Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje,

Sveiki.
Parduodu 2viete sofa/lova-150lt,beveik nauja, o prie to pacio viengule sofa/lova veltui.
Papildyta:
Skambinti siuo nr del sofos/lovos
865799785 ir 863490349
Atsakyti
QUOTE(~MILENA~ @ 2010 01 15, 18:24)
Sveiki, dar karta 4u.gif

jegu kas vaziuos per  Misko kv,  ax.gif  busiu labai dekinga ax.gif, atiduosiu maisa. Jus man i pasta jegu ka ax.gif


parašyk į AŽ savo tel. ir adresą - važiuoju kas antrą dien vakarais - užvažiuočiau
Atsakyti
4u.gif sveikos...


Visai netycia aptikau sita tema.... ax.gif
Gerai paieskojus atrasciau ir as savo spintoje nemazai rubeliu... ax.gif

Tik nelabai supratau kur jus juos vezat? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kleckiuxs_r: 19 sausio 2010 - 11:45
Sveikutės 4u.gif

senai laukiau, kada galėsiu atiduoti mūsų lopšinį vežimuką (tik čiužinuko jam trūksta) seno modelio PegPerego...beje jis pasidaro sėdimas, taip kad net galima būtų pradžioj ir be sportinio varianto išsiversti...taip pat rūbelių kažką surinkčiau vaikiškų ir ne tik...dar turiu mišinuko NAN3 vieną pak. ir vaikiškų tyrelių....kolkas pati atvežti negaliu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kleckiuxs_r @ 2010 01 19, 11:45)
4u.gif  sveikos...
Visai netycia aptikau sita tema.... ax.gif
Gerai paieskojus atrasciau ir as savo spintoje nemazai rubeliu... ax.gif

Tik nelabai supratau kur jus juos vezat? blush2.gif


sveika, šaunu kad prisijungi 4u.gif
visokių daiktų reikia "Gerovės" centro globojamom šeimom. Nuvešti daiktus gali Turgaus g. 24 berods, vietoj buvusios Vokiečių vaistinės prieš I-ąją mot.konsultaciją... Soc.darbuotojos su malonumu priims ir išdalins šeimoms...

QUOTE(inusiukas @ 2010 01 19, 11:57)
Sveikutės 4u.gif

senai laukiau, kada galėsiu atiduoti mūsų lopšinį vežimuką (tik čiužinuko jam trūksta) seno modelio PegPerego...beje jis pasidaro sėdimas, taip kad net galima būtų pradžioj ir be sportinio varianto išsiversti...taip pat rūbelių kažką surinkčiau vaikiškų ir ne tik...dar turiu mišinuko NAN3 vieną pak. ir vaikiškų tyrelių....kolkas pati atvežti negaliu 4u.gif


parašyk į AŽ savo adresą ir tel. - žiūrėsim kurioj miesto dalį esi - arba aš arba Štorm paimsim... mirksiukas.gif
Tikrai reikalingi daiktai, ypač vaikiukams lovytės, vežimėliai, pampersai ir maisteliai... mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxsaulyte: 19 sausio 2010 - 13:24
Merginos, rašykit kontaktus į až. vakare pravažiuosiu per KLP surinksiu. aš dar niekaip nenuvežu jau surinktų daiktų blush2.gif tai dar prigriebčiau ir jau kartu tada...
Atsakyti
Mielosios,gavau laiškutį iš Romos,mergaitės reik pagelbėti.Pati esu be ratų tai iš manęs nedaug naudos ax.gif
Galiu tik mažmožiu padėti smile.gif



Sveikute.Vel prasome pagalbos, mamai serganciai depresija ir jos 3 dukroms. Seima gyvena socialiniame buste, bustas be remonto, bute salta, aplinka labai skurdi. Mergaites neturi rubu, vaiksto su vasarinemis striukelemis. Neturi mokyklinių priemoniu ir kt. Gal kas mamu turi spintuose nebenesiojamu rubeliu ir kt.,pasidalintu su tomis mergaitemis. Metu: - 16, 14,10, mergaites labai lieknos, ugis 150 iki 168. Seimos menesio pajamos 300 lt.O gal atsirastu remeju, kas galetu paremti sia seima?( kontaktus duotumeme) ACIU!!!

Olga, noriu pridurti jog sia seima tik gavome. Jei kas atsirastu, kas noretu paremti sia seima, gali duoti mano el. pasto adresa arba
telefono nr.
Jei kas ir nuvaziuoti pasiimti galesime.Aciu

Jei kas susidomėjote prašom Man į AŽ smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 19 sausio 2010 - 14:07
Merga, mėginsiu susisiekt su Roma ir pagelbėt. bent jau maistu ir mokyklinėm prekėm. Dėl rubelių, tai neturiu nieko. Namie tik berniukiški daiktai, o mano... nu pati supranti smile.gif

P.S.Pasiskambinau Romai. Svarbiausia rūbelių toms mergaitėms. Maistu remia maisto bankas, tai didelės bėdos kol kas nėra. Jei kažkas turit rubelių rašykit, labai lauksim.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Storm: 19 sausio 2010 - 14:20
QUOTE(merga @ 2010 01 19, 15:03)
Mielosios,gavau laiškutį iš Romos,mergaitės reik pagelbėti.Pati esu be ratų tai iš manęs nedaug naudos ax.gif
Galiu tik mažmožiu padėti  smile.gif

paskambinau savo sesei,ji sako turi kažką paauglėm mirksiukas.gif šiandien vakare užvažiuosiu ir paimsiu.rytoj tada MB gal pas Romą užveš g.gif
Atsakyti
kadangi cia kartais ir kaunietes paskaitine,tai paprasysiu pagalbos ir sioje temeleje.
Zinau seima Kaune kuriai siuo metu labai reikalinga pagalba.Mama is vaiku namu,kas padetu neturi.Vyras turi teva kazkokiam miestelyje.Augina dabar jau 9 menesiu berniuka.Zmones negeriantys,tvarkingi.Tiesiog nesiseka jiems.Eme butui paskola,tai jau kuris laikas visus pinigelius tai paskolai ismoketi ir atiduoda.Patiems lieka apie 500 litu menesiui,o kartais dar maziau.Gyvena tvarkingai kiek imanoma,bet labai varganai.O pagalba praverstu visokia-tiek pinigeliais,-tiek maisto produktais.O kokios penkios dienos jie gyvena be elektros-atjunge.Kas nores padeti siai seimas-tegu raso man i a.z.-pasakysiu ju adresa.Nuvaziave patys pamatysite viska savo akimis .
vaikiuka augina namie tetis,mama turejo darba-atleido.bet ji saunuole,imasi bet ko kas tik ka pasiulo dirbti.Buna jog patys po keleta dienu kasnio burnoj neturi.Abu be galo myli berniuka.Lukuti.Labai grazus berniukas,galeciau foto parodyti.Labai graziai sugyvena.Jei nuvaziave pamatysite berniukui uzdeta koki dailesni rubeli-tai keleto mamyciu padovanota.Kas rubeliu-kas zaisliuku-veze arba siunte.Gal kas kazkoki darba galetu pasiulyti mamai.Praverstu bet kokia pagalba
Atsakyti
dar noriu paaiskinti,kad tos seimos pajamos 2000,tad jiems niekas nepriklauso,net maisto bankas negali padeti.ir niekam nerupi,kad visi pinigai mokami bankui,nes kas noretu buti ismestas i gatve.O butelis tai...tikrai nevertas tokio vargo.Bet yra kaip yra.O maistas bent vaikui reikalingas dabar,nes ypac si menesi ir net siandiena nera vaikui uz ka nupirkti valgyt.
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2010 01 19, 13:16)
sveika, šaunu kad prisijungi  4u.gif
visokių daiktų reikia "Gerovės" centro globojamom šeimom. Nuvešti daiktus gali Turgaus g. 24 berods, vietoj buvusios Vokiečių vaistinės prieš I-ąją mot.konsultaciją... Soc.darbuotojos su malonumu priims ir išdalins šeimoms...

thumbup.gif dabar zinosiu...

Beje...ten del tos seimos...kur 3 mergaites...rubeliai mano turetu tikt...As pati nediduke blush2.gif
O joms kaip...ir ten i ta "Geroves" centra vest ar kaip kitaip susisiekt ir perduot? g.gif
Atsakyti