Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje,

QUOTE(merga @ 2009 12 22, 15:55)
Ir visai nekarksėjai,o būrei:  tongue.gif
Kas sakė,kai buvom Ryte,kad šuniukas yra namų ir šeimos draugas  blush2.gif  biggrin.gif ,tai va turiu  doh.gif  lotuliukas.gif
Aš šoke,vaikai apsipatenkinę,o ta su 4 kojom spakainiai išsitiesus miega doh.gif  biggrin.gif ,įdomu kokia MB reakcija bus kai grįš  bigsmile.gif


Nu manau tokia ohmy.gif
Atsakyti
QUOTE(Nemura @ 2009 12 22, 00:04)
Turbūt jau daug kas skaitėt, bet visviena ikeliu nuorodėle  rolleyes.gif

http://www.ve.lt/?da...;rub=1065924828

xxxsaulyte, didžiausi sveikinimai sulaukus dukrytes  4u.gif



ačiū merginos už sveikinimus... mirksiukas.gif

o straipsnis senas jau... tongue.gif

Merga - na dovanėlė ne tik sūnui bet ir visai šeimai... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 12 22, 17:06)
Merga - na dovanėlė ne tik sūnui bet ir visai šeimai...  thumbup.gif


Aga,ta dovanėlė sėdi bliūde su ėdalu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2009 12 22, 15:13)
Na,panos kaip sakoma Kalėdos stebuklų ir dovanų metas,tai va parodysiu kokią gavo mano sūnus mokykloje per apsikeitmą dovanomis dovanėlę: mega_shok.gif

Grazi ta jusu gauta dovana wub.gif Pati tokios gauti nenoreciau. Mano vaikis vis zyzia suniuko, tai nupirkome pries pora savaiciu zaislini lotuliukas.gif loja,eina, uodega vizgina. Susitarem, kad kol kas uzteks tokio, kol negales pats vienas suni i lauka vesti. Turim mes juru kiaulyte, tai pradzioje dziaugesi, o dabar buna dienu, kai is vis prie narvo neprieina. Uzgaidos vaiku tie gyvunai ir tiek smile.gif
Bet kiek dziaugsmo suteikia gyvuneliai, ypac kol mazi dar, tokie grazuciai wub.gif

Taigi, Merga, turesite dar viena vaika hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(gita @ 2009 12 22, 18:43)
Graži dar, tokie grazuciai  wub.gif

Taigi, Merga, turesite dar viena vaika  hihihi.gif


Tai jau taip,nes tikrai ranka nekyla ir sąžinė neleidžia kažkaip kitaip elgtis,svetimiems visokio plauko žmonėms padedam,o čia mažas gyvūnėlis smile.gif ,na man ir pačiai teks priprassti,kad namie po kojomis kažkoks spirgius laksto doh.gif

Merginos:mano soc.darbuotoja klausia,gal kas turit 13-14m.(150-175cm)vaikinams kelnių,vidutinio kūno sudėjimo.Nes tai ko aš atvežiau mažoka.(aprengiau 4,o dar 3 reiktų blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2009 12 22, 14:13)
Na,panos kaip sakoma Kalėdos stebuklų ir dovanų metas,tai va parodysiu kokią gavo mano sūnus mokykloje per apsikeitmą dovanomis dovanėlę: mega_shok.gif



jooo nebloga dovanele doh.gif


QUOTE(Storm @ 2009 12 22, 14:42)
O šiaip tai šiandien nuotaika puiki, merginos, prisilieskit prie manęs, gal apsikrėsit  4u.gif


Kur tu is ryto buvai -buciau prisilietus , nes man siandien asaru pakalne , o ne diena unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darara: 22 gruodžio 2009 - 20:26
QUOTE(merga @ 2009 12 22, 20:59)


Merginos:mano soc.darbuotoja klausia,gal kas turit 13-14m.(150-175cm)vaikinams kelnių,vidutinio kūno sudėjimo.Nes tai ko aš atvežiau mažoka.(aprengiau 4,o dar 3 reiktų  blush2.gif )

Sveika,
turiu ~170 cm dzinsus, mano vaikezas isaugo . Planavau rytoj i Geroves centra vaziuoti, galim susitikti
Atsakyti
QUOTE(taatjana @ 2009 12 22, 21:39)
Sveika,
turiu  ~170 cm dzinsus, mano vaikezas isaugo . Planavau rytoj i Geroves centra vaziuoti, galim susitikti


Laisvai,kur ir kada g.gif ,jei planuoji važiuoti į miestą duok žinoti,prišokčiau mirksiukas.gif
Mano tel: 861725644
Atsakyti
Pranešu, kad angeliukai į onkologinę ligoninę moterims pristatyti šiandien ryte. Išsamesnių įspudžių su foto laukiu, bet sakė tik po Kalėdų...
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 12 23, 13:51)
Pranešu, kad angeliukai į onkologinę ligoninę moterims pristatyti šiandien ryte. Išsamesnių įspudžių su foto laukiu, bet sakė tik po Kalėdų...


Valiooooooooo,dar vienas supergeras darbelis padarytas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif .Jis ypač prasmingas,nes žinau,ką reiškia būti toje įstaigoje ir būnant apsupty tokių pat jaustis bejėgiu,savęs gailėtis...
Atsakyti
user posted image

Mielosios 4u.gif 4u.gif

Sveikinu visas,visas su gražiausiomis metų šventėmis.
Linkiu,kad šios Šv.Kalėdos būtų dosnios,gražios,darnios.
Lai angelas ant sparnų Visoms atneša po lašą gėrio,po krislą džiaugsmo ir po didelę pintinę sveikatos

Su.Šv.Kūčiomis ir Šv.Kalėdomis!!!

user posted image
Atsakyti
Mielosios-Tegul gęstantis Kūčių vakaras primena tai, kas buvo brangiausia, o beauštantis Kalėdų rytas teatneša ramybę, gėrį ir džiaugsmą!!!

user posted image
Atsakyti