Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje,

QUOTE(xxxsaulyte @ 2010 03 15, 20:22)
Yra pasiūlymas - sofa lova ir vienas fotelis . Seni, bet pilnai "veikiantys"... Merga, gal tavo kokiai šeimai globojamai reikia? bet transporto reik paėmimui... iš Žardininkų


Saulytukai jamu viska.Rasyk koordinates ir kada galima isvesti mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 16 kovo 2010 - 11:20
Visoms aplankytoms didelis ačiū už paramą 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Seniai mano mašinikė tokį kiekį į VKC vežė biggrin.gif ,uch kaip smagu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
visoms už gerą darbą po
user posted image
Atsakyti
merga, malonu buvo susipažinti 4u.gif smile.gif Sėkmės darant gerus darbus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2010 03 16, 13:38)
Visoms aplankytoms didelis ačiū už paramą  4u.gif  4u.gif  4u.gif
Seniai mano mašinikė tokį kiekį į VKC vežė  biggrin.gif  ,uch kaip smagu  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
visoms už gerą darbą po
user posted image

tai aciu, kad paemei 4u.gif sorriukas, kad su tuo musu namo adresu teko pavargti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Galleta @ 2010 03 16, 15:46)



irnesakyk.gif hihihi.gif tokios bėdos,ne bėdos mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikos mergytes mirksiukas.gif
turiu keturis maiselius vaikisku ir moterisku rubu,bet dauguma vaikisku.Ir mazuliukams ir siek tiek didesniems.Dar yra apsaugele.Zodziu gal butu galimybe kazkam uzsukti paimti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Galleta @ 2010 03 16, 15:46)
tai aciu, kad paemei  4u.gif sorriukas, kad su tuo musu namo adresu teko pavargti  doh.gif



nu ne pirmas kartas , Mergai, ania? biggrin.gif

QUOTE(merga @ 2010 03 16, 16:10)
irnesakyk.gif hihihi.gif tokios bėdos,ne bėdos  mirksiukas.gif



mirksiukas.gif
Atsakyti
Merga - TEL.rašau į AŽ mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxsaulyte: 16 kovo 2010 - 19:01
QUOTE(xxxsaulyte @ 2010 03 16, 19:00)
Merga - TEL.rašau į AŽ  mirksiukas.gif


Na,va mano pašto dėžutė laisva user posted image ax.gif ,gali rašyti,lauksiu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(neringuutia @ 2010 03 16, 17:42)
sveikos mergytes  mirksiukas.gif
turiu keturis maiselius vaikisku ir moterisku rubu,bet dauguma vaikisku.Ir mazuliukams ir siek tiek didesniems.Dar yra apsaugele.Zodziu gal butu galimybe kazkam uzsukti paimti?  ax.gif


A kur,mergytė,vakar buvai cool.gif ,vakar kaip tik tavam kieme sukiojaus mirksiukas.gif gausi truputuką palaukti dabar
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 17 kovo 2010 - 08:24
QUOTE(merga @ 2010 03 17, 09:27)
A kur,mergytė,vakar buvai cool.gif ,vakar kaip tik tavam kieme sukiojaus mirksiukas.gif gausi truputuką palaukti dabar

na va doh.gif
palauksiu,o gal atsiras zmogeliuku kurie priglaus tuos maiselius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(neringuutia @ 2010 03 17, 12:29)
na va  doh.gif
palauksiu,o gal atsiras zmogeliuku kurie priglaus tuos maiselius  biggrin.gif


Pabandysiu su Storm pasikalbėti,gal ji anksčiau už mane praskutupro tavo kiemuką mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2010 03 17, 13:42)
Pabandysiu su Storm pasikalbėti,gal ji anksčiau už mane praskutupro tavo kiemuką mirksiukas.gif

aga,aciu 4u.gif
Atsakyti