Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje,

QUOTE(Izabelee @ 2010 03 01, 12:09)
As vaziuosiu, bet tik kovo gale, jei tinka, paiimsiu smile.gif

oi,būtų labai šaunu...parašysiu jums į a.ž.
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2010 02 14, 21:20)
Sveiki, as kreipiuosi su prasymu...Mano drauges pazistama neigali jauna mergina laukiasi 5 men, ja neseniai isvare is namu, labai nesigilinau, bet lygtai tevai geriantys, vaikinas ja iskart paliko. Vargse liko be namu, pajamu neturinti, niekur nedirbus, nturi kas ja pasirupintu, galvojau gal as galesiu kuom padet ir paklausinet gal kas cia SM gali ka is kudikiu priemoniu atiduot, rubeliu ar kitu dalyku. taip gaila jos ir to busimo kudikio:(

tai parasykit konkreciau, ka zinot, kokiu dalyku reikia labiausiai ax.gif
Atsakyti
sveikos,
aprimusi tema mūsų... šiandien buvau mieste, tai iškroviau Romai daiktų, padalins... Skubėjo į laidotuves, tai nepakalbėjom...

Kažkaip šiandien prisiminiau tą našlaitę Dalią kuri į Ukmergę išvyko - parašiau SMS, tai atrašė, kad praktiką atlieka, Luknytė eina į darželį, labai sunkiai verčiasi, skyriasi su vyru... Skambinau, bet nekėlė, ryt pabandysiu, gfal ką galėsim jai padėti...


Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2010 03 03, 23:27)
sveikos,
aprimusi tema mūsų... šiandien buvau mieste, tai iškroviau Romai daiktų, padalins... Skubėjo į laidotuves, tai nepakalbėjom...

Kažkaip šiandien prisiminiau tą našlaitę Dalią kuri į Ukmergę išvyko - parašiau SMS, tai atrašė, kad praktiką atlieka, Luknytė eina į darželį, labai sunkiai verčiasi, skyriasi su vyru... Skambinau, bet nekėlė, ryt pabandysiu, gfal ką galėsim jai padėti...

čia ta,kur su Kristina viename bute gyveno Žvejibos uosto rajone?
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2010 03 03, 22:27)
sveikos,
aprimusi tema mūsų... šiandien buvau mieste, tai iškroviau Romai daiktų, padalins... Skubėjo į laidotuves, tai nepakalbėjom...

Kažkaip šiandien prisiminiau tą našlaitę Dalią kuri į Ukmergę išvyko - parašiau SMS, tai atrašė, kad praktiką atlieka, Luknytė eina į darželį, labai sunkiai verčiasi, skyriasi su vyru... Skambinau, bet nekėlė, ryt pabandysiu, gfal ką galėsim jai padėti...


Labutis visoms 4u.gif .Štai ir aš po ilgų pusantro mėn atskirymo (metų hihihi.gif) sutvarkė vieną syk ir pas mane kaime kabelius notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif

Nieko ,Saulyt,atėjo ,kad ir kalendorinis pavasaris,bet pavasaris,gamta bunda tai ir mes savo temą reanimuosim 4u.gif

Linkėjimai nuo Romos. 4u.gif
Turiu naujienų :Lina su Armandėliu išvažiuoja į Ispaniją ,ten bus jai geriau ir pašalpas gaus ir maitintis bent jau turės iš ko smile.gif

Toliau- Visus ir Visas dirbančius skatinu ir prašau pervesti 2% į VKC,nes pajamų jiems reikia labai labai.Soc.šeimų padaugėjo absčiai,ojų priežiūrai lėšų dėja nėr...

Kadangi aš jau grįžau su kovarniais į temą tai skelbiu priešvelykinę spintų priežiūros akciją;viskas kas mažą,nenešiojama ar nebereikalingą renkam,rišam ,pakuojam į dėžes,maišus ir kt.,nemetmo,o vežam į Centrą arba duodam žinoti man blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 04 kovo 2010 - 16:55
QUOTE(merga @ 2010 01 29, 12:19)
Merginos viršuje esu įrašiusi Romos tel.numerį,visą savaitgali ji su vyru važinės ir rinks jūsų duodamą paramą RAŠYKITE ARBA PASKAMBINKIKTE JAI

Saulytukai,kadangi Roma tavęs labai pasiilgus yra tai su ja susikambinkit paplepėsit,o taip pat gal ir ji žinos kike kainuoja patento išėmimas  mirksiukas.gif ,o tos pusnys jau man hemorojų varo ,nes iš namų kaip ta našlaitė per pusnis brendu hihihi.gif

Toliau:Gavau nuo Romos tokį laiškutį,įkeliu visą:

Sveikinuosi dar karta. Dalios mergaites striukytes, paltukus jau turi, taciau neturi batu, vaiksto su sportiniais bateliais. Taip pat truksta pinigeliu pratybu sasiuviniams, i saskaita pinigeliu neiplauke. Taip pat gal kas turi nereikalingu kambariniu duru, nes namuose nera duru, siluma iseina. Reiktu rasomojo stalo, nes pamokas ruosia ant virtuvinio stalo, na zodziu visko reikia...) Gal kas ka pasiulys? Iki.

Tai va,kol kas tirk žinių  smile.gif Aš ir tuoj kaip koks ledlaužys nersiu į pusnis autoserviso link,žiūrėti kaip laikosi mano ratuotoji gražuolė smile.gif
Papildyta:

batų dydžiai:39,38,36.

Del piniginių perlaidų:
Centro saskaitos nr. LT 577300010078603368 AB BANKAS"Swedbankas" būtinai rašyti pavardę kam skirti pinigai, rašyti Dalios Kelienes šeimai paremti. Ataskaita ka pirkome ir kiek isleidome su parasais ir saskaita bus musu buhalterijoje, galesite pasitikslinti ir issiaiskinti kokiam tikslui pinigeliai panaudoti.

Taip pat iki gegužės 1D.yra galimybė pervesti 2 % į Gerovės centrą !!!

ar dar reikia rasomojo stalo?
Atsakyti
QUOTE(Chamelione @ 2010 03 04, 21:47)
ar dar reikia rasomojo stalo?


Rašomasis stalas reikalingas mano šeimos naujai remiamai šeimai.Jei sutinkat atiduoti ,rašykit savo adresiuką ir gal net šiandienvakarop atvažiuosiu paimti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 05 kovo 2010 - 07:21
QUOTE(merga @ 2010 03 04, 16:54)
Kadangi aš jau grįžau su kovarniais į temą tai skelbiu priešvelykinę spintų priežiūros akciją;viskas kas mažą,nenešiojama ar nebereikalingą renkam,rišam ,pakuojam į dėžes,maišus ir kt.,nemetmo,o vežam į Centrą arba duodam žinoti man  blush2.gif  biggrin.gif

taip taip,kaip ir kasmet spintos jau peržiūrimos ir ruošiamės važiuoti greit iki VKC mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo digi: 05 kovo 2010 - 13:03
QUOTE(digi @ 2010 03 05, 13:03)
taip taip,kaip ir kasmet spintos jau peržiūrimos ir ruošiamės važiuoti greit iki VKC  mirksiukas.gif


Šaunu 4u.gif user posted image
Atsakyti
laba turiu maisa rubeliu vaikiukui 0-3 mėn atvesciau viena mama pasiule ciavest.tik pasakykit tikslu adresa ir laika kada galiu.patys esam ne pacioj klp.
Atsakyti
QUOTE(jovituxss @ 2010 03 05, 15:24)
laba turiu maisa rubeliu vaikiukui 0-3 mėn atvesciau viena mama pasiule ciavest.tik pasakykit tikslu adresa ir laika kada galiu.patys esam ne pacioj klp.


Viską vežame į
BĮ Klaipėdos miesto šeimos ir vaiko gerovės centrą

Adresas: Turgaus g. 22 / Tomo g. 15, Klaipėda

Darbo laikas: I-IV - 8:00-17:00 val., V – 8:00-15:45 val., VI-VII - nedirba
Antradienį būsiu Gargžduose,jei pati esate iš ten tai rašykit savo koordinates užsuksiu smile.gif
Atsakyti
ne Gargzduose,uzvesiu pati nes daznai vaziuoju i klp
Atsakyti