Įkraunama...
Įkraunama...

Sagės, segės, segtukai

QUOTE(bezdzionele @ 2009 12 30, 19:33)
skaitau apie sagiu gamyba,dekupazo pagalba ir ziuriu kad to reikia ano reikia.  blink.gif gal kuri nepatingetu ir surasytu visas dalis ko reikia? blush2.gif  reikia karoliuku,modulino,uzsegimo,odos(o jos buna pirkti kur?),siulo,adatos,o dekupazui daryt ant modulino ko reikia? gal galetumet padet,kad tureciau sarasiuka ir nuvaziuociau iskart viska susipirkt,kad nieko nepamirsciau.suprantu kad daug prasau bet jau pasimeciau. doh.gif

Biseris, karoliukai, filcas, akmenys, kaspinai, oda, užsegimai.

Jei su modelinu ir dekupažu - modelinas, klijai, lakas, sendintojas ir porporina pagal reikalą.

Bet siūlyčiau neskubėti visko pirkti. Pabandykit padaryti kelias sages su paprastais karoliukais, nes dekupažo priemonės tikrai nėra pigios mirksiukas.gif
Atsakyti
Odos gali nuspirkt "dolerioškėj". Kokį rūbą (aš pirkau sijoną už 5 Lt). Ar porporina, ar aliejiniai, ar akriliniai - tai priklauso nuo sendintojo.Pritariu, kad geriau neskubėt visko pirkt. Gal draugė kokia dekupažina (viską susipirkt neužteks ir 500Lt)
Atsakyti
QUOTE(Globusyte @ 2009 12 31, 11:28)
Odos gali nuspirkt "dolerioškėj". Kokį rūbą (aš pirkau sijoną už 5 Lt). Ar porporina, ar aliejiniai, ar akriliniai - tai priklauso nuo sendintojo.Pritariu, kad geriau neskubėt visko pirkt. Gal draugė kokia dekupažina (viską susipirkt neužteks ir 500Lt)

na rašydama 500 Lt Globusytė tikriausiai ir lazerinį spalvotą spausdintuvą priskaičiavo mirksiukas.gif , bet išlaidos tikrai nemažos, todėl siūlyčiau pradžiai pasirinkti paprastesnį variantą, nes mokytis viską iš karto - lipdyti modeliną, bandyti dekupažo techniką ir sagės gamybą nuo nulio, man būtų persudėtinga.
sagę galima daryti ir ant medinio pagrindo, nusipirkus ruošinuką sagei ar auskarams ir švitriniu popieriumi užapvalinus kraštus, galima panaudoti ir nesendintą paveiksluką, nereiks sendinimo lakų....odą galima panaudot iš seno rankinuko, bet biserį tai patarčiau pirkt kokybišką, bent jau čekišką kad ir "Jablonex" firmos. o tada žiūrėt, patiko, užsikabinai, matai rezultatą ir noras nepraėjo, galima ir profesionalių priemonių užsipirkt smile.gif
Atsakyti
Pas mane visos profesionalios priemonės dekupažui ir ne po vieną. O jau servetėlių....AŠ nesigiriu, tačiau nemažai dalykų išbandžius (o tai kainuoja), daug ką teko atiduoti, nes nepatiko...Be to, aš skaičiuoju ir visus dažus, nes man dekupažas - ne tik servetėlės klijavimas...Beje, dauguma priemonių siunčiausi, nes LIetuvoje nėra....
Papildyta:
Dėl biserio tikrai sutinku...
Atsakyti
QUOTE(Globusyte @ 2009 12 31, 15:49)
Pas mane visos profesionalios priemonės dekupažui ir ne po vieną. O jau servetėlių....AŠ nesigiriu, tačiau nemažai dalykų išbandžius (o tai kainuoja), daug ką teko atiduoti, nes nepatiko...Be to, aš skaičiuoju ir visus dažus, nes  man dekupažas - ne tik servetėlės klijavimas...Beje, dauguma priemonių siunčiausi, nes LIetuvoje nėra....
Papildyta:
Dėl biserio tikrai sutinku...

net neabejoju, kad 500 Lt priemonėms rimtai užsiimant tai labai nedaug, bet aš kalbu apie pradinę investiciją situacijoje, kai ne tik nebandei sagių gaminti, bet net nežinai ko tam reikia smile.gif

dėl sevetėlių - nebepatinka man su jomis dirbti kai pabandžiau su spausdintais paveikslėliais, o peržiūrėjus sukauptas atsargas ir paskaičiavus kiek joms išleista - tai bus daugiau nei pusė spausdintuvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2009 12 30, 23:31)
Biseris, karoliukai, filcas, akmenys, kaspinai, oda, užsegimai.

Jei su modelinu ir dekupažu - modelinas, klijai, lakas, sendintojas ir porporina pagal reikalą.

Bet siūlyčiau neskubėti visko pirkti. Pabandykit padaryti kelias sages su paprastais karoliukais, nes dekupažo priemonės tikrai nėra pigios mirksiukas.gif
,

karoliukai mano hobis,esu darius kaklo papuosalu,apyrankiu,netgi ir segiu bet labai paprastuciu,medeliu,geliu verus esu.tik va uzejau viena diena i segiu temuke ir uzmaciau su tuo dekoruotu viduriuku tai ir uzsimaniau pabandyti. pabandysiu pradziai be dekupazo. bet aciu uz informacija! tikrai pasinaudosiu ir po truputi vistiek viska isigysiu ir bandysiu su dekupazo technika. bet cia jau ateity mirksiukas.gif
Atsakyti
KELETAS AKMENINIU

user posted image

user posted image

MOTERISKE

user posted image

APYRANKE SU MOTERA

user posted image
Atsakyti
Ingusia31- labai gražu, super!
merginos aš taip pat prašau kad apšviestumėt mane apie tuos biserio karoliukus, turiu omeny kokybiškus(kokios firmos, kur gaunat). šiaip pirkau pačius pigiausius ir dirbau.
Atsakyti
Eliuke koks miestas tavo? As perku tik guterman vokieciu firmosbiseriir cekisko stiklo karoliukus

Bezdzionele tau reiktu krepselio minimum ir lengviausio kelio:

1. Medinis ruosinukas skirtas pakabuku ar auskaru gamybai (su modelinu daugiau darbo o ciaviskas paprasta) -apie 3litus
2. Klijai tinka ir lipalas
3. Paveiksliukas (gali buti servetele, gali buti atspausdintas lazeriniu spausdintuvu, gali buti aplamai bet koks paveiksliukas kuris pamirkius vandenyje neistysta), merki i vandeni ir po keliu minuciu nusausinta klijuoji antmedinio blynelio.
4. Sendinimas trukiams isgauti (jei tokio labai norisi). Patariu sagems naudoti stamperios crakle medium (maziau aikstingas), naudoji tiesiog pagal instrukcija. Kaina apie 30 litu mazesnes talpos buteliukai 2.
5. Jei darai sendinima tada nusipirk tubele auksiniu (gali spalva rinkis bet kokia bet man labiausia eina auksas)aliejiniu dazu-plyseliams itrinti. Kaina apie 10 litu
6. Stamperios lakas po sendinimo uzbaigti sage,blizgus arba matinis pagal skoni. Buteliuko kaina mazos talpos apie 15 litu
7. Pagrindui paklijuoti naudoju filca 2mm storio arba bet kokia standesne medziaga. Filco lapelis A4 formato kaina apie 2 litus
8. Kokybisko biserio pokelis (jei reik vienos spalvos). Kaina apie 5litus
9. Kitokiu karoliuku dekorui
10. Moment klijai (kuriuos uosto biggrin.gif ) Kaina apie 9 litus
11. Adata biseriui apie 4litus rinkinukas maksimoje gali rasti
12. Siulas specialus, sintetinis permatomas juodas arba baltas. Kaina apie 5litus (buna ir maksimoje kartais)
13. Odos gabaliukas. Sukarpyk rankinuka biggrin.gif
14 Segtukas sagems. Kaina apie 50cnt

Rodos nieko nepamirsau... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingusia31: 02 sausio 2010 - 23:16
Ingusia, tavo seges tikrai labai mielos, kokybiskos ir kruopsciai atliktos, saunu wink.gif
Atsakyti
Eliuke timari aciukai abiems 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Ingusia31 dvi paskutines labai wub.gif
Atsakyti