Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje,

na ką - suraginau visus pažįstamus padėt kas kuo gali, o ypač kad vadovaujantys savo įmonės darbuotojus paklibintų smile.gif parašykit tikslų adresą kur galima paramą vežti
Atsakyti
QUOTE(Birūta @ 2010 01 20, 12:22)
na ką - suraginau visus pažįstamus padėt kas kuo gali, o ypač kad vadovaujantys savo įmonės darbuotojus paklibintų  smile.gif parašykit tikslų adresą kur galima paramą vežti


Adresas: Turgaus g. 22 / Tomo g. 15, Klaipėda

Darbo laikas: I-IV - 8:00-17:00 val., V – 8:00-15:45 val., VI-VII - nedirba

Prieš I koncultacinę polikliniką.

Dalės šeimą kuruoja Roma- 5kab.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 20 sausio 2010 - 16:08
QUOTE(merga @ 2010 01 20, 11:28)
Taip pat  2% mums galima pervesti, butumem dekingi.

Manau,kad dirbančios mamos ir gal koks tėtis  blush2.gif  pervestų tuos 2 procentus,nes jie tikrai labai praverstų vos besivaduojančioms nu skurdo šeimoms  smile.gif

uzduosiu gal kvaila klausima, o kaip reikia pervest tuos 2%? ar kazkokiu dokumemtu reikia ar kaip? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(InesaP @ 2010 01 20, 19:43)
uzduosiu gal kvaila klausima, o kaip reikia pervest tuos 2%? ar kazkokiu dokumemtu reikia ar kaip? blush2.gif

Reikia užpildyti mokesčių forma fr0512p ir išsiųst. kaip pajamų mokesčio deklaraciją. Jei kam reikia pagalbos tai padaryt, visada padėsiu smile.gif

fr0512p
Atsakyti
Labukas.Kadangi servise,man pažadėjo,kad jau ateinančiam savaitgaliui ir aš būsiu ratuota topsecret.gif sokiai.gif sokiai.gif ,tai už savaitikės jau ir aš riediėsiu KLp gatvėmis.Taip,kad mergučės ruoškit kaupkit gėrį biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 22 sausio 2010 - 13:32
saulyte

suruošiau jums kelias dežes drabužių - drabužėlių, bet neturiu kam nuvežti

mano vyras vis nespėja pas jus užvežti, o dabar ir išvykęs yra. Gal galėtum kada užsukti į Žardininkus pasiimt?
Atsakyti
As ir laukiu saulytes 4u.gif

ir dar idomu, kaip ten Dalios seimynai sekasi ar jau ka nors gavo? nes rubu kaip ir neturiu tom mergaitem, galvoju kazka is higienos priemoniu gal atrasiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(inusiukas @ 2010 01 23, 14:18)
As ir laukiu saulytes 4u.gif

ir dar idomu, kaip ten Dalios seimynai sekasi ar jau ka nors gavo? nes rubu kaip ir neturiu tom mergaitem, galvoju kazka is higienos priemoniu gal atrasiu ax.gif


As penktadieni Romai i kriziu centra nuveziau siltu rubeliu ir svarbiausia kailinukus bei silta striuke tom mergytem Dalios, tikiuosi jau si savaitgali nesioja wub.gif

Gal kuri aplanke asmeniskai ta seima, ko reikai kazi konkreciai....
Atsakyti
Labutis visoms. 4u.gif
Manau,kad Roma nesupyks blush2.gif ,tai įdedu jos laiškutį:

Sveiki. Informacija tokia: rubeliu, striukeliu, kailinukus atveze 2 seimos. Viena mama paaukojo 100 Lt. pratybu sasiuviniams ir mok. priemonems. Kita mama, kuri padeda ir dar vienai mano seimai, skambino pasiule savo pagalba, tad derinsime su Dalia del susitikimo. Seima i musu apskaita pateko neseniai, tik keleta savaiciu, tad dar stebime, kokia pagalba butu tikslingiausia ir nenorime per daug ispaikinti, nes po to prasideda reikalavimai (Olga jau turejo tokia patirti). Ziuresime ko reikia, tada Olga tau pranesime kokia padetis seimoje. Maisto produktais karta savaiteje remia maisto bankas, nuo vasario zada remti 2 kartus, tad su maistu problemos sprendziasi. Maisto bankas gauna nurasytus tos dienos galiojimo maisto produktus, juos turi suvartoti ta pacia diena, tai didele paspirtis musu seimoms. Loretai (pasiilgau)leidziame stipreti ir dziaugtis lelyte, tad Olga per tave teiksiu informacija. Is tiesu labai dziugu, kad mamos vieningos, neabejingos kitiems.Iki.
Tai va,naujienos tokios.
Mergaitės,būkit geros dar truputi pakentėkit kol mano ratuotą vaiką suremntuos hihihi.gif ir pasistengsiu visas aplankyti AČIŪ 4u.gif
Atsakyti
Merginos - kitą savaitę jungsiuosi prie jūsų su pagalba (būsiu po diplominio gynimo smile.gif )
Nes žiūriu darbai čia verda smile.gif
Atsakyti
turiu dalios šeimai surinkusi maišiuką daiktų ,vis dar laukiu kas galės pas mane užsukti paimti
Atsakyti
QUOTE(ritka68 @ 2010 01 26, 07:51)
turiu  dalios  šeimai surinkusi maišiuką  daiktų  ,vis dar laukiu kas galės pas mane  užsukti paimti


daaaar truputi palauk plyzzzzz angel_not.gif
Atsakyti