Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje,

Turiu atiduoti moteriškų 36-40 dydžio rūbų ir mergaitiškų iki 4 m.
Nžn kaip čia ir kur viskas vyksta, bet gal reikia kam blush2.gif

Tiesa, dar minkštų žaislų turiu, gal dar kokią lėlytę , apšvieskit mane ką čia reikia siūlyt, ką renkat blush2.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Jura*: 25 kovo 2010 - 15:44
QUOTE(*Jura* @ 2010 03 25, 15:42)
Turiu atiduoti moteriškų 36-40 dydžio rūbų ir mergaitiškų iki 4 m.
Nžn kaip čia ir kur viskas vyksta, bet gal reikia kam  blush2.gif


Jei turite galimybę,galit pati nuvežti į Šeimos ir vaiko gerovės centrą esantį Turgaus g.22 Priš buvusią 1 moterų koncultaciją,na,o jei galimybės nėra,tada man į Až savo koordinates ir tel numeriuką smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gita @ 2010 03 25, 11:03)
..........Avatare, kaip suprantu, tavo mazyle  wub.gif  Grazuoliuoke  thumbup.gif


sveika Gita - taip, mano pupa wub.gif
taip, Ryte neorganizuosiu šiais metais, du metai buvo liuks, pernai- nusivylimas.... gal kitais metais vėl atgaivinsim...
žinau, vaikai niekuo nekalti, aplinka kalta... labai tinka šis pasakymas...

QUOTE(elve @ 2010 03 25, 11:13)
Labutis merginos  4u.gif Prie Velykiniu dovaneliu prisideciau ir as  smile.gif
O Ryto vaiku jau pasiilgau  ax.gif


žinok aš irgi pasiilgau jau... nors ir dičkiai, bet... wub.gif gal nueinam prieš Velykas - su sladiniais, kaip visada eidavom... a? ką manai? aš prisiderinčiau po 18 val. mirksiukas.gif

QUOTE(merga @ 2010 03 25, 12:18)
4u.gif
Praėjusiais metais,Saulytė buvo suorganizavusi velykinę šventė ryte,bet patyrė fiasko.O centro vaikai jokjo dėmėsio dėja negauna  unsure.gif


na aukščiau jau parašiau... ne kad fiasko, bet... nuoskauda liko...
bet užtai nuveštos Dariaus mergaitėms ir Kristinos vaikams vaišs - buvo visas balius thumbup.gif

QUOTE(neringuutia @ 2010 03 25, 14:23)
iki kito penktadienio butinai ''pasidalinsim''rubeliais  mirksiukas.gif


liuks, parašyk kai turėsi.. užlėksiu, nes antr. ir treč. važiuosiu į III pol.
Neringa, gal mamyčių temoj įmesk - 8 mėn. berniukui o ir dičkiam gal turės ko mamytės mirksiukas.gif

QUOTE(merga @ 2010 03 25, 15:36)
nebūtinai už 10lt.,bet iki 10lt. smile.gif ,nes  daug kam sunkūs laikai,o prie visokių akcijų mamytės prisidėti nori mirksiukas.gif , ir dar nebūtinai turi būti saldumynai,tiesog mažiesiems aktualiau yra saldainiai  smile.gif

Ir dar :Pykit,nepykit ,bet esu tiesmuka ir rėžiu tiesiai šviesiai: Mes užsiimam parama šeimoms ir ypatingai jų vaikams ,kurioms yra tikrai riesta. Todėl renkam drabužius,avalyne,daiktus ir baldelius dažniausia jau naudotus ar dvėtus,žinoma būna ir naujų,bet to neakcentuojame,o jeigu kam tai nepatinka ir norisi tik naujų ar jau super mažai devėtų daiktų,nepykit brangieji,bet Jūs užsukot ne į tą temą !!!Todėl VISADA prieš kam nors padedant,stengiames sužinoti esamą šeimos situaciją ir t.t
Nicų neskelbsiu tik šį syk,tačiau sekantį kartą rašysiu viską be perspėjimo ir dar kreipsiuos į moderatorius del tam tinkamų veiksmų !


Merga - teisingai - VISADA informacijos prašėm ir prašysim, tikrinom ir tikrinsim.. nes niekam nėra lengva, o parama norisi kad būtų tikslinga, o ne naudojamasi tuo.... kad būtų kam tikrai reikia, o ne.... drinks_cheers.gif

Merga - tai pagal amžių daryt dovanėles ar kaip? ar tiesiog šventines? g.gif
Atsakyti
ir ar pakuot kaip , na ar į maišelius sudėt?
Atsakyti
QUOTE(digi @ 2010 03 25, 17:44)
ir ar pakuot kaip , na ar į maišelius sudėt?


supratau, kad nebus kaip per kalėdas - pakuojam į atskirus ir sandariai... manau

ir jei ne universali dovanėlė, gal amžių užrašyt... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxsaulyte: 25 kovo 2010 - 18:23
Tadu imu kokius 5 vaikiukus 4u.gif
Merga, o tau dovaneles atiduoti ar paciai vezt i Gerove? Zadu siom dienom iki ten nuvaziuoti.
Atsakyti
QUOTE(gita @ 2010 03 25, 20:11)
Tadu imu kokius 5 vaikiukus  4u.gif 
Merga, o tau dovaneles atiduoti ar paciai vezt i Gerove? Zadu siom dienom iki ten nuvaziuoti.


4u.gif 5 dovaneles ir as nuvesiu i centra
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taatjana: 25 kovo 2010 - 19:12
QUOTE(merga @ 2010 03 25, 15:45)
Jei turite galimybę,galit pati nuvežti į Šeimos ir vaiko gerovės centrą esantį Turgaus g.22 Priš buvusią 1 moterų koncultaciją,na,o jei galimybės nėra,tada man į Až savo koordinates ir tel numeriuką  smile.gif


Galėčiau atvežt smile.gif
O ten yra kokios tai darbo valandos? Tai galiu vežti viską ką turiu, moteriškus, vaikiškus rūbus, žaislus?
Daug klausimų kyla, nesu to darius blush2.gif ?
Atsakyti
Merga - o planuosim važiuot į Gerovės centro tą grupę pas vaikučius? Jei taip - tada aš noriu tam 4 metų pypliui dovaną padaryti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2010 03 25, 17:21)
Merga - tai pagal amžių daryt dovanėles ar kaip? ar tiesiog šventines?  g.gif


Tiesiog šventines smile.gif

QUOTE(gita @ 2010 03 25, 18:11)
Tadu imu kokius 5 vaikiukus  4u.gif 
Merga, o tau dovaneles atiduoti ar paciai vezt i Gerove? Zadu siom dienom iki ten nuvaziuoti.


Galit vežt ir Romai mirksiukas.gif


QUOTE(xxxsaulyte @ 2010 03 25, 17:54)
supratau, kad nebus kaip per kalėdas - pakuojam į atskirus ir sandariai... manau

ir jei ne universali dovanėlė, gal amžių užrašyt...  g.gif


Kaip patogiau jums mergytės,nes šitie vaikai yra laimingi net ir didelį obuolį gavę smile.gif

ritka68-2 dovanėlės;
Saulytė-10 dovanėlių;
digi-4 dovanėlės;
gita-5 dovanėlės;
taatjana -5 dovanėlės;
merga kol kas 3 dovanikės blush2.gif

trūksta-22 dovanėlių

linamog,aciuks.gif už maišą 4u.gif 4u.gif 4u.gif


Papildyta:
QUOTE(xxxsaulyte @ 2010 03 25, 20:49)
Merga - o planuosim važiuot į Gerovės centro tą grupę pas vaikučius? Jei taip - tada aš noriu tam 4 metų pypliui dovaną padaryti  wub.gif


Ir ,ta ,dar klausi blink.gif blink.gif ,žinoma,kad važiuosim, thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
Sveikutės Storm ttajana 4u.gif malonu matyt 4u.gif
Storm ar susiskambinai su Saulyte del kelionės?
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2010 03 25, 20:53)
Ir ,ta ,dar klausi  blink.gif  blink.gif ,žinoma,kad važiuosim, thumbup.gif  thumbup.gif


o kada? g.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2010 03 25, 20:56)
linamog,aciuks.gif už maišą  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Nera uz ka, tikiuosi, kazkam bus naudinga. 4u.gif
Atsakyti