Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje,

QUOTE(xxxsaulyte @ 2010 03 26, 14:29)
gal po Velykų, nes dabar atostogos kitą sav., gal vaikai kur nors bus pas globėjus... g.gif

saulyt, kaip tavo mažiukė auga ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
ritka68-2 dovanėlės;
Saulytė-10 dovanėlių;
digi-4 dovanėlės;
gita-5 dovanėlės;
taatjana -5 dovanėlės;
merga kol kas 3 dovanikės blush2.gif
digi- 4 dovanėlės;
elve- 2 dovanėlės;

trūksta-20 dovanėlių

Manau einas puikiai ax.gif smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 26 kovo 2010 - 16:01
sveikos mergaites,

vis uzsuku pas jus pasiskaitau,kaip reikalinga pagalba vaikuciams. jau esu nuvezus Romai atrinktus rubus. noriu prisideti ir prie velykines akcijos. paruosiu 5 dovaneles. tik iki kurios dienos reik paruost?
Atsakyti
5 dovaneles siandien jau nuveziau i Geroves centra 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taatjana: 26 kovo 2010 - 19:08
QUOTE(chilyru @ 2010 03 26, 17:52)
sveikos mergaites,

vis uzsuku pas jus pasiskaitau,kaip reikalinga pagalba vaikuciams. jau esu nuvezus Romai atrinktus rubus. noriu prisideti ir prie velykines akcijos. paruosiu 5 dovaneles. tik iki kurios dienos reik paruost?


BŪTŲ GERAI IKI DIDŽIOJO KETVIRTADIENIO-BALANDŽIO 1 D.surinkti viską,bet galim ir iki balandžio 6d (antradienio)


ritka68-2 dovanėlės;
Saulytė-10 dovanėlių;
digi-4 dovanėlės;
gita-5 dovanėlės;
taatjana -5 dovanėlės;
merga kol kas 3 dovanikės blush2.gif
digi- 4 dovanėlės;
elve- 2 dovanėlės;
chilyru-5 dovanėlės;

trūksta-15 dovanėlių

Mielosios,del šeimyninių aplinkybių,skubiai ryt anksti ryte išvažiuoju į Joniškį,tad labai atsiprašau,merginų pas kurias vakar žadėjau atvažiuoti
Atsakyti
As biski ne i tema bigsmile.gif Merga, bet kur pas tamsta tiek geliu telpa doh.gif Kalediniu grazumas wub.gif Noreciau, reiks ieskotis.
Atsakyti
QUOTE(gita @ 2010 03 26, 22:29)
As biski ne i tema  bigsmile.gif  Merga, bet kur pas tamsta tiek geliu telpa  doh.gif  Kalediniu grazumas  wub.gif  Noreciau, reiks ieskotis.


Kai atlaisvinau kelias spintas ir atidavaiau labdarai,atsirado vietos 2 staliukams,o ant jų... lotuliukas.gif ,apie palanges nešneku,o jau baigiu ir šiltnamį pasiruošti biggrin.gif
Vienos iš iš mano šeimos remiamų šeimų mergaitė jau klausė ar greit galės atvažiuoti pas mane skinti jurginų ir pomidorų biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 26 kovo 2010 - 22:41
Merga - Olga - Tu NEREALI 4u.gif 4u.gif 4u.gif sveikatos Tau ir uchvatos, kaip sako aukštaičiai mirksiukas.gif


QUOTE(digi @ 2010 03 26, 15:48)
saulyt, kaip tavo mažiukė auga  ax.gif  mirksiukas.gif


ačiū, puikiai augam... dieviška mažylė, tiesiog kaip mėgavaus brandžiu neštumu, taip mėgaujuos brandžia motinyste wub.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2010 03 26, 23:10)
Merga - Olga - Tu NEREALI 4u.gif  4u.gif  4u.gif  sveikatos Tau ir uchvatos, kaip sako aukštaičiai  mirksiukas.gif
ačiū, puikiai augam... dieviška mažylė, tiesiog kaip mėgavaus brandžiu neštumu, taip mėgaujuos brandžia motinyste  wub.gif


aciuks.gif ,tik nežinau už ką blush2.gif
Atsakyti
Ir aš galvoju, kad po Velykų smile.gif Tai susirašysim mirksiukas.gif
Atsakyti
šiandien buvau gerovės centre pas Romą ,užpildžiau dėl 2 proc. paramos....tad merga pas mane užvažiuoti nebereikia
Atsakyti
QUOTE(ritka68 @ 2010 03 26, 23:19)
šiandien  buvau gerovės centre pas Romą  ,užpildžiau  dėl 2 proc. paramos....tad  merga  pas mane užvažiuoti nebereikia


thumbup.gif ,dar vienas mažas spindulėlis pasieks šeimą .AČIŪ oro_buckis.gif
Atsakyti