Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje,

QUOTE(Larissa @ 2010 03 04, 16:23)
čia ta,kur su Kristina viename bute gyveno Žvejibos uosto rajone?


taip, ta pati kur su Kristina gyveno...

negaliu susiekti su ja kol kas...
Atsakyti
Labas vakaras,
Turiu gera kokosini ciuzinuka i vaikiska lovyte. Gal reikialingas kam nors konkreciai is jusu globojamu seimu? jei ne - nuvesiu i VKC

(I AZ)
Atsakyti
QUOTE(taatjana @ 2010 03 06, 22:22)
Labas vakaras,
Turiu gera kokosini ciuzinuka i vaikiska lovyte. Gal reikialingas kam nors konkreciai is jusu globojamu seimu? jei ne - nuvesiu i VKC

(I AZ)


Plaikyk keletą dienikių aje,aš prabirbinsiu kas prie ko ir duosiu žinoti blush2.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2010 03 07, 00:29)
Plaikyk keletą dienikių aje,aš prabirbinsiu kas prie ko ir duosiu žinoti blush2.gif  smile.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
ieskau kas galetu padovanot kudikiu rubeliu, reikalningu daiktu gimus, rasiau pries tai istorija, mergina uz 4 menesiu gimdys, tai renku po truputi
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2010 03 06, 18:53)


Saulyte,jei čia tavo princesė avatare,tai ji fantastiška thumbup.gif

Mielosios,sveikinu visas su kovo-8!!!Linkiu ir toliau visoms būti vieningomis darant gerus darbus,nesirgti,save mylėti,na ir žinoma daug šypsotis!!!
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 08 kovo 2010 - 08:17
taip, mano širdukė mylimukė wub.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2010 03 08, 09:58)
taip, mano širdukė mylimukė  wub.gif


wub.gif wub.gif wub.gif ,taip ir norėtus pačiupinėti... blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2010 03 08, 09:58)
taip, mano širdukė mylimukė  wub.gif

Tikra saulytė wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
jei kam labai reikia galiu savo sunaus isaugtus rubus atidet ir nebereikalingus zaislus
Atsakyti
įdomu ,kaip sekasi Jolantai (su trimis berniukais) ...merga jei važiuosi pas Romą užklausk......aš pati žadu tik prieš velykas juos aplankyti......
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2010 03 08, 16:15)
jei kam labai reikia galiu savo sunaus isaugtus rubus atidet ir nebereikalingus zaislus


tiek daiktelių,tiek žaislų dabar ypač reikalinga.Taip,kad jei Jūs neturite kam atiduoti,o ruošiates mesti lauk,žinoma paimsim.Tik parašykit smile.gif

QUOTE(ritka68 @ 2010 03 09, 06:54)
įdomu ,kaip sekasi  Jolantai (su trimis  berniukais) ...merga  jei  važiuosi pas  Romą  užklausk......aš pati žadu  tik prieš  velykas juos  aplankyti......


pioneer.gif bus pakalausta mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti