Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje,

ir 2 procentus noriu pervsti,kur popierius gauti
Atsakyti
QUOTE(ritka68 @ 2010 03 09, 08:41)
ir 2 procentus noriu pervsti,kur popierius  gauti


Galima užpildyti čia(formos numeriukas)fr0512p;
Galima blanką paimti mokesčių inspekcijoje,o taip pat galima užpyldyti tiesiai Gerovės centre buchalterijoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2010 03 08, 09:58)
taip, mano širdukė mylimukė  wub.gif


Koks grozis...... bigsmile.gif
as kaip ir Elve pagalvojau, tikra saulyte.....ta sypsenele wub.gif
Atsakyti
Labas merginos,

Atsiprašau, kad esu dingus, bet dirbu kaip asilėlė šviesios dienos nematydama, bet prie progos vis klausinėju visų kam ko nereikia. turiu kelis gražius rūbelius paaugliukei, kada nors nuvešiu į centrą, bet čia atėjau ne to. Kolegė parduoda butą ir nori atiduot baldus, ko gero juos reikės išvežti sekančią ar dar sekančią savaitę, gal galit kas susisiekst su centru paklausinet ar kam nereikia šiuo metu trijų durų spintos, virtuvės spintelių (pakabinamų ir pastatomų), šaldytuvo, užuolaidų, kilimėlių. Reiks kažkaip suorganizuot išvežt iš ten. Iš anksto dėkui.
Atsakyti
QUOTE(Storm @ 2010 03 10, 10:29)
Labas merginos,

Atsiprašau, kad esu dingus, bet dirbu kaip asilėlė šviesios dienos nematydama, bet prie progos vis klausinėju visų kam ko nereikia. turiu kelis gražius rūbelius paaugliukei, kada nors nuvešiu į centrą, bet čia atėjau ne to. Kolegė parduoda butą ir nori atiduot baldus, ko gero juos reikės išvežti sekančią ar dar sekančią savaitę, gal galit kas susisiekst su centru paklausinet ar kam nereikia šiuo metu trijų durų spintos, virtuvės spintelių (pakabinamų ir pastatomų), šaldytuvo, užuolaidų, kilimėlių. Reiks kažkaip suorganizuot išvežt iš ten. Iš anksto dėkui.



doh.gif ir nesakyk žinau kas tas yr cool.gif
Šaldytuvą ir užuolaidas paimčiau aš vienai iš savo šeimų,o del kitko šian paklausiu pas savo socialinę. Jei žinoma,tu, neprieštarauji ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 10 kovo 2010 - 11:02
Labutis smile.gif Jei Merga kitą savaitę būsit netoli mano namų - duokit žinoti ax.gif Turiu maišą Gerovės centrui (pati vis neprisiruošiu užsukti ten blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(elve @ 2010 03 10, 11:30)
Labutis  smile.gif  Jei Merga kitą savaitę būsit netoli mano namų - duokit žinoti  ax.gif  Turiu maišą Gerovės centrui (pati vis neprisiruošiu užsukti ten  blush2.gif )


šiaip tai aš jau nuo rytojaus būsiu tamstos kraštuose blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2010 03 10, 14:40)
šiaip tai aš jau nuo rytojaus būsiu tamstos kraštuose blush2.gif



as irgi pririnkciau rubu, ne vaikisku, suaugusiems, gal ir tokiu centre reikia? bet paimti reiketu is manes, suderinus su mano slenkanciu darbo grafiku ax.gif , cia butu Misko kvartalas
Atsakyti
QUOTE(Storm @ 2010 03 10, 10:29)
Labas merginos,

Atsiprašau, kad esu dingus, bet dirbu kaip asilėlė šviesios dienos nematydama, bet prie progos vis klausinėju visų kam ko nereikia. turiu kelis gražius rūbelius paaugliukei, kada nors nuvešiu į centrą, bet čia atėjau ne to. Kolegė parduoda butą ir nori atiduot baldus, ko gero juos reikės išvežti sekančią ar dar sekančią savaitę, gal galit kas susisiekst su centru paklausinet ar kam nereikia šiuo metu trijų durų spintos, virtuvės spintelių (pakabinamų ir pastatomų), šaldytuvo, užuolaidų, kilimėlių. Reiks kažkaip suorganizuot išvežt iš ten. Iš anksto dėkui.


STORM.tik ką kalbėjausi su Roma viską viską ką turi jama ROMA .Rašyk savo podruškes koordinates arba man arba Romai ir jie atvažiuos išsiveš


QUOTE(Tomuke @ 2010 03 10, 13:11)
as irgi pririnkciau rubu, ne vaikisku, suaugusiems, gal ir tokiu centre reikia? bet paimti reiketu is manes, suderinus su mano slenkanciu darbo grafiku ax.gif , cia butu Misko kvartalas


Jūs renkat aš vežu mirksiukas.gif

Mielosios,Roma visas sveikina su jau praėjusia kovo 8-ąja ir artėjančia švėnte.Būkit stirprios,laimingos ir toliau tokios pat dosnios!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 10 kovo 2010 - 15:05
QUOTE(merga @ 2010 03 10, 12:40)
šiaip tai aš jau nuo rytojaus būsiu tamstos kraštuose blush2.gif

Šiandien vakare išvažiuoju... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(elve @ 2010 03 10, 16:09)
Šiandien vakare išvažiuoju... ax.gif


Aišku,tada susitiksim ateinančią savaitę smile.gif
Atsakyti
Ateinančią savaitę, trečiadienį iki pietų būsiu KLp ir tikrai turėsiu laiko aplankyti visas ,kurios norės perduoti kokį paramos maišelį į VKC.
Taip,kad rašom,nesikuklinam.
-Delta-,tave aplanlysiu pačią pirmąją 4u.gif
Atsakyti