Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje,

Aš galvoju kad prie įėjimo nestovėti, galima tiesiai į Cinamoną g.gif Ten ir susitiktumėm
Atsakyti
QUOTE(elve @ 2009 12 13, 20:03)
Aš galvoju kad prie įėjimo nestovėti, galima tiesiai į Cinamoną  g.gif Ten ir susitiktumėm


Aišku galim ir prie pat Cinamono drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2009 12 13, 21:06)
Aišku galim ir prie pat Cinamono  drinks_cheers.gif


jei tikrai nereik padėt nieko nešt, tada gerai. pusę 11 prie kasų cinamono????
Atsakyti
QUOTE(Storm @ 2009 12 13, 20:44)
jei tikrai nereik padėt nieko nešt, tada gerai. pusę 11 prie kasų cinamono????

Jei prireiks pagalbos - atbėgsiu pasikviesti mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos merginos ,visai netyčia tarau šitą temą ir užstrigau joje ilgiau skaitydama ,gyvenu šalia Vaikų namų "RYTAS",dažnai su dukrele mėgstame stadione prie šių namų pažaisti,bet stengiuosi prie vaikučių iš šių namų arti su dukrele nebūti ,kad jiems širdelės neskaudėtų,matant mus su dukrele bendraujant.....dažnai su mama pakalbam kad norėtume kokią šeimą globoti ,vaikučius palepinti,bet kol tokios neturim man šiandien kepant naminius sausainius kilo tOkia mintis ,o gal galima vaikams į globos namus sausainukų prikepus nunešti,juk naminiai tai ne pirktiniai ,daug skanesni ar leistų jiems perduoti ,kiek mačiau vaikučių , lakstančių ,ypač berniukų ,tai jie man tokie ploni pasirodė ,vis mintis man peršasi ,kad mažai ten jiems valgyti , per šventes tai manau jie gauna skanėstų o paprastomis dienomis kaip? Ir dar galėčiau kitais metais daržovių iš sodo ,obuolių privežti ,bet ar galės priimti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritka68: 14 gruodžio 2009 - 01:21
QUOTE(ritka68 @ 2009 12 14, 01:18)
sveikos merginos ,visai netyčia  tarau  šitą temą ir užstrigau joje ilgiau skaitydama ,gyvenu  šalia  Vaikų namų  "RYTAS",dažnai su dukrele  mėgstame   stadione  prie  šių namų pažaisti,bet stengiuosi  prie  vaikučių  iš šių namų  arti su dukrele nebūti ,kad jiems širdelės neskaudėtų,matant mus su  dukrele bendraujant.....dažnai su mama pakalbam  kad  norėtume  kokią šeimą  globoti ,vaikučius palepinti,bet kol tokios neturim   man šiandien kepant   naminius sausainius kilo tOkia mintis ,o gal galima  vaikams  į globos  namus sausainukų prikepus nunešti,juk naminiai tai ne pirktiniai ,daug skanesni ar leistų  jiems perduoti ,kiek mačiau vaikučių , lakstančių ,ypač berniukų ,tai jie man tokie ploni  pasirodė ,vis mintis man  peršasi ,kad  mažai ten jiems valgyti , per šventes tai manau jie  gauna  skanėstų o paprastomis dienomis kaip? Ir dar   galėčiau  kitais metais  daržovių iš sodo ,obuolių  privežti ,bet ar galės priimti?


Apie tai smulkiau galėtų papasakoti elve ir Saulytėxxx 4u.gif ,o šiaip gruodžio 17 d.bus globos namuose"Rytas" šventė,tad drąsiai galit prikepti sausainių ir joje dalyvauti smile.gif

PRANEŠIMAS 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Šį ryt buvau susitikus su Gerovės centro moteriškiaitėm ir jos perdavė štai ką;
user posted image user posted image

Gerb Supermamos,
BĮ Klaipėdoe miesto šeimos ir vaiko gerovės centro darbuotojai bei jų globojamų šeimų vaikai kviečia Jus į

KALĖDINĮ RENGINĮ
2009m.gruodžio 21d.17,15 val.
Adresu: I.Simonaitytės g.24,Klaipėda.("Aušros teatro patalpose)
Programa:
Sveikinimo žodis;
Vaikų spektaklis;
Vaišės;
Vaikų diskoteka
.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 14 gruodžio 2009 - 09:59
QUOTE(merga @ 2009 12 14, 10:56)
Apie tai smulkiau galėtų papasakoti elve  ir Saulytėxxx  4u.gif  ,o šiaip gruodžio 17 d.bus globos namuose"Rytas" šventė,tad drąsiai galit prikepti sausainių ir joje dalyvauti   smile.gif

PRANEŠIMAS  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Šį ryt buvau susitikus su Gerovės centro moteriškiaitėm ir jos perdavė štai ką;

BĮ Klaipėdoe miesto šeimos ir vaiko gerovės centro darbuotojai bei jų globojamų šeimų vaikai kviečia Jus į [/size][/color][/font]
KALĖDINĮ RENGINĮ
2009m.gruodžio 21d.17,15 val.
Adresu: I.Simonaitytės g.24,Klaipėda.("Aušros teatro patalpose)
               Programa:
                                    Sveikinimo žodis;
                                    Vaikų spektaklis;
                                    Vaišės;
                                    Vaikų diskoteka
.

[/i]


Ar aš kažko nesuprantu, bet Aušros teatras buvo Šaulių gatvėj, priešais IKI, ar jie persikėlė?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Storm: 14 gruodžio 2009 - 10:10
QUOTE(Storm @ 2009 12 14, 10:10)
Ar aš kažko nesuprantu, bet Aušros teatras buvo Šaulių gatvėj, priešais IKI, ar jie persikėlė?


Ne,tu teisi,bet nuo š.m lapkričio 6 d."Aušros"teatras nebe teatras,o jaunimo užimtumo centro dalis,tada A.Milinis iš ten išėjo ir įkūrė naują savo teatrą išsamiau yra čia mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 14 gruodžio 2009 - 10:28
QUOTE(ritka68 @ 2009 12 14, 01:18)
sveikos merginos ,visai netyčia  tarau  šitą temą ir užstrigau joje ilgiau skaitydama ,gyvenu  šalia  Vaikų namų  "RYTAS",dažnai su dukrele  mėgstame  stadione  prie  šių namų pažaisti,bet stengiuosi  prie  vaikučių  iš šių namų  arti su dukrele nebūti ,kad jiems širdelės neskaudėtų,matant mus su  dukrele bendraujant.....dažnai su mama pakalbam  kad  norėtume  kokią šeimą  globoti ,vaikučius palepinti,bet kol tokios neturim  man šiandien kepant  naminius sausainius kilo tOkia mintis ,o gal galima  vaikams  į globos  namus sausainukų prikepus nunešti,juk naminiai tai ne pirktiniai ,daug skanesni ar leistų  jiems perduoti ,kiek mačiau vaikučių , lakstančių ,ypač berniukų ,tai jie man tokie ploni  pasirodė ,vis mintis man  peršasi ,kad  mažai ten jiems valgyti , per šventes tai manau jie  gauna  skanėstų o paprastomis dienomis kaip? Ir dar  galėčiau  kitais metais  daržovių iš sodo ,obuolių  privežti ,bet ar galės priimti?

Labutis, dėl vaikų gyvenančių globos namuose nėra visai taip kaip daugelis aplinkinių įsivaizduoja - Jūsų šiltas bendravimas su dukrele neigiamos įtakos, ar gailių emocijų ypatingai šiems vaikams nemanau kad galėtų kelti. Juk jie eina į tuos pačius darželius kaip ir visi vaikai, į tas pačias mokyklas, bendrauja su vaikais iš "normalių šeimų" ir t.t. Ir vaikučių gyvenančių globos namuose, aplankyti dažnai einu ir su savo sūneliu ax.gif Aišku, kad jiems trūksta bendravimo, paglostymo, priglaudimo, bet visų sutiktų moterų jie "mama" nevadina (iš daugelio tokių klausimų esu girdėjusi)
Dėl maisto trūkumo - na nemanau, kad maisto jiems trūksta, be abejo saldumynų, ar šiaip visokių skanėstų, vaisių jie laaabai laukia mirksiukas.gif
Aš taip pat galvoju, kad galite prisijungti ir ateiti į Kalėdinę šventę globos namuose, o tada pamatysit viską pati, gal ir nuomonė aiškesnė bus smile.gif
Papildyta:
Dėl dovanėlių: TRŪKSTA - ULTRAVIOLET - 2
CITRA - 1
Atsakyti
QUOTE(elve @ 2009 12 14, 11:22)

Dėl dovanėlių: TRŪKSTA - ULTRAVIOLET - 2
                                      CITRA - 1


Ultraviolet galiu skambtelt,paklaust kas prie ko ax.gif
Atsakyti
sveikos,

Cinamone pasitiks personažai - pasakykite kad SM - esam 10 plius keli vaikai užregustruotos mirksiukas.gif

Elve - po pietų pasiskambinsiu kur būsi ir privešiu tau dovanėles, nes po tokios nakties nežinau kaip dėl rytojaus... oi kaip artėja susitikimas su princese... wub.gif

Tik dilema - Zogu iš Amsterdamo vienas siuntinukas atkeliavo, o kitas ne. Ten papildymas dovanų vardinių... Aušrai ir Monikai - jos dičkės - manau supakuoju ką dabar joms gavau ir įdėsiu lapelius kad dar pakeliui siuntinukas... g.gif gal nepasimes kaip būna su paštu... ką manot? g.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 12 14, 11:31)
sveikos,

Cinamone pasitiks personažai - pasakykite kad SM - esam 10 plius keli vaikai užregustruotos  mirksiukas.gif

Elve - po pietų pasiskambinsiu kur būsi ir privešiu tau dovanėles, nes po tokios nakties nežinau kaip dėl rytojaus... oi kaip artėja susitikimas su princese... wub.gif

Tik dilema - Zogu iš Amsterdamo vienas siuntinukas atkeliavo, o kitas ne. Ten papildymas dovanų vardinių... Aušrai ir Monikai - jos dičkės - manau supakuoju ką dabar joms gavau ir įdėsiu lapelius kad dar pakeliui siuntinukas...  g.gif  gal nepasimes kaip būna su paštu... ką manot?  g.gif


Žinosim mirksiukas.gif
Neturėtų pasimesti jei siuntinukai registruoti smile.gif ,nors žinant mūsų paštą visko būna doh.gif
Atsakyti