Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje,

sveikos,
vis prisijungiu, bet jau rečiau - na yr kas veikt su kudikėliu... mirksiukas.gif o dar ši savaite sunkoka buvo, nerami labai buvo, tai oi...

šaunu, po truputį vyksta parama, šaunuolė Merga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2010 01 10, 13:43)
sveikos,
vis prisijungiu, bet jau rečiau - na yr kas veikt su kudikėliu...  mirksiukas.gif  o dar ši savaite sunkoka buvo, nerami labai buvo, tai oi...

šaunu, po truputį vyksta parama, šaunuolė Merga  4u.gif


Stiprybės 4u.gif

irnesakyk.gif ,juk įpročių nepakeisi blush2.gif
Atsakyti
taip, tu teisi - tai jau patampa gyvenimo būdu... tik mano gyvenimo būdą kai kas maloniai pakoregavo...
laikinai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(alvyde @ 2010 01 08, 23:30)
turiu kelis maisus drabuziu..moterisku..vaikisku iki 1m..kazi kur geriau juos padeti?drabuziai tikrai nenauji,bet gal kam dar tiktu ax.gif


Alvyde - neatlėks iki tavęs Merga - paskambino kad į ją įvažiavo kažkoks žąsinas... ji sveika, tik auto.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2010 01 11, 16:58)
Alvyde - neatlėks iki tavęs Merga - paskambino kad į ją įvažiavo kažkoks žąsinas... ji sveika, tik auto.... verysad.gif

kaip gaila..svarbiausia kad ji sveika..na as gyvenu prie akropolio..mano nr 860132700,gal kas vaziuos pro sali ir prigriebs ax.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2010 01 11, 15:58)
Alvyde - neatlėks iki tavęs Merga - paskambino kad į ją įvažiavo kažkoks žąsinas... ji sveika, tik auto.... verysad.gif


Tik auto nebepataisoma.Lauksiu kol draudimas išmokės pinigus ir kaip 3,5 metus,taip ir dabar pati bandysiu ją prisikelti user posted image
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2010 01 11, 17:07)
Tik auto nebepataisoma.Lauksiu kol draudimas išmokės pinigus ir kaip 3,5 metus,taip ir dabar pati bandysiu ją prisikelti user posted image


Vajei kaip negerai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2010 01 11, 18:07)
Tik auto nebepataisoma.Lauksiu kol draudimas išmokės pinigus ir kaip 3,5 metus,taip ir dabar pati bandysiu ją prisikelti user posted image

doh.gif na tikrai negerai,bet db nukritusios kainos auto,gal apsimoka apie nauja pagalvot mirksiukas.gif nebent eina sutvarkyt smile.gif svarbiausia kad tu sveika thumbup.gif
Atsakyti
Nu ka, laikas man po švenčių prisikelt tongue.gif Alvyde, ryt paskambinsiu, po darbo užleksiu maišelių. Aš irgi netoli Akropolio gyvenu
Atsakyti
QUOTE(Storm @ 2010 01 11, 20:30)
Nu ka, laikas man po švenčių prisikelt  tongue.gif  Alvyde, ryt paskambinsiu, po darbo užleksiu maišelių. Aš irgi netoli Akropolio gyvenu


Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Per visą sunaištį pamiršau papasakoti ir perduoti prašymą:
Šiandien buvau pas Romą.
Naujienos nekokios:Lina nebeturi namų.Ją išvijo brolis su savo naująja mis.Lina dabar glaudžiasi tai pas vieną tai pas kitą draugę.Savo daiktus laikinai laiko pas Romą,nors ir ji neturi kur jų laikyti.Problėma-Lina neturi jokių pajamų,o tai reiškia,kad jos negalima apiforminti soc.būstui gauti.Taip,kad jei kas nors žinote,bent kokį darbelį ,pradedant valytoją,pardavėją ir t.t. LABAI PRAŠAU DUOKIT ŽINOTI ARBA MAN ARBA,SAULYTEI ARBA ROMAI 4u.gif
Manau,kad tą niekšelį gyvenimas dar pamokys ph34r.gif
Atsakyti
labutis, permetu rasta skelbimuka
flysky Šiandien, 00:46 Paskelbta: #377


Naujokas


Grupė: Naujokai
Žinutės: 0
Prisijungė: 2008 05 26
Vieta: Klaipeda

Pirmas vaikas:Nikita 2007 10 13

Apdovanojimų: 0



atiduodu baldus. sekcija, dvieju duru spinta ir spintele. visas komplektas ne pirmos jaunystes, bet tvirtas, dar ilgai tarnaus. sekcija turi stiklines dureles, stiklines lentynas. spinta apklijuota burbuliukais, buvo vaiko kambaryje. burbuliukus galima nuimti. jei kam reikia, skambinkit 8-699 361 49. issivezti patiems.
http://www.part.lt/i...040ce91a276.JPG
http://www.part.lt/i...bffcecb1762.JPG
http://www.part.lt/i...89af05e6370.JPG



[/quote]
niekam nereikia baldu? i soda, kaima, ir namuose dar visai geri! labai talpus, ir nemokamai!
Atsakyti