Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje,

QUOTE(ritka68 @ 2010 03 23, 14:26)
gera idėja su velykiniu zuikiu thumbup.gif
kitą savaitę  būsiu laisvesnė,užeisiu pas Romą  ir užpildysiu  deklaraciją///KAŽI IKI KADA  GALIMA  PILDYTI


Iki balandžio 26 d. smile.gif
Atsakyti
Kada planuojate po Klaipeda vaziuoti? Turiu maisa vyrisku ir moterisku rubu, itariu, ir antra surinksiu. Pati dabar be masinos esu, nuvezti neiseina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linamog: 23 kovo 2010 - 15:58
Merga - liuks mintis - parašyk ką sugalvosit...

Vaikų namuose "Rytas" gi vis dažydavom kiaušinius, spalvindavom velykine tema, vaišių stalą darydavome... Šiemet po pernai nekyla nei rankos nei noro ką nors daryti... nors ir ne vaikų tai kaltė, aplinkos... bet.... pernai buvo skaudu, net verkiau po šventės...

Tai gal ką nors Roma organizuos - prisidėčiau mirksiukas.gif Kada planuojat kavintis? Šeštadieį buvau užlėkus į centrą pas Neringą, Romos nebuvo - tai minėjo... gal prilėkčiau, kad ir su maže mirksiukas.gif

Nuvežiau tris geras striukes mano dičkės, galvojau Dalios mergaitėm, bet Roma minėjo kad jau pilnai aprūpintos... na kažkam padovanos...
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2010 03 23, 18:00)
Merga - liuks mintis - parašyk ką sugalvosit...

Vaikų namuose "Rytas" gi vis dažydavom kiaušinius, spalvindavom velykine tema, vaišių stalą darydavome... Šiemet po pernai nekyla nei rankos nei noro ką nors daryti... nors ir ne vaikų tai kaltė, aplinkos... bet.... pernai buvo skaudu, net verkiau po šventės...

Tai gal ką nors Roma organizuos - prisidėčiau  mirksiukas.gif Kada planuojat kavintis? Šeštadieį buvau užlėkus į centrą pas Neringą, Romos nebuvo - tai minėjo... gal prilėkčiau, kad ir su maže  mirksiukas.gif

Nuvežiau tris geras striukes mano dičkės, galvojau Dalios mergaitėm, bet Roma minėjo kad jau pilnai aprūpintos... na kažkam padovanos...


aciuks.gif
Būtent del to,kad globos namams dėmesio pakanka,nusprendžiau ,kad centro vaikams ši atrakcija būtų vertinga.
Mes galim kavintis ir kasdien,ania Storm mirksiukas.gif (beveik kasdien)Rašyk kada galėsi atvažiuoti,ir ką nors sugalvosim biggrin.gif
Aš ir šiandien biški šio to nuvežiau ir mergaitės,ttatjana atvežė superinį čiužinį ir maisto vienai iš šeimų , o Storm tai kaip Kalėdų senis pilnais maišais ir dar ji su savo atostoginiais sparnais vieną 10 asmenų daugiavaikę šeimą išvertė iš koto nupirkus ir nuvežus 5 maišus maisto biggrin.gif Tik va su lovyte ne kas,nuvažiavau apžiūrėti pažadėtos,o ten blink.gif -lūženų krūva ir dar siūlo labdarai bash.gif
Papildyta:
QUOTE(linamog @ 2010 03 23, 15:57)
Kada planuojate po Klaipeda vaziuoti? Turiu maisa vyrisku ir moterisku rubu, itariu, ir antra surinksiu. Pati dabar be masinos esu, nuvezti neiseina.


Jeigu man į AŽ įmestumet savo koordinates,tai gal prasukčiau kokią dieną neplanuotai blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 23 kovo 2010 - 19:04
QUOTE(merga @ 2010 03 23, 15:06)


Merga,gal tada galetum uzlekti blush2.gif ketvirtadieni?Arba kita savaite.
Ryt dirbu
Ar iseitu tau g.gif
Aciu
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2010 03 23, 16:06)
Reiktų  ax.gif

Mielosisos,visas dirbančias ir Jūsų antrąsias puses,aplinkinius,kurie nėra abejingi kito bėdai, raginu užpildyti deklaracijas 2 /, nes Jų laba labai reikia centrui
Eilutės nr 9. Rašom 1 10. 142143027 11.BĮ KLAIPĖDOS m.ŠEIMOS IR VAIKO GEROVĖS CĖNTRAS 16. 2/
Taip pat kilo mintis skelbti Velykinę akciją Vaiko ir šeimos gerovės centro mažiukams.Kadangi maisto bankas kiekvienam mažiuliui vos gali padovanoti po 1 "kinder" kiaušinį  doh.gif ,kilo mintis juos pamaloninti trupučiuka labiau.Todėl ryt Roma surinks tikslų vaikučių sąrašiuką ir bandytumem ieškoti velykinio zuikio su kiaušiniais .
Kaip manot ar galim tai padaryti?


thumbup.gif uz Velykinius zuikius group.gif
Atsakyti
QUOTE(Gulia @ 2010 03 23, 19:45)
Merga,gal tada galetum uzlekti blush2.gif ketvirtadieni?Arba kita savaite.
Ryt dirbu
Ar iseitu tau g.gif
Aciu


rytoj parašysiu mirksiukas.gif
g.gif ,sakai,dirbi,tai gal galiu su paramos blanku užsukti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 23 kovo 2010 - 21:45
Mielosios,kadangi skyrelyje pasisakėte,tiek mano Až užverstas palaikymo balionėliais skelbiu Velykinio Zuikio Šeimos ir vaiko gerovės centro mažiesiems akciją 4u.gif 4u.gif 4u.gif
user posted image

Belieka sulaukti žinių iš Romos ir ketvirtadienį patalpinti čia informaciją keliems vaikučiams reiks velykaičių .Manau,kad vienai dovanėlei pakatų iki 10 lt.(kad,nenuskriaustumėm ir savų zuikių mirksiukas.gif ) smile.gif

P.S kadangi daugelis mamyčių dirbančios,tai prašau nesupykti,kai Jus lankydama atsivešiu 2% skrtą blanką (būsiu nagla rolleyes.gif ) smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 23 kovo 2010 - 22:12
QUOTE(xxxsaulyte @ 2010 03 23, 18:00)
Tai gal ką nors Roma organizuos - prisidėčiau  mirksiukas.gif Kada planuojat kavintis? Šeštadieį buvau užlėkus į centrą pas Neringą, Romos nebuvo - tai minėjo... gal prilėkčiau, kad ir su maže  mirksiukas.gif


Šiaip turiu planą-chuliganą ir su merginom pasdėti prie kiaušinkavinio stalelio blush2.gif hihihi.gif,jas pagerbiant ir mus pasirodant a smile.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 23 kovo 2010 - 23:18
Mergaitės, padedam blush2.gif

http://www.supermama...?...7900&st=144
Atsakyti
Labukas,

senai bebuvau uzsukus, bet sakau pasiziuresiu, gal kuom galiu padeti pries Velykas ax.gif
Esu pririnkus drabužėlių ir dar šio to mažutėliams (kai kurie rubeliai su demelemis nuo tyreliu, bet po namus puikiai tiktu).
Gal Merga ar kuri kita vaziuosit sia ar kita savaite pro Smilteleės gatvę, iduočiau.

P.S. Prisideciau ir prie velykinio zuikio pirkimo tongue.gif
Atsakyti
rytoj jei būsit Klaipėdoje gal pas mane užsuksite ,įdėsiu dovanėles dviems vaikučiams ir paramos blankus užpildyčiau.....
Atsakyti