Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje,

Merginos,pazadetas maisas jau iskeliavo, thumbup.gif .Turiu tik vyriska puspalti, spalva juoda,dydis manau XXL. Ne naujas, bet dar galima nesioti ax.gif . Jegu kam reike, jus man i AZ ax.gif ,nes cia ne visada bunu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Storm @ 2010 01 19, 14:18)
Merginos, rašykit kontaktus į až. vakare pravažiuosiu per KLP surinksiu. aš dar niekaip nenuvežu jau surinktų daiktų  blush2.gif  tai dar prigriebčiau ir jau kartu tada...

sveika,gal pas mane galėtum užsukti ,turiu šiltesnių drabužėlių paauglėm ,dar ieškau ,kas galėtų nuvešti drabužėlius ir maistą mamytei su trim berniukais ,jie gyvena šilutės pl.visai šalia kauno gatvės ,gal tau storm netoli ir pakeliui,aš be mašinos šiuo metu ...ir be šoferio


parašiau į a.ž.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritka68: 19 sausio 2010 - 20:31
Storm - iš Inusiukas paimsiu, nes mano krašte... mirksiukas.gif Vyras užveš Romai.


QUOTE(kleckiuxs_r @ 2010 01 19, 17:56)
thumbup.gif  dabar zinosiu...

Beje...ten del tos seimos...kur 3 mergaites...rubeliai mano turetu tikt...As pati nediduke  blush2.gif
O joms kaip...ir ten i ta "Geroves" centra vest ar kaip kitaip susisiekt ir perduot? g.gif


kas skirta konkrečiai šeimai - tai ir perduoti reikia tada tos šeimos soc.darbuotojai kas globoja... Šias mergaites globoja vyr.soc.darbuotoja Roma - tai jai į 5 kab. , o jei jos nebus - pasakykit nuvežusi kad tai Romos tom trim mergaitėm - jai kolegos perduos...


----------------------------

Aš su dukra viską išdlainę esam, bet dar peržiūrėsim... Hig.priemonių ir kosmetikos mes tikrai parinksim, nupirksim... Paketų daug mano dičkė prisipirkusi buvo, nebenori tokių, manau reikia irgi mergaitėm...
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2010 01 19, 21:19)
kas skirta konkrečiai šeimai - tai ir perduoti reikia tada tos šeimos soc.darbuotojai kas globoja... Šias mergaites globoja vyr.soc.darbuotoja Roma - tai jai į 5 kab. , o jei jos nebus - pasakykit nuvežusi kad tai Romos tom trim mergaitėm - jai kolegos perduos...

drinks_cheers.gif aciu uz info...dziaugiuos galedama prisidet!
Dar ir saviskes paraginsiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kleckiuxs_r: 19 sausio 2010 - 22:10
jau pasiemiau iš sesers maišą toms mergaitėms 4u.gif nežinau kas ten tiksliai yra,bet mačiau striukę ir paltą.mano dukterėčios yra panašaus ūgio ir amžiaus,tai turėtų kažkas tikti thumbup.gif MB rytoj pakeliui užsuks į centrą pas Romą
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2010 01 19, 16:03)
Mielosios,gavau laiškutį iš Romos,mergaitės reik pagelbėti.Pati esu be ratų tai iš manęs nedaug naudos ax.gif
Galiu tik mažmožiu padėti  smile.gif
Sveikute.Vel prasome pagalbos, mamai serganciai depresija ir jos 3 dukroms. Seima gyvena socialiniame buste, bustas be remonto, bute salta, aplinka labai skurdi. Mergaites neturi rubu, vaiksto su vasarinemis striukelemis. Neturi mokyklinių priemoniu ir kt. Gal kas mamu turi spintuose nebenesiojamu rubeliu ir kt.,pasidalintu su tomis mergaitemis. Metu: - 16, 14,10, mergaites labai lieknos, ugis 150 iki 168. Seimos menesio pajamos 300 lt.O gal atsirastu remeju, kas galetu paremti sia seima?( kontaktus duotumeme) ACIU!!!

Olga, noriu pridurti jog sia seima tik gavome. Jei kas atsirastu, kas noretu paremti sia seima, gali duoti mano el. pasto adresa arba
telefono nr.
Jei kas ir nuvaziuoti pasiimti galesime.Aciu

Jei kas susidomėjote prašom Man į AŽ  smile.gif

gal galeciau padeti pervesdama pinigeliu i jos saskaitele. is drabuziu ne ka ir turiu. ne tie dydziai. turiu kvepaliukus geros firmos nenaudojamus. gal reiketu? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(lly @ 2010 01 20, 08:54)
gal galeciau padeti pervesdama pinigeliu i jos saskaitele. is drabuziu ne ka ir turiu. ne tie dydziai. turiu kvepaliukus geros firmos nenaudojamus. gal reiketu?  rolleyes.gif


tuoj susikmabinsiu su Roma ir duosiu žinoti mirksiukas.gif
Atsakyti
Romutė atsako:

Centro saskaitos nr. LT 577300010078603368 AB BANKAS"Swedbankas" būtinai rašyti pavardę kam skirti pinigai, rašyti Dalios Kelienes šeimai paremti. Ataskaita ka pirkome ir kiek isleidome su parasais ir saskaita bus musu buhalterijoje, galesite pasitikslinti ir issiaiskinti kokiam tikslui pinigeliai panaudoti.
Aciu merginom,


P.s, batų dydžiai:39,38,36.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 20 sausio 2010 - 10:11
mes atiduodam sofa-lova (issitiesia). ne super - isguleta nuomininku, bet vis daiktas - gal kam reikia? patys nuvezt neturim galimybiu - reiktu pasiimt. planuojam sekmadieni kaip stambiagabarite atlieka prie konteinerio statyt...
uj mergos, kaip susigraudenau... verysad.gif ainu ziuret ka turiu kam dovanot... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Birūta: 20 sausio 2010 - 10:14
Dar keletas citatų iš man susirašinėjimo su Roma:

O tos moters bustas be patogumu, sildo su malkomis, higieniniu ir buitinių priemonių prekių reiktų.

Visko mums reikia, ne tik tai seimai, skurstanciu turime be galo daug. Sunkus laikmetis...bet dziugu, kad vis gi zmones tampa vis jautresni kitu bedom.O duoti visuomet smagiau, negu imti. Taip pat reikia berniukams, ypac paaugliams batu, striukiu. Tiesiog raginu visus neismesti savo daikteliu o dalintis su skurstanciais. Iki. ACIU.


Taip pat 2% mums galima pervesti, butumem dekingi.

Manau,kad dirbančios mamos ir gal koks tėtis blush2.gif pervestų tuos 2 procentus,nes jie tikrai labai praverstų vos besivaduojančioms nu skurdo šeimoms smile.gif
Atsakyti
Laba diena,noriu prisidet,nieko nezinau.Gal galima trumpai info?... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fortunata: 20 sausio 2010 - 11:22
Merginos, kurių daiktelius buvau surinkus, jie pristatyti į centrą. Fortunata, padėt galima bet kuo. Nereikalingais daiktais (rūbais, batais, baldais), maistu, pinigėliais. Pristatyti reiktų į šeimos ir vaiko gerovės centrą turgaus gatvėje, jei nėra galimybės nuvežt, rašyti čia, kažkas atvažiuos (pvz aš) ir paims.
Atsakyti