Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje,

ar Klaipėdoje gyvena ši mergina?
Atsakyti
dabar laikinai glausis pas mano drauge klaipedoje, o siaip Mazeikiuose
Atsakyti
Labutis visoms.kadangi jau esu namuos,bet be kompo (sudege).Tai pranesu:KETVIRTADIENI ,planuoju vaziuoti pas ROMA i VKC tai jeigu kas nors ka nors turite, siunciat man sms su adresiuku i tel 861725644 ir as treciadieni prasinesu per KLP mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 19 vasario 2010 - 16:59
QUOTE(merga @ 2010 02 19, 16:58)
Labutis visoms.kadangi jau esu namuos,bet be kompo (sudege).Tai pranesu:KETVIRTADIENI ,planuoju vaziuoti pas ROMA i VKC tai jeigu kas nors ka nors turite, siunciat man sms su adresiuku i  tel 861725644 ir as treciadieni prasinesu per KLP  mirksiukas.gif

Labutis, turiu mergaitiškų rūbelių maišą (mergaitei maždaug 8m.) Gal reikia kokiai konkrečiai globojamai šeimai? Jei ne - nuvežčiau tada į VKC smile.gif
Atsakyti
turim namie kuprine, panesiota, bet is isvaizdos dar visai nieko, kazin ar kam praverstu, ar mesti i konteineri g.gif
Atsakyti
Sveikos, turiu kruva rubu, kai pagimdziau visi pazistami pradejo nesti ir tustinti savo sandeliukus, rubai nera superiniai ar madingi, bet visi tvarkingi, iskalbti ir isvestos demes, kai kurie labai senamadiski, tikriausiai musu vaikystes laiku,bet ismesti gaila, nes zinau kazkus yra tokiu seimu kurie ir tokiu rubu nusipirkti negali, ten yra rubai labiau mergaitiski, bet kai kurie tiktu ir berniukui, yra pakas pampersu 2-5 kg optima linija, kojines, striukes, megstiniai, smelinukai suknes, mazdaug nuo 0 iki 1,5 metu vaikui, kai kurie ir didesni, tad jeigu reikia pasiimkite atiduokite kam nors kam labai ju reikia, arba pasakykite kur juos nuvezti 4u.gif
Atsakyti
rubai atiduoti
Atsakyti
gal kas turit nebereikalinga vystymo lenta? padovanociau jaunai seimynai, ne klaipedieciu, bet nuvezciau ax.gif
arba uz simboline kaina
Atsakyti
jau gavo mirksiukas.gif
Atsakyti
gal kas į Vilnių važiuoti planuoja,prašyčiau nuvežti paramą vienai skurstančiai šeimai
Atsakyti
QUOTE(ritka68 @ 2010 02 26, 16:54)
gal kas į Vilnių  važiuoti planuoja,prašyčiau  nuvežti paramą  vienai skurstančiai  šeimai



As vaziuosiu, bet tik kovo gale, jei tinka, paiimsiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2010 02 14, 22:20)
Sveiki, as kreipiuosi su prasymu...Mano drauges pazistama neigali jauna mergina laukiasi 5 men, ja neseniai isvare is namu, labai nesigilinau, bet lygtai tevai geriantys, vaikinas ja iskart paliko. Vargse liko be namu, pajamu neturinti, niekur nedirbus, nturi kas ja pasirupintu, galvojau gal as galesiu kuom padet ir paklausinet gal kas cia SM gali ka is kudikiu priemoniu atiduot, rubeliu ar kitu dalyku. taip gaila jos ir to busimo kudikio:(

4u.gif
Atsakyti