Įkraunama...
Įkraunama...

Parama Klaipėdoje,

Visoms labas 4u.gif
Centro merginos,ruošiasi vakarui smile.gif
O dabar padėkos:
DIDELIS DIDELIS AČIŪŪŪŪmmergytei už kepinius(sakė vien jau kvapas užbūria),ir moliūgą 4u.gif
ritka68 ,tau ypatingai didelį ačiū prašė perduoti šeima 4u.gif 4u.gif 4u.gif ,jie Romai pasakojo,kad tikrai patikėjo,kad būna kalėdinių stebuklų mirksiukas.gif 4u.gif 4u.gif
Na,o kitoms ačiū,kad prisidedat prie gerų gerų darbelių 4u.gif 4u.gif
Tai,ką mergaitės susitinkam 17 val.Šventėje smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 21 gruodžio 2009 - 13:32
labutis. turiu kavos aparata, kaip ir veikianti. tik kaitinimo riele mano manymu jau taip gerai nebedirba. nebeuzpliko kavos. 4u.gif
gal noeretumet? gal geroves centro darbuotojos noretu? nemanau, kad remontas kainuos didelius pinigus rolleyes.gif
user posted image
ir dar turiu kailinukus labai geros bukles 98cm ir kaskur 116cm ugiui ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lly: 21 gruodžio 2009 - 13:49
Sveikutės neužpustytos 4u.gif
Tik ką grįžau iš centro šventės,buvo gražu.Labai šauniai pasirodė vaikai.Ypač gražios mažosios snaigės-šokejėlės thumbup.gif
Ir supermamyčių taip pat buvo,manau,kad įspūdžiais pasidalins ir jos mirksiukas.gif
Šeimos ir vaiko gerovės centro darbuotojos labai labai dekoja visoms už begalinę paramą ir dėmesį smile.gif .Mes visos gavome padėką už nuoširdžią pagalbą 4u.gif Štai ji:
user posted image 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Romutė sakė,kad pati kokią dieną prisijungs ir pasisakys mirksiukas.gif
toliau: su Saulytės palaiminimu blush2.gif už paskutinius turėtus nupirkau vaisių:tad
Buvo 39,22Lt- išleista-38,26 ;Liko 0,96 ct.
smile.gif
Tai va.Prieš mėnesį nerimavom,rinkom dovanas,tarėmės,o dabar ką tik praėjo paskutinis šiumetinis renginys vaikams.Lauksim ateinančių metų,kad ir toliau galėtume pildyti likimo nuskriaustų vaikučių svojones ir paremti juos smile.gif
AČIŪ VISOMS VISOMS 4u.gif
Akimirkos iš pačių vaikų režisuoto spektaklio:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 21 gruodžio 2009 - 21:10
Grazi buvo svente ir vaikuciai , nors kai kurie ir nedrasus -saunuoliai , buvo grazus ir pamokantis spektakliukas thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

taip pat buvo smagu susipazinti su jumis (merga , storm , Roma ir kt.), zaviuosi jusu atsidavimu ir rupesciu visais wub.gif .Stengsimes su savo seima , kad ir mazais trupineliais ir toliau prisidedti prie jusu geru darbu 4u.gif
Atsakyti
kaip smagu skaityti tokius smagius atsiliepimus - ačiū Merga tau už tokį darbą, kūruojant paramą centrui šiai šventei ir renkant paramą - TU ŠAUNUOLĖ 4u.gif 4u.gif Smagu kai atsiranda bendraminčių ir tokių iniciatyvių mirksiukas.gif

-------------------------

pasiekė mane pavėlavės Zogu siuntinys iš Olandijos - tai tom dviem mergaitėm bus dovanų papildymas... įsivaizduoju kaip jos laukia, nes jau ten dovanos buvo nemenkos, aš parašiau kad dar bus dovanų.... na Zogu labai pasistengė ir dar papildyti nusprendė - AČIŪ sakau merginų vardu - jos labai vertos tokių dovanų, šaunios mergaitės.
Supakuosiu, įdėsiu vyrui, prašysiu gal Elve užvažiuos paimti ir perduoti... blush2.gif

----------------------------

Liko tik dar nuvešti dovanėles onkologinėmis ligomis sergančioms moterims. Bet jau viskas sudėliota - belieka man sulaukti ataskaitos apie įvykdymą... mirksiukas.gif
sekmadienį dovanų maišelius, angeliukus, atvirukus ir "Rafaelo" saldainius (kadangi per pusę pigiau gavom angeliukus, dar po saldainį įdėsime) perdaviau šauniai pagalbininkei Alginai. Ji suorganizavo savo drauges, kad rytoj susitinka ir pasišnekučiuodamos, savo rankomis užrašys visus 70 atvirukų su palinkėjimais, šiltais žodžiais, supakuos dovanėles ir nuveš į onkologinę ligoninę.
Būkit ramūs (-ios) - dovanėlės perduotos į patikimas ir begalo šilto bei nuoširdaus žmogaus rankas. Pernai Kalėdoms padaryti dovanėles ir įgyvendinome su ja kartu... Bučkis Algina mirksiukas.gif
O visiems - labai labai didelė padėka už parėmimą lėšomis, o mes įgyvendinome mirksiukas.gif
Ryt lauksiu foto apie dovanų paruošimą bei įspudžius, perduodant dovanėles .....

-----------------------------
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xxxsaulyte: 21 gruodžio 2009 - 22:27
Turbūt jau daug kas skaitėt, bet visviena ikeliu nuorodėle rolleyes.gif

http://www.ve.lt/?da...;rub=1065924828

xxxsaulyte, didžiausi sveikinimai sulaukus dukrytes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 12 21, 22:26)
kaip smagu skaityti tokius smagius atsiliepimus - ačiū Merga </b>tau už tokį darbą, kūruojant paramą centrui šiai šventei ir renkant paramą - TU ŠAUNUOLĖ  4u.gif  4u.gif Smagu kai atsiranda bendraminčių ir tokių iniciatyvių  mirksiukas.gif

-------------------------

pasiekė mane pavėlavės Zogu siuntinys iš Olandijos - tai tom dviem mergaitėm bus dovanų papildymas... įsivaizduoju kaip jos laukia, nes jau ten dovanos buvo nemenkos, aš parašiau kad dar bus dovanų.... na Zogu labai pasistengė ir dar papildyti nusprendė - AČIŪ sakau merginų vardu - jos labai vertos tokių dovanų, šaunios mergaitės.
Supakuosiu, įdėsiu vyrui, prašysiu gal Elve užvažiuos paimti ir perduoti...  blush2.gif

----------------------------

Liko tik dar nuvešti dovanėles onkologinėmis ligomis sergančioms moterims. Bet jau viskas sudėliota - belieka man sulaukti ataskaitos apie įvykdymą...  mirksiukas.gif
sekmadienį dovanų maišelius, angeliukus, atvirukus ir "Rafaelo" saldainius (kadangi per pusę pigiau gavom angeliukus, dar po saldainį įdėsime) perdaviau šauniai pagalbininkei Alginai. Ji suorganizavo savo drauges, kad rytoj susitinka ir pasišnekučiuodamos, savo rankomis užrašys visus 70 atvirukų su palinkėjimais, šiltais žodžiais, supakuos dovanėles ir nuveš į onkologinę ligoninę.
Būkit ramūs (-ios) - dovanėlės perduotos į patikimas ir begalo šilto bei nuoširdaus žmogaus rankas. Pernai Kalėdoms padaryti dovanėles ir įgyvendinome su ja kartu... Bučkis Algina  mirksiukas.gif
O visiems - labai labai didelė padėka už parėmimą lėšomis, o mes įgyvendinome  mirksiukas.gif
Ryt lauksiu foto apie dovanų paruošimą bei įspudžius, perduodant dovanėles .....

-----------------------------


Dėkui už pagyras blush2.gif
Įsivaizduoju,kaip tos mergaitės laukia tų dovanų,nes viena iš Jų ,jau per šventę klausė,ką ta reiškia,kad dar bus daugiau doh.gif biggrin.gif

Nejaugi dar gali kam kilti kokių nors keistų minčiųųųų unsure.gif unsure.gif unsure.gif g.gif
Laukiam laukiam nuotraukų 4u.gif
Atsakyti
Xxxsaulyte, labai sveikinu tave ir tavo seimynele sulaukus mazyles 4u.gif
Dziugu, kad jums viskas gerai ir jus jau namuciuose wub.gif Taip ir toliau 4u.gif



Atsakyti
Na,panos kaip sakoma Kalėdos stebuklų ir dovanų metas,tai va parodysiu kokią gavo mano sūnus mokykloje per apsikeitmą dovanomis dovanėlę: mega_shok.gif
user posted image user posted image user posted image
Neesu prieš gyvūnus,bet mano namuose gyvas padaras(apart vorų žinoma hihihi.gif )kažkaip keistai atrodo,tiesiog neisivaizduoju ką man su ja reiks daryti doh.gif blink.gif blink.gif .
Storm, tavo pranašystė išsipyldė doh.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(merga @ 2009 12 22, 15:13)
Na,panos kaip sakoma Kalėdos stebuklų ir dovanų metas,tai va parodysiu kokią gavo mano sūnus mokykloje per apsikeitmą dovanomis dovanėlę: mega_shok.gif
user posted image user posted image user posted image
Neesu prieš gyvūnus,bet mano namuose gyvas padaras(apart vorų žinoma hihihi.gif )kažkaip keistai atrodo,tiesiog neisivaizduoju ką man su ja reiks daryti  doh.gif  blink.gif  blink.gif .
Storm, tavo pranašystė išsipyldė doh.gif  cool.gif

nu ir dovanele wub.gif bigsmile.gif
Atsakyti
O ką aš karksėjau? g.gif Nepamenu... doh.gif

O dovana tai ką aš žinau. Neturi kažkas proto tokias dovanas dovanot.

O šiaip tai šiandien nuotaika puiki, merginos, prisilieskit prie manęs, gal apsikrėsit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Storm @ 2009 12 22, 14:42)
O ką aš karksėjau? g.gif  Nepamenu...  doh.gif

O dovana tai ką aš žinau. Neturi kažkas proto tokias dovanas dovanot.

O šiaip tai šiandien nuotaika puiki, merginos, prisilieskit prie manęs, gal apsikrėsit  4u.gif


Ir visai nekarksėjai,o būrei: tongue.gif
Kas sakė,kai buvom Ryte,kad šuniukas yra namų ir šeimos draugas blush2.gif biggrin.gif ,tai va turiu doh.gif lotuliukas.gif
Aš šoke,vaikai apsipatenkinę,o ta su 4 kojom spakainiai išsitiesus miega doh.gif biggrin.gif ,įdomu kokia MB reakcija bus kai grįš bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo merga: 22 gruodžio 2009 - 14:58