
Neskaityk ir bus ramu.
P.S. aš pro tai jau praėjus, nebekreipiu dėmesio, darau tai , ką matau kas yra reikalinga...

Labai gaila, kad lietuvaičių tokių yra, kurie vietoj to kad padėtų šiai dienai sunkiau gyvenančiai šeimai, rašo visokius niekus.... -Žinok neskaičiau ir neskaitysiu komentarų... įsivaizduoju... Mesk iš galvos ir TIK PIRMYN su gerom idėjom ir prasmingais darbais, kol yra noro ir sveikatos...

Aš kol kas mėgaujuos motinyste, ko gero per daug per 12 metų išdalinau save...
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2010 04 12, 22:18)
Olga - atsimink - NIEKADA neskaityk komentarų !!! Kiekvienam geras nebūsi o to ir nereikia... Kiekvienas asmuo, nors kiek esantis žinomas visuonemėje bet kokioje, turi turėti "storą odą" visiem tokiem dalykam...
Neskaityk ir bus ramu.
P.S. aš pro tai jau praėjus, nebekreipiu dėmesio, darau tai , ką matau kas yra reikalinga...

Labai gaila, kad lietuvaičių tokių yra, kurie vietoj to kad padėtų šiai dienai sunkiau gyvenančiai šeimai, rašo visokius niekus.... -Žinok neskaičiau ir neskaitysiu komentarų... įsivaizduoju... Mesk iš galvos ir TIK PIRMYN su gerom  idėjom ir prasmingais darbais, kol yra noro ir sveikatos...

Aš kol kas mėgaujuos motinyste, ko gero per daug per 12 metų išdalinau save...


tai gavau mailu
pioneer.gif ,nebeskaitysiu smile.gif
Atsakyti
jus visos saunuoles cia esancios,jums stiprybes,meiles seimoje, wub.gif
Atsakyti
QUOTE(jurguliooks @ 2010 04 14, 14:57)
jus visos saunuoles cia esancios,jums stiprybes,meiles seimoje, wub.gif


aciuks.gif

Atsakyti
O mano automobilio bagažinėj guli krūva fantastiškų minkštų didelių žaislų tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Storm @ 2010 04 15, 09:13)
O mano automobilio bagažinėj guli krūva fantastiškų minkštų didelių žaislų  tongue.gif


Kaip faina bigsmile.gif ,vešk Romai,pradžiuginsi vaikus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2010 04 05, 16:20)
SOS,Merginos, šiandien gavome pagalbos šauksmą iš daugiavaikės šeimos,gimus 4 vaikui.
Skubiai reikia naujagimei mergaitei  praktiškai visko, mergytės ūgis 51 cm. svoris apie 4kg.,reiktų nuo vystyklų iki šiltesnių drabužėlių.
Perduoti galima per mane arba per Lexaną .AČIŪ 4u.gif

tai ar dar reikia mergytei kazko,ar jau pilnai aprupinta? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Galleta @ 2010 04 16, 16:03)
tai ar dar reikia mergytei kazko,ar jau pilnai aprupinta?  blush2.gif


tuoj susbiribinsiu ir duosiu žinoti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2010 04 16, 16:21)
tuoj susbiribinsiu ir duosiu žinoti  mirksiukas.gif

laukiu ziniu 4u.gif
Atsakyti