Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje,

QUOTE(merga @ 2010 01 26, 11:38)
daaaar truputi palauk plyzzzzz  angel_not.gif

smile.gif gerai
Atsakyti
Merginos,rytoj po pietų Roma su autobusiuku važiuoja į Šilutės pl.Jei kas turite paruošusios maišiukus,duokite žinoti Romai tel nr.869991817
Atsakyti
sveikos merginos,
vis seku temą, ne visada gaunasi parašyti. O mes augam, laiko visai kažkam nelieka, mažylė pasiima iš manęs jį visą... Jau ugtelėjome, jau po truputį darosi lengviau...

Šaunuolės taip prisidedate prie rinkimo paramos ir rėmimo - smagu skaityt...kažkada viena lekiojau po miestą rinkdama, o dabar turiu kokias šaunias pasekėjas - Merga, Štorm 4u.gif 4u.gif
Kai mes paaugsime, galėsiu vėl įsilieti į veiklą - kol kas papukai, ruriukai... lotuliukas.gif

Dalios šeimai renku iš higienos priemonių, buitinių... Užveš vyras Romai.

QUOTE(Natuke @ 2010 01 23, 12:57)
saulyte

suruošiau jums kelias dežes drabužių - drabužėlių, bet neturiu kam nuvežti

mano vyras vis nespėja pas jus užvežti, o dabar ir išvykęs yra. Gal galėtum kada užsukti į Žardininkus pasiimt?


gal palaikyk iki kitos savaitės , Merga užlėks, aš dabar taip toli nevažiuoju,, tik čia miško kv. sukiojuos kartais... mirksiukas.gif parašyk MERGA'i į AŽ savo tel ir adresą - prilėks kai sutaisys jos mašiniuką mirksiukas.gif

QUOTE(inusiukas @ 2010 01 23, 13:18)
As ir laukiu saulytes 4u.gif


Žinau, nepamiršau, mintyje, tik kad neišlekiu kol kas... šiand.vėl vyras vėlai gryš, gal ryt... pasiskambinsiu, pažadu mirksiukas.gif

QUOTE(elve @ 2010 01 25, 21:46)
Merginos - kitą savaitę jungsiuosi prie jūsų su pagalba (būsiu po diplominio gynimo  smile.gif )
Nes žiūriu darbai čia verda smile.gif


Elve - sėkmės tau gynyme, laikom kuštukus mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Sveikos merginos 4u.gif

Tai ko gi nepasinaudojote Romos paslauga g.gif (išskurus Ritka68,pas tave Roma šį vakar po spektaklio parsuks mirksiukas.gif )

Kadangi Roma savaitgalį su vyru bus laisva ir ir ratuota,rašykite jai sms arba skambinkit.Iš visų turinčių ir paruošusių paramą surinks!!!,primenu jos tel.nr. tel nr.869991817.taip kad nesikuklinam 4u.gif
Pati esu užpustyta ir kada mieste pasirodysiu nežinau verysad.gif
Toliau:
SOS 3 metų mergytei reikia visokių drabužių pradedant apatiniaisir baigiant kepure su pirštinėmis.Mergaitės ūgis 90-95 cm.Batų dydis 25-26.
Esu įpareigota padėkoti mamytėm prisidėjusiom Dalios šeimos parama 4u.gif .AČIŪŪŪŪ
Ir dar:
Lina su drauge dirba,tiesa nelegaliai,bet užtat nomuojasi butuką.Norint legalizuotis reikia turėti patentą,o jam pinigų nėra tai va tokios žinios.
smagu ,kad mergina griebiasi šiaudo ir nesėdi rankų sudėjus 4u.gif
Atsakyti
gerai,lauksiu
Atsakyti
Parasiau Romai, galbut gales ir pro mane uzsukti smile.gif

O tai treju metu mergytei galbut kazka galeciau surinkti....tikrai turiu kepuryte su pirstinem naujas....kolkas labai daug ko negaliu atiduoti, nes po vyresneles yra dar kam nesioti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2010 01 28, 11:27)
Labas rytas 4u.gif
Sveikos merginos 4u.gif

Tai ko gi nepasinaudojote Romos paslauga g.gif (išskurus Ritka68,pas tave Roma šį vakar po spektaklio parsuks  mirksiukas.gif )

Kadangi Roma savaitgalį su vyru bus laisva ir ir ratuota,rašykite jai sms arba skambinkit.Iš visų turinčių ir paruošusių paramą surinks!!!,primenu jos tel.nr. tel nr.869991817.taip kad nesikuklinam 4u.gif
Pati esu užpustyta ir kada mieste pasirodysiu nežinau verysad.gif
Toliau:
SOS 3 metų mergytei reikia  visokių drabužių pradedant apatiniaisir baigiant kepure su pirštinėmis.Mergaitės ūgis 90-95 cm.Batų dydis 25-26.
Esu įpareigota padėkoti mamytėm prisidėjusiom Dalios šeimos parama 4u.gif .AČIŪŪŪŪ
Ir dar:
Lina su drauge dirba,tiesa nelegaliai,bet užtat nomuojasi butuką.Norint legalizuotis reikia turėti patentą,o jam pinigų nėra tai va tokios žinios.
smagu ,kad mergina griebiasi šiaudo ir nesėdi rankų sudėjus 4u.gif



Del 3 metu mergytes - paieskosiu kanors....o kur pristatyti?
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2010 01 28, 10:27)
Lina su drauge dirba,tiesa nelegaliai,bet užtat nomuojasi butuką.Norint legalizuotis reikia turėti patentą,o jam pinigų nėra tai va tokios žinios.
smagu ,kad mergina griebiasi šiaudo ir nesėdi rankų sudėjus 4u.gif


kiek tas patentas Linos kainuotų?gal surinktume pinigėlių.. ji legalezavus darbą, turint būstą - galės Armanduką pasiimti. Tai jei pati taip stengiasi, padedam dar kartą... aš prisidėčiau pinigėliais...

QUOTE(inusiukas @ 2010 01 28, 13:38)
Parasiau Romai, galbut gales ir pro mane uzsukti smile.gif


pažadukas esu ane blush2.gif , na niekaip neištrunku iš užsnigto kaimo, o dar mažylė, šaltis... gal Roma prasuks. jei ne, bandysim... mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Izabelee @ 2010 01 28, 14:11)
Del 3 metu mergytes - paieskosiu kanors....o kur pristatyti?


į Gerovės centrą Turgaus 22, 5 kab. Romai. Jie jos nebus, kolegėm jos palikti, perduos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxsaulyte: 28 sausio 2010 - 18:59
QUOTE(xxxsaulyte @ 2010 01 28, 20:00)
pažadukas esu ane  blush2.gif , na niekaip neištrunku iš užsnigto kaimo, o dar mažylė, šaltis... gal Roma prasuks. jei ne, bandysim... mirksiukas.gif

nieko tokio...daiktai niekur nepabėgs mirksiukas.gif pati turiu dvi mažas pupas, tai suprantu kaip to laiko trūksta smile.gif

Jei Roma neužsuks, gal pati su vyro pagalba užvešiu
Atsakyti
QUOTE(inusiukas @ 2010 01 29, 11:05)
nieko tokio...daiktai niekur nepabėgs mirksiukas.gif pati turiu dvi mažas pupas, tai suprantu kaip to laiko trūksta smile.gif

Jei Roma neužsuks, gal pati su vyro pagalba užvešiu


Merginos viršuje esu įrašiusi Romos tel.numerį,visą savaitgali ji su vyru važinės ir rinks jūsų duodamą paramą RAŠYKITE ARBA PASKAMBINKIKTE JAI

Saulytukai,kadangi Roma tavęs labai pasiilgus yra tai su ja susikambinkit paplepėsit,o taip pat gal ir ji žinos kike kainuoja patento išėmimas mirksiukas.gif ,o tos pusnys jau man hemorojų varo ,nes iš namų kaip ta našlaitė per pusnis brendu hihihi.gif

Toliau:Gavau nuo Romos tokį laiškutį,įkeliu visą:

Sveikinuosi dar karta. Dalios mergaites striukytes, paltukus jau turi, taciau neturi batu, vaiksto su sportiniais bateliais. Taip pat truksta pinigeliu pratybu sasiuviniams, i saskaita pinigeliu neiplauke. Taip pat gal kas turi nereikalingu kambariniu duru, nes namuose nera duru, siluma iseina. Reiktu rasomojo stalo, nes pamokas ruosia ant virtuvinio stalo, na zodziu visko reikia...) Gal kas ka pasiulys? Iki.

Tai va,kol kas tirk žinių smile.gif Aš ir tuoj kaip koks ledlaužys nersiu į pusnis autoserviso link,žiūrėti kaip laikosi mano ratuotoji gražuolė smile.gif
Papildyta:

batų dydžiai:39,38,36.

Del piniginių perlaidų:
Centro saskaitos nr. LT 577300010078603368 AB BANKAS"Swedbankas" būtinai rašyti pavardę kam skirti pinigai, rašyti Dalios Kelienes šeimai paremti. Ataskaita ka pirkome ir kiek isleidome su parasais ir saskaita bus musu buhalterijoje, galesite pasitikslinti ir issiaiskinti kokiam tikslui pinigeliai panaudoti.

Taip pat iki gegužės 1D.yra galimybė pervesti 2 % į Gerovės centrą !!!
Atsakyti
sveiki, turiu 36-37 dydzio zieminius batus. su kailiu, nenunesioti. pati atvezti negaliu. bet jei kas atvaziuos paimti, atiduosiu su dziaugsmu ax.gif tel. 8-699 361 49
Atsakyti