Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje,

QUOTE(merga @ 2010 01 11, 22:44)
Per visą sunaištį pamiršau papasakoti ir perduoti prašymą:
Šiandien buvau pas Romą.
Naujienos nekokios:Lina nebeturi namų.Ją išvijo brolis su savo naująja mis.Lina dabar glaudžiasi tai pas vieną tai pas kitą draugę.Savo daiktus laikinai laiko pas Romą,nors ir ji neturi kur jų laikyti.Problėma-Lina neturi jokių pajamų,o tai reiškia,kad jos negalima apiforminti soc.būstui gauti.Taip,kad jei kas nors žinote,bent kokį darbelį ,pradedant valytoją,pardavėją ir t.t. LABAI PRAŠAU DUOKIT ŽINOTI ARBA MAN ARBA,SAULYTEI ARBA ROMAI  4u.gif
Manau,kad tą niekšelį gyvenimas dar pamokys  ph34r.gif


taip, prieš savaitę jau sužinojau apie Liną, na graudu... Pinigėlių Valdas neatsiuntė, negali nei to kambarėlio išsinuomoti, nei Armando pasiimti... O dar labai serga sakė, bronchitas lygtai... na nekas jai, sunku ir gaila jos ... Na kiek įmanoma padedam, bet visko nepadarysim už kitus ir nenugyvensim už kitus... blink.gif
Laukiu aš info kokio dydžio Armandas - drabužių ir batų gali parinkti merginos - laukiu info iš Linos...
Atsakyti
QUOTE(Storm @ 2010 01 11, 21:30)
Nu ka, laikas man po švenčių prisikelt  tongue.gif  Alvyde, ryt paskambinsiu, po darbo užleksiu maišelių. Aš irgi netoli Akropolio gyvenu


saunu thumbup.gif
QUOTE(merga @ 2010 01 11, 22:40)

:mirksiukas:gerai kad dar yra tokiu rupestingu zmoniu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alvyde: 12 sausio 2010 - 13:46
gal zinote, kam reikia nestukiniu rubeliu ax.gif ax.gif ne patys mandriausi, bet gal kam pravers (M_L dydis) blush2.gif yra dzinsiukai. liemene, palaidinuke, kelniu ax.gif geroves centras mudviem su vaiku (tik po namus pradedam vaikscioti) biskuti per toli doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bjolla: 12 sausio 2010 - 15:53
Alvydes daiktai mano bagažinėje. Ryt nuvešiu į centrą. Ką reik dar iš kur paimt??? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Storm @ 2010 01 12, 18:45)
Alvydes daiktai mano bagažinėje. Ryt nuvešiu į centrą. Ką reik dar iš kur paimt??? smile.gif

aciu kad paemei mirksiukas.gif tikuos sekmingai iki masiniuko daejai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(alvyde @ 2010 01 12, 20:16)
aciu kad paemei mirksiukas.gif tikuos sekmingai iki masiniuko daejai doh.gif


Normaliai. Dėkui už daiktukus. tikrai kažkam bus didelė parama
Atsakyti
oj mergaitės kaip šauniai jūs sukatės 4u.gif norėčiau prisidėti - dažniau panaršysiu temoje. šiuo metu galėčiau dovanoti naujagimio rūbelių - naudoti, tačiau išskalbti, tvarkingi. surinkčiau pilną didelį maximinį maišą - tik neišlendu iš namų - sėdžiu su dviem vaikais doh.gif jei kas suktų pro šalį - parašykit - gyvenu P. Komunos gatvėj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Birūta @ 2010 01 13, 12:56)
oj mergaitės kaip šauniai jūs sukatės  4u.gif norėčiau prisidėti - dažniau panaršysiu temoje. šiuo metu galėčiau dovanoti naujagimio rūbelių - naudoti, tačiau išskalbti, tvarkingi. surinkčiau pilną didelį maximinį maišą - tik neišlendu iš namų - sėdžiu su dviem vaikais  doh.gif jei kas suktų pro šalį - parašykit - gyvenu P. Komunos gatvėj  smile.gif


Parašyk kontaktus į AŽ...kaimyne smile.gif
Atsakyti
Sveiki
tvarkausi mazosios daigtelius ir surinkau nemazai buteliuku ir nezinau kur det, ismest kazkaip gaila, neilgai naudoti blush2.gif nezinau ar galima kazkam pasiulyti vis del to plasmase, bet gal.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Linutia @ 2010 01 14, 11:51)
Sveiki
tvarkausi mazosios daigtelius ir surinkau nemazai buteliuku ir nezinau kur det, ismest kazkaip gaila, neilgai naudoti  blush2.gif nezinau ar galima kazkam pasiulyti vis del to plasmase, bet gal....  ax.gif

Kontaktus į AŽ. Nuvešiu į centrą. Arba pati galit nuvežt į vaiko ir šeimos gerovės centrą turgaus gatvėj.
Atsakyti
QUOTE(Storm @ 2010 01 14, 11:34)
Kontaktus į AŽ. Nuvešiu į centrą. Arba pati galit nuvežt į vaiko ir šeimos gerovės centrą turgaus gatvėj.

Aciu labai. Parasiau i AZ 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, dar karta 4u.gif

jegu kas vaziuos per Misko kv, ax.gif busiu labai dekinga ax.gif, atiduosiu maisa. Jus man i pasta jegu ka ax.gif
Atsakyti