Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje,

QUOTE(merga @ 2010 03 12, 12:50)
Ateinančią savaitę, trečiadienį iki pietų būsiu KLp ir tikrai turėsiu laiko aplankyti visas ,kurios norės perduoti kokį paramos maišelį į VKC.
Taip,kad rašom,nesikuklinam.
-Delta-,tave aplanlysiu pačią pirmąją  4u.gif

Merga, o mane aplankysi? smile.gif man nuo sekančio šeštadienio atostogos. Būsiu laisva kaip paukštis, tikiuosi aplankyt centrą ir su merga susitikt kur nors smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Storm @ 2010 03 12, 14:31)
Merga, o mane aplankysi? smile.gif man nuo sekančio šeštadienio atostogos. Būsiu laisva kaip paukštis, tikiuosi aplankyt centrą ir su merga susitikt kur nors smile.gif


ateinančią savaitę nuo antradienio jokių rimtų "dielų" kaip ir neturiu(jei aišku valdžia proto neknis hihihi.gif).O nuo 23 d.darbuose paskendus būsiu ne tas žodis,o dar ir Vilniun ruošiuosi doh.gif
Taip,kad susibėgti liouse galim biggrin.gif
Atsakyti
gal yra mamyte,kuri galetu padovanoti jai jau nebereikalinga sketuka? gal jums tik vieta uzima,o mums labai praverstu.buciau labai dekinga 4u.gif JEI REIKTU SIUST,SIUNTIMA APMOKETUME
Atsakyti
QUOTE(nesvarbu27 @ 2010 03 13, 11:31)
gal yra mamyte,kuri galetu padovanoti jai jau nebereikalinga sketuka? gal jums tik vieta uzima,o mums labai praverstu.buciau labai dekinga  4u.gif  JEI REIKTU SIUST,SIUNTIMA APMOKETUME


Sveiki.Kadangi tuose reikaluose esu pati tikriausia tundra ax.gif ,tai gal galit paaiškinti kokio skėčio ieškot blink.gif

Atsakyti
QUOTE(merga @ 2010 03 13, 13:50)
Sveiki.Kadangi tuose reikaluose esu pati tikriausia tundra  ax.gif ,tai gal galit paaiškinti kokio skėčio ieškot  blink.gif

tai toks vezimukas,kaip sportinis
Atsakyti
QUOTE(nesvarbu27 @ 2010 03 13, 13:01)
tai toks vezimukas,kaip sportinis


Aišku.Supratau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2010 03 10, 15:02)
Jūs renkat aš vežu  mirksiukas.gif


Sveiki,

ar visiems galioja išvežimas? ax.gif, nes į gerovės centrą galiu patekti tik pasibaigus jo darbo laikui. Visą ilgą savaitgalį rinkau ir pririnkau visko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sotto @ 2010 03 14, 14:37)
Sveiki,

ar visiems galioja išvežimas?  ax.gif, nes į gerovės centrą galiu patekti tik pasibaigus jo darbo laikui.  Visą ilgą savaitgalį rinkau  ir pririnkau visko  biggrin.gif


AGA.Klaipedoje nuo antradienio turėčiau vaidentis( jei ryt po pirtų iš serviso mašiniuką atduos) mirksiukas.gif , blogiausiu atveju trčiadienį,taip,kad rašykit į AŽ savo koordinates smile.gif
Atsakyti
Tai va,mielosios, su džiugesiu pranešu,kad mano mažylė jau po suvirinimo darbų ir rytoj turėčiau visas pasiskelbusias aplankyti thumbup.gif
Atsakyti
Šaunuolė Merga, gera pasekėja mirksiukas.gif 4u.gif 4u.gif Taip norėčiau vėl į veiklą, "veža mane..." mirksiukas.gif
Paaugsim, atlėksim kavos kur į lauko kavinę... kai sušils orelis, susimatysim mirksiukas.gif

Bendravau su Lina - tai kovo 10 d. jau turėjo su Armanduku išskristi į Ispaniją... Sakė parašys kaip jai sekasi... Tegu saugo juos Dievulis.

Su Kristina susirašom sms - tai laukia darbo, mokinasi, teisiasi Anriuko tėvystę ir alimentus... na veikloje irgi... Suduria galą su galu, šaunuolė...


Yra pasiūlymas - sofa lova ir vienas fotelis . Seni, bet pilnai "veikiantys"... Merga, gal tavo kokiai šeimai globojamai reikia? bet transporto reik paėmimui... iš Žardininkų
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2010 03 15, 20:22)
Šaunuolė Merga, gera pasekėja  mirksiukas.gif  4u.gif  4u.gif Taip norėčiau vėl į veiklą, "veža mane..."  mirksiukas.gif
Paaugsim, atlėksim kavos kur į lauko kavinę... kai sušils orelis, susimatysim  mirksiukas.gif

Bendravau su Lina - tai kovo 10 d. jau turėjo su Armanduku išskristi į Ispaniją... Sakė parašys kaip jai sekasi... Tegu saugo juos Dievulis.

Su Kristina susirašom sms - tai laukia darbo, mokinasi, teisiasi Anriuko tėvystę ir alimentus... na veikloje irgi... Suduria galą su galu, šaunuolė...
Yra pasiūlymas - sofa lova ir vienas fotelis . Seni, bet pilnai "veikiantys"... Merga, gal tavo kokiai šeimai globojamai reikia? bet transporto reik paėmimui... iš Žardininkų


ax.gif blush2.gif
Laukiam šiltų orų 4u.gif
Duok Die.,kad tik jai pasisektų drinks_cheers.gif
Kristinai-stiprybės 4u.gif
Parzandosim mirksiukas.gif
Atsakyti
Mielsoios,šiandien iki 12 val.važinėju po Klp(dabar esu netoli Akropolio),taip,kad jei kuri egalit pačios visko pristatyti į centrą rašot man sms su savo adresiukais ir tel.numeriais ir prišoksiu
861725644
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 16 kovo 2010 - 09:39